Turkcell'den 1 GB sınırsız internet aylık 19.9 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
dünyanın en kısa espirisi: 1GB Sınırsız İnternet

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Gündüz sürekli interneti telefondan kullanmak zorunda kaldığımda en fazla on günde tükeniyor o 1 gb

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende avea kampanyadan aldım, 30 tl 500 dakika heryöne, 1000 mesaj heryöne ve 2gb sınır kotası, sınırsız internet, geçen haftalarda aradılar yüzden 15 indirim teklif ettiler kabul ettim, bu ay gelen fatura 23 tl :D leptopla 2 saate yakın filme izledim arkadaşla tık yok muhteşem hızlı, 2 aydır sorunsuz kullanıyorum, zaten pek kotayı aşmıyorum tv felan arada bir dizi izliyorum telefonumda :D galaxy gio flash player çıktığından beri sitelerdeki dizileri izleyebiliyorum :D sırf sınırsız internet için geçtim avea ya beni mahdur etmedi şükür, vodafone ise hergün sınırsız internet almak zorunda bırakıyordu beni her ay en az 45 tl geliyordu :( benim için 40 tl iyi yine ama 23 ve 30 olması dahada iyi oldu, insanlar kullanacakları kadar tarife seçse kimse mahdur olmaz ve fazla parada ödemez.

Şu anda aveada 500 dakika her yöne ve sınırsız internet var 30 tl alın keyfini sürün :D

Pardon yeni avea kayıt olacaklara 30 tl kayıt ücreti alıyorlarmış ne iş anlamadım yaa :blink::thumbdown:

Reaksiyon puanı
2,146
Bende avea kampanyadan aldım, 30 tl 500 dakika heryöne, 1000 mesaj heryöne ve 2gb sınır kotası, sınırsız internet, geçen haftalarda aradılar yüzden 15 indirim teklif ettiler kabul ettim, bu ay gelen fatura 23 tl :D leptopla 2 saate yakın filme izledim arkadaşla tık yok muhteşem hızlı, 2 aydır sorunsuz kullanıyorum, zaten pek kotayı aşmıyorum tv felan arada bir dizi izliyorum telefonumda :D galaxy gio flash player çıktığından beri sitelerdeki dizileri izleyebiliyorum :D sırf sınırsız internet için geçtim avea ya beni mahdur etmedi şükür, vodafone ise hergün sınırsız internet almak zorunda bırakıyordu beni her ay en az 45 tl geliyordu :( benim için 40 tl iyi yine ama 23 ve 30 olması dahada iyi oldu, insanlar kullanacakları kadar tarife seçse kimse mahdur olmaz ve fazla parada ödemez.

Şu anda aveada 500 dakika her yöne ve sınırsız internet var 30 tl alın keyfini sürün :D

Pardon yeni avea kayıt olacaklara 30 tl kayıt ücreti alıyorlarmış ne iş anlamadım yaa :blink::thumbdown:

Ben de aveanın yıkılan paketini kullanıyorum 1gb interneti var.

Şu an 3G çekerken indirme yapmayı deneyeyim dedim 10kb'a falan zor çıktı.

Ben de böyle hız istiyorum arkadaş, yıkılan paketin interneti 96kbps mi [MENTION=137719]madmex[/MENTION]?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben de aveanın yıkılan paketini kullanıyorum 1gb interneti var.

Şu an 3G çekerken indirme yapmayı deneyeyim dedim 10kb'a falan zor çıktı.

Ben de böyle hız istiyorum arkadaş, yıkılan paketin interneti 96kbps mi @madmex?

Yok yaw öyle bişi 3g görüyorsan 4-5 mbit görürsün , 3g yoksa max 364kbit görürsün

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ben bu paketi yanlışlıkla iptal ettim geçen gün bu ay tekrar alacam inşallah 32 tl olmaz :D

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biraz hız artsa iyi olacak gibi 250kbps mesela

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
S3 var başka birşeyde denemedim, hotspot yapıp bilgisayardan bağlandım eğer sayılırsa.

Kardeşim bunu yap düzelir

Ayarlar> Kablosuz ağ ve internet> diğer ayarlar> mobil ağlar> erişim noktası adları> seçenekler> (eğer avea ısp yazıyorsa sil) yeni apn oluştur> Apn adı> AVEA İNTERNET>kullanıcı ismi>internet>kaydet> paket veriyi kapat aç daha hızlı girersin

Reaksiyon puanı
2,146
Kardeşim bunu yap düzelir

Ayarlar> Kablosuz ağ ve internet> diğer ayarlar> mobil ağlar> erişim noktası adları> seçenekler> (eğer avea ısp yazıyorsa sil) yeni apn oluştur> Apn adı> AVEA İNTERNET>kullanıcı ismi>internet>kaydet> paket veriyi kapat aç daha hızlı girersin

Komple gitti internet eski hali neydi unuttum :D

Yok mu bi mesaj göndereyim avea göndersin bana ayarları yav.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
INTERNET AYAR yazıp 5555'e yollarsanız avea ayarları gönderir :D bu işlem sonucu 40 kuruşunuz gidebilir :)

Reaksiyon puanı
2,146
Neyse telefondan varsayılan ayarlara dön dedim eskisi geri geldi. Öncekinde kullanıcı adı wap diye yazıyordu internet diye değiştirdim yukarıda söylenildiği üzere yine 7kb 10kb falan indiriyor sıkıldım ya neyse artık. :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] [MENTION=120836]byunker[/MENTION] Moderatörlerim yanlş bilgi vermeyelim :)

Ayar yazıp göndererek alamıyorsun çünkü avea da ota ayar kabul etmiyor,
Menü ayarlar - diğer - mobil ağlar - paket veri kullan etkin olsun - erişim noktası adlarında dokunmatik tuşlardan seçenekler tuşu olucak varsayılanı sıfırla dersin daha sonra yeni apn diyerek İsim avea internet , apn : internet ve en sonunda apn türü var onuda internet yap giriş yapar.

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
@trnc @byunker Moderatörlerim yanlş bilgi vermeyelim :)

Menü ayarlar - diğer - mobil ağlar - paket veri kullan etkin olsun - erişim noktası adlarında dokunmatik tuşlardan seçenekler tuşu olucak varsayılanı sıfırla dersin daha sonra yeni apn diyerek İsim avea internet , apn : internet ve en sonunda apn türü var onuda internet yap giriş yapar.

Bunlar yanlış bilgi değil dostum hergün sattığım s3 ün ayarları yapmasam dicem ki eyvallah apn de wap yazdığı için yavaş bağlanıyor,ben ne yazmışım dostum yukarıda bi bakarmısın eğer telefon ayarları otomatik siliyorsa fabrika ayarlarına geri dönüp tekrar yapman gerekir

Reaksiyon puanı
2,146
@trnc @byunker Moderatörlerim yanlş bilgi vermeyelim :)

Hocam varsayılana sıfırla deyince zaten ayarlar geliyor dediklerinin hepsi tutuyor da apn türü default,supl yazıyor onu değiştirince bağlanmıyor.

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Hocam varsayılana sıfırla deyince zaten ayarlar geliyor dediklerinin hepsi tutuyor da apn türü default,supl yazıyor onu değiştirince bağlanmıyor.

Birde şu var hattını kestirdin mi yoksa micro sim mi aldın? internet olarak seçmen gerekir yazılım güncellemesi yaptın mı?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bunlar yanlış bilgi değil dostum hergün sattığım s3 ün ayarları yapmasam dicem ki eyvallah apn de wap yazdığı için yavaş bağlanıyor,ben ne yazmışım dostum yukarıda bi bakarmısın eğer telefon ayarları otomatik siliyorsa fabrika ayarlarına geri dönüp tekrar yapman gerekir

Ben Vas çalışanıyım , S3 ler 4.1 güncellemesiyle gelir. Ayarlar - Kablosuz ağları görmez , Ayarlar - Diğer diye devam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...