Türk Telekom 100 Megabit ADSL verecek! Kota 2 katına çıkacak!

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
ShiftDelete.Net'in edindiği duyumlara göre Türk Telekom'un yarın açıklanması beklenen yeniliklerinden bazıları şunlar;

• Evlere ve iş yerlerine 100 Megabit ADSL. Üstelik 150 TL'den daha uygun bir fiyata.
  • Kotanın 2 katına çıkarılması.
  • Kotayı aştığınızda hızın 512'ye değil 2 katına, yani 1024 Kbps'ye çekilmesi.
  • Altyapının fiber internet ile güçlendirilmesi
Bu konu hakkındaki duyumlar; detaylı olarak http://shiftdelete.net/turk-telekom-100-megabitlik-adsl-verecek-25960.html adresinde yayınlandı az önce.

Siz neler düşünüyorsunuz?

ya 2 haftadır millet forumda internetin yavaşlığından şikayetçi bunlar aklkmış 100 mbit den bahsediyorlar tabi canım yalandan kim ölmüş :D

KAZUYA

Doçent
TTNET icin subdomain acan sizsiniz.ben bunun duyumla ilk olmakla alakali olmadigini dusunuyorum tamamen reklam.

Ecevit BIKTIM

Profesör
Son dakika haberi:
Ben bu haberi okuduktan sonra Hakkı yı aradım ama cebi kapalıydı. Bu adamın cebi hiç kapanmaz. Hakkıya ulaşamıyoruz. Acaba Türk Telekom Hakkıyı kacırdı mı?

eratosten

Doçent
Türk Telekom'un reklamını hiç boşuna yapmayın. Hakkımızı yiyorlar. Sınırsız internet adı altında 49+14 TL parayı cebe indirip nasıl rahat uyduklarını merak ediyorum baştaki patronların. Dün müthiş bir teklif için aramışlardı beni, 3,5 yıldır müşterileri olduğum için ayda 49 Tl yerine dıdıdıdı dıdıdıdı... pek fazla dinlemek istemedim ve kampanyanızdan yararlanmak istemiyorum dedim bayan ısrarla çok cazip bir kampanya dıdıdıdı... Banlanmak istiyorum abi "soyguncu bunlar" evet pişman olmayacağım banlandığıma. Oh be!

özgün87

Asistan
Benim 1 megabit internetimi adam gibi hakkıyla versinler başka bişey istemiyorum ben iki haftadır 0,5 i geçemedi aramadiğim mecra kalmadı bu altyapıyla 100 megabiti nasıl vericekler hayret

clients

Profesör
vdsl 2 veremmiyen ttnet 100 mbit verecek şaşarım buda 100mbite kadardır heralde maxi mum verecegı 8 dir ayda bir kere gorursunuz :)

pcwolf

Dekan
100 megabite kadardır o ya:D
Süperonline giresuna da geliyo heralde fiberleri döşüyolar sağda solda, yoksa vardı da altyapıyı mı güçlendiriyolardı acep.

visavis

Üyecik
VDSL2 16 mbit sınırsız 53 TL , 32 mbit 70 lira civarı oalcak. Superonline gibi firmaların telefonsuz internet vermesi sonucu büyük müşteri kaybına uğrayan ttnet en büyük rakibi fiber firmalarını VDSL ile vuracak. Fiyatlar yarın açıklanırsa hemen 32 ye geçerim.