Türk telekom iyi mi?

Bu konuyu okuyanlar

antalyalı07

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre türknet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi türk telekom 35 mbps internet alacağım. Türk telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama türknette bu yok maalesef. Konuya gelince sizce Türk telekom alınır mı?

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Türk Telekom 6 Yıllık Taahhüt ile Geçilir. İlk Geçildiğinde Memnun Kalınır. Sonra Arada Bir Sıkıntılar Yaşanır. Arar ve Düzeltirsiniz. Sonradan İndirme Hızınızda Düşmeler ve Bağlantıda Sorunlar Yaşanır. Ararsınız, tekrar ararsınız artık beklemekten sıkılırsınız ama bir şekilde o müşteri temsilcisine ulaşılır ve sorununuzu çözersiniz. Sonra Bu Sorunlar Tekrar Etmeye Başlar ve Artık Sürekli Bekletilmekten, Lanet Türk Telekom Müziği Dinlemekten Bıkarsınız ve Türk Telekom'dan Çıkmaya Karar Verirsiniz. Müşteri Temsilcisini Ararsınız ve Müşteri Temsilcisi Şu Cevabı Verir;
" Sıkıyorsa Çık Kardeşim, 5 Yıl Daha Taahhütün Var. Çıkmak için 4000 TL Ödersen Çıkabilirsin. "

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Taahüt meselesi sıkıntı, teknik destek kısmında pek problem yaşayacağınızı düşünmüyorum ve fiyatları biraz tuzlu. Netspeed, Millenicoma falan bakın isterseniz. Taahhüt benim için önemli değil fiyatta önemli değil diyorsanız geçin telekoma.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre türknet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi türk telekom 35 mbps internet alacağım. Türk telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama türknette bu yok maalesef. Konuya gelince sizce Türk telekom alınır mı?
Asla önermem.Müşteri hizmetleri hızlı cevap veriyor ona bir şey demiyorum ama çok sorun yaşanıyor.Gelip modeminizi değiştirip sorunu düzeltiyorlar sonra tekrar bozuluyor,internet hızı desen yerlerde...

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Vodafone iyi ama bazen internet çok yavaş oluyor türk telekom daha hızlı vodafone dan.

Meyvuz0561

Asistan
Reaksiyon puanı
94
2 Sene olacak ttnet kullanalı 16mpbs 81₺ veriyoruz, taahhütün bitmesine az kaldı. Şu ana kadar sadece ping sorunu yaşadım kesilme vs olmadı. Taahhüt bitince Netspeed geçeceğiz size de öneririm müşteri hizmetleri konusunda digerlerine göre daha iyi.

oguzsahin61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba yaklaşık 1 senedir türk telekom kullanıyorum 24 mbps internet kullanıyorum test yaptığımda 22-23 geliyor upload yaptığımda 5mbps civarında çıkıyor gayet memnunum şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce turknet kullanıyordum yaklaşık 2 sene kullandım 35'e kadar paketim olmasına rağmen 11-12 mbps geçmedi aynı hatta şu an türk telekomda 22-23 alıyorum.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
türktelekomu önermem hız istiyorsan turcell e geç ben 128 tl ye 5mbs internet +tivibu sıkıntı şu paket 60 mbs

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Alınabilir.

nicktatör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herşeyin sorumlusu altyapıdır. Eğer senin fiber altyapın var ise en kötü sağlayıcıyı D-SmartNet'i bile rahat 100 mbps alırsın. Sadece ping fark eder. Eğer altyapın ADSL-VDSL ise hiç uğraşma Türk Telekom al, hızlı dönüş yapılıyor. TurkNet-Millenicom alırsan geri planda kalırsın TT'nin gözünde ve sorun olursa 3-4 gün sürer geri dönüşü. Kısaca:

Turkcell Fiber varsa : Vodafone, Turkcell alabilirsin.
Türksat Kablonet varsa : Türksat kablonet, vodafone, turkcell alabilirsin.
TT Fiber varsa : Türk Telekom, TurkNet, Millenicom, Netspeed, GIBIRNet, D-SmartNet, Digiturknet alabilirsin.
TT ADSL-VDSL varsa : Türk Telekom alabilirsin. Sana bunlar tavsiyemdir,