Türk telekoma geçiş

Bu konuyu okuyanlar

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar ben şuan turkcell faturalı hat müşterisiyim fakat çok pahalı mayısın 25 inde paket sözleşmem son buluyor bana önerdikleri en ucuz tarife 60 tl bana ağır gelir türk telekoma geçmek istiyorum fakat geçerken bir ücret öder miyim fazladan bu konu hakkında detayla bilgilendirme yapabilecek bir arkadaş var mıdır?

Not : türk telekomun peformansını veya geçmek iyi midir gibi bir soru sormuyorum lütfen geçme önermiyorum vb şeyler söylemeyin

Şimdiden teşekkür ederim.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Herhangi bir ücret ödemezsin.
Hatta TT'ye geçtiğin için indirimli tarifelerden yararlanabilirsin.

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Herhangi bir ücret ödemezsin.
Hatta TT'ye geçtiğin için indirimli tarifelerden yararlanabilirsin.
Ben de öyle düşünüyorum fakat turkcell i aradım işte 40 tl falan dedi mayısta sözleşmem bitiyor o zaman geçsem ne kadar öderim dedim kullandığın gün olarak falan dedi biten paketin gün olarak neyini ödeyeceğim anlamadım

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,055
Taahhüt bitmeden geçerseniz turkcell'e Bir miktar para ödersiniz cayma bedeli olarak. Ama 25 mayıstan sonra geçerseniz ücretsizdir. Ben tt kullanıyorum memnunum da sil süpür ayda en az 2 defa internet hediye veriyor.
Eksi tarafları da vardır tt'nin de ama Ben daha denk gelmedim.
Merhaba arkadaşlar ben şuan turkcell faturalı hat müşterisiyim fakat çok pahalı mayısın 25 inde paket sözleşmem son buluyor bana önerdikleri en ucuz tarife 60 tl bana ağır gelir türk telekoma geçmek istiyorum fakat geçerken bir ücret öder miyim fazladan bu konu hakkında detayla bilgilendirme yapabilecek bir arkadaş var mıdır?

Not : türk telekomun peformansını veya geçmek iyi midir gibi bir soru sormuyorum lütfen geçme önermiyorum vb şeyler söylemeyin

Şimdiden teşekkür ederim.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Şimdi şöyle taahhütün bitmeden geçersen cayma bedeli ödersin ama son ay ki faturanda git geç sadece son ay faturanı öder turkcelle bağını bitirirsin. TT dede geçiş için indirimlerden yararlanırsın. Daha net bilgi almak için TT müşteri hizmetlerini ara size geçmek istiyorum diye belki sana özel paketlerde sunarlar.

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Taahhüt bitmeden geçerseniz turkcell'e Bir miktar para ödersiniz cayma bedeli olarak. Ama 25 mayıstan sonra geçerseniz ücretsizdir. Ben tt kullanıyorum memnunum da sil süpür ayda en az 2 defa internet hediye veriyor.
Eksi tarafları da vardır tt'nin de ama Ben daha denk gelmedim.
Bende tt den turkcell e geçmiştim 2 sene önce memnundum aslında ama turkcell in sürpriz noktası falan ilgimi çekmişti ama birden fiyat arttı falan o yüzden
Teşekkür ederim cevabın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi şöyle taahhütün bitmeden geçersen cayma bedeli ödersin ama son ay ki faturanda git geç sadece son ay faturanı öder turkcelle bağını bitirirsin. TT dede geçiş için indirimlerden yararlanırsın. Daha net bilgi almak için TT müşteri hizmetlerini ara size geçmek istiyorum diye belki sana özel paketlerde sunarlar.
İki operetörün de müşteri hizmetleriyle konuştum o zaman ben mayısın 25 inde son faturamı ödeyip hemen tt ye başvuru yapayım hatta ve hatta yarın turkcell i arayıp daha detaylı bilgi alayım az önce konuştuğum hanımefendi düzgün anlatamadı

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Bende tt den turkcell e geçmiştim 2 sene önce memnundum aslında ama turkcell in sürpriz noktası falan ilgimi çekmişti ama birden fiyat arttı falan o yüzden
Teşekkür ederim cevabın için

İki operetörün de müşteri hizmetleriyle konuştum o zaman ben mayısın 25 inde son faturamı ödeyip hemen tt ye başvuru yapayım hatta ve hatta yarın turkcell i arayıp daha detaylı bilgi alayım az önce konuştuğum hanımefendi düzgün anlatamadı
Çok geç kalma turkcell tahhütünü yenilemesin .

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Geç kardeşim Türk Telekom' a o kadar da dedikleri gibi değil, 18 senedir kullanıyorum, öyle aman aman bir arızasını görmedim. Tarifeleri seni memnun eder, tanıdığın emniyetten biri varsa referans olup emniyetin güzel tarifeleri var. Her şekilde memnun eder seni. 4441500 müşteri hizmetlerini ara net bilgiyi al bence.

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,055
Ya o duruma göre değişiyor bu ay mesela okula gitmedim ve nerdeyse full duruyor ama okul varken 3 gb ı bitiriyordum zaten tarifeyi buldum ben 10 gb internet 750 dk 1000 sms 32 tl
Bende tam onu diyecektim ben o paketi kullanıyorum. Birde şöyle birsey keșfettim. 50₺ yüklemeye 10 gb hediye. 32 TL paket. Birde önceden 1 TL varsa 19 tlye 10 gb ek. Bunu deneyeceğim babam izin verirse ??

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Geç kardeşim Türk Telekom' a o kadar da dedikleri gibi değil, 18 senedir kullanıyorum, öyle aman aman bir arızasını görmedim. Tarifeleri seni memnun eder, tanıdığın emniyetten biri varsa referans olup emniyetin güzel tarifeleri var. Her şekilde memnun eder seni. 4441500 müşteri hizmetlerini ara net bilgiyi al bence.
Türk telekom kullandım bende 2 3 sene ben de memnundum gerçi o zamanlar İstanbul da idim şuan Bandırma dayım ama türk telekom güzel

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende tam onu diyecektim ben o paketi kullanıyorum. Birde şöyle birsey keșfettim. 50₺ yüklemeye 10 gb hediye. 32 TL paket. Birde önceden 1 TL varsa 19 tlye 10 gb ek. Bunu deneyeceğim babam izin verirse ??
Bak o olay güzelmiş ben de denerim inşallah sorunsuz geçersem zaten turkcell e geçerken faturasız hatta geçicektim ben birşey demedim oradaki görevli de birşey sormadı hiç direk faturalıya geçirmişler bir daha faturalı hat falan almam çok sıkıntılı şuna bak adam akıllı operatör değiştiremiyorum ?

25 inde değilde bir hafta öncesinden müşteri hizmetlerini arayıp tekrar bilgi al sonra direk geç.
Teşekkür ederim bakıcağım duruma göre yarın bir şunu doğru düzgün öğreneyim arayıp kafamda soru işareti kalmasın

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,055
Birde bundan Bi ay önce 3 ay boyunca vodafone'liydim. Her ay 20 gb hediyesi vardı. Artık kalkti ama ben yakaladım o şansı ?

Bak o olay güzelmiş ben de denerim inşallah sorunsuz geçersem zaten turkcell e geçerken faturasız hatta geçicektim ben birşey demedim oradaki görevli de birşey sormadı hiç direk faturalıya geçirmişler bir daha faturalı hat falan almam çok sıkıntılı şuna bak adam akıllı operatör değiştiremiyorum ?

Teşekkür ederim bakıcağım duruma göre yarın bir şunu doğru düzgün öğreneyim arayıp kafamda soru işareti kalmasın
Yanliz 50 TL yuklemeye hediye gelen 1 haftalık
Diğer 10 gb ise ya gece ya gündüz geçerli o bir aylık yine

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Birde bundan Bi ay önce 3 ay boyunca vodafone'liydim. Her ay 20 gb hediyesi vardı. Artık kalkti ama ben yakaladım o şansı ?

Yanliz 50 TL yuklemeye hediye gelen 1 haftalık
Diğer 10 gb ise ya gece ya gündüz geçerli o bir aylık yine
Vodafone hiç sevmem ilk hattım oydu bir bayram da 20 tl lik paket için 90 tl para yükledim çekti de çekti ne paket oldu ne yüklediğim paraya değdi direkt zaten tt ye geçmiştim

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,055
Tt iyi ya. Bendi tt liydim zaten sırf şu 32 TL ye geçebilmek için mevcut müşteri olmaktan çıkmak için vodafone ye geçtim. Ama hediyesi çok. 1 ay oldu geçeli sırasıyla 1gb>100dk>1gb>5gb verdi. Vodafonede öyle Bi olay yok
4 senedir Bi arkadasim kullanıyor geçenlerde 4gb hediye vermiş 4 yıl sonra ilk kez ??

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Tt iyi ya. Bendi tt liydim zaten sırf şu 32 TL ye geçebilmek için mevcut müşteri olmaktan çıkmak için vodafone ye geçtim. Ama hediyesi çok. 1 ay oldu geçeli sırasıyla 1gb>100dk>1gb>5gb verdi. Vodafonede öyle Bi olay yok
4 senedir Bi arkadasim kullanıyor geçenlerde 4gb hediye vermiş 4 yıl sonra ilk kez ??
Evet çok cimriler ve ayrıca interneti çok yavaş kanser eder adamı

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben yılların kullanıcısıyım Türk Telekom' un ya GB veriyor ya da dakika sil süpürden. Tarifeleride hesaplı.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,055
Neyse fazla övmeyelim. Nedense övdüğüm ne varsa Bi süre sonra gerçekten sövülecek yere getiriyor. Yapmam da tabi ama öyle oluyor resmen.

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Zaten kararımı verdim de o geçiş ücreti falan kafama takılmıştı ama aydınlandım. O zaman hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, İyi Geceler.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,055
İşletim sisteminin farklılığı sanırım

mr.chester1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hocam ben de Turkcellden Türk Telekoma geçiş yaptım 19 TL ile 10 gb internet 500 dk 500 sms alıyorum sınırsız whatsapp, TT içi sınırsız dakika da cabası. Sil süpür her hafta gb dk veriyor. Şahsen Türk Telekomdan memnunum diyebilirim :)

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Hocam ben de Turkcellden Türk Telekoma geçiş yaptım 19 TL ile 10 gb internet 500 dk 500 sms alıyorum sınırsız whatsapp, TT içi sınırsız dakika da cabası. Sil süpür her hafta gb dk veriyor. Şahsen Türk Telekomdan memnunum diyebilirim :)
İyiymiş paketin adı nedir??

Bu arada sana ayrıca teşekkür ederim bayağı bir yardımın oldu

Son mesajlar