Soru Türk telekom fiber altyapılı 100 megabit ve üzeri uygun bildiğiniz tarifeler var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

teknolojin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Türk telekom fiber altyapısını kullanan, 100 megabit ve üzeri uygun fiyatlı bildiğiniz tarifeler var hangileridir ? Fiber altyapı gelince geçmeyi düşünüyorum çünkü telekom yaklaşık 1 yıl sonra altyapıyı tamamlamaya çalıştığından sözleşmem bu ay bitti, uygun tarife kalmadı bana özel sunulan bende o yüzden hızlı, uygun fiyatlı fiber tarifeler arıyorum

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
hepsi ttnet alt yapısı kullanıyor bildiğim.

teknolojin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hepsi ttnet alt yapısı kullanıyor bildiğim.
Telekom altyapılı farklı firmalar var ama kullananlar, şu tarife iyi, bu tarife uygun diye bakıyorum çünkü şu anda sözleşmem dün bitti, altyapı daha yeni tamamlanıcak, telekom uygulamasıda yeni kullanıcı olarak tanımladığından fiyatlar arttı yoksa 500 megabit 275 küsüre alacaktım sözleşmem bitmeden altyapıyı çekselerdi

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Telekom altyapılı farklı firmalar var ama kullananlar, şu tarife iyi, bu tarife uygun diye bakıyorum çünkü şu anda sözleşmem dün bitti, altyapı daha yeni tamamlanıcak, telekom uygulamasıda yeni kullanıcı olarak tanımladığından fiyatlar arttı yoksa 500 megabit 275 küsüre alacaktım sözleşmem bitmeden altyapıyı çekselerdi
biraz ağırdır umarım çekerler alt yapı

teknolojin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
biraz ağırdır umarım çekerler alt yapı
Bizde öyle umuyoruz, saha dolabı kuruldu ama sinyal vermediler, binalara kabloda dün çektiler. Ne zaman adres tanımlaması ve saha dolabı aktifleşecek dedim en yakın zamanda diyor, tarih vermiyor

Son mesajlar