Turkcell Evde Intenret Nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

KarakKartalAtiba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Turkcell 100 MBPS hızinda internete geçis yapmak istiyorum ilk defa türkcell kullanacağim , nasildır gorüşerinizi bekliyorum . Teşekkürler

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Turkcell 100 MBPS hızinda internete geçis yapmak istiyorum ilk defa türkcell kullanacağim , nasildır gorüşerinizi bekliyorum . Teşekkürler

Büyük ihtimalle sizi pişman etmez 100 mbps, ama bana sorarsanız işler hiç de öyle değil. 35 mbps superonline kullanıyorum ama sanarsınız 8 mbps. Aşırı derecede yavaş. Hele bir de mutfağa geçince falan internet çekmemeye başlıyor resmen.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Ben de Superonline kullanıyorum. Çok memnunum, parasının hakkını veriyor. Ama önce Kablonet altyapının var mı? Onu sorgular mısınız? Kablonet en iyisi.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Gayet iyidir. Hatta altyapınız varsa Kablonet de olur.
Bu konu size yardımcı olacaktır.

Büyük ihtimalle sizi pişman etmez 100 mbps, ama bana sorarsanız işler hiç de öyle değil. 35 mbps superonline kullanıyorum ama sanarsınız 8 mbps. Aşırı derecede yavaş. Hele bir de mutfağa geçince falan internet çekmemeye başlıyor resmen.
Konu açarsanız size yardımcı olabilirim. Sorununuzun çözümünü bulabiliriz.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
bende turkcell kullanıyorum ama 100 mbps veriyo ama kullanış olarak sanki 20 kullanıyomuşum gibi geliyo ama bir sorun çıkarmaz alabilirsiniz

Kramen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dostum bölge bölge değişir. Her bölgedeki hizmet farklıdır