Türk Telekom Bir Kez Daha...

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türk Telekom bir kez daha kendisini hayran bıraktırdı:cursing:

Bugün dayımın üstüne olan hattı kendi üstüme aldım yani devir işlemi yaptım fakat Türk Telekom devir edilen numrayı sıfır dan yeni hat açılmış gibi yaptı allah senin b.... neyse sonuç gidip hattı iptal edip yeni hat alsaydım daha iyidi.

Bin Kez Tependen Baksın Allah Senin Türk Telekom Yeter Bu Milleti Böyle Sömürdün....

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
İşte rakip şirket olmadığı zaman böyle oluyor. Türkiye yanlış bir politika izledi bu konuda.

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yalnışın neresinden dönülse kardır ama halen tt ile işe devam ediyorlar

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Telekomdur ne yapsa yeridir.Attığın bu kazıkların acısı bir gün fena halde çıkacak telekom.Demedi deme.

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
eskiden kotalı tarifeydim kotayı aşsanda aşmasanda kol gibi fatura geliyordu şimdi sınırsıza geçtim 1 yıl kadar oluyor 1 ay bile 49,99 luk bir fatura görmedim hep 52 55 57 60 bu fiyat aralığında faturalar nezaman gitsem ödmeye kavga ediyorum veznelerle

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
eskiden kotalı tarifeydim kotayı aşsanda aşmasanda kol gibi fatura geliyordu şimdi sınırsıza geçtim 1 yıl kadar oluyor 1 ay bile 49,99 luk bir fatura görmedim hep 52 55 57 60 bu fiyat aralığında faturalar nezaman gitsem ödmeye kavga ediyorum veznelerle

dostum 49 tl ucretı gecmesının nedenı ya faturanı gec ödüyorsun yada ttnetten bı hızmet satın almıssındır ondan kaynaklanıyor dur onlıne hızmetlere gır ıslemlerıne bak

---------- saat 16:53 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:50 eklenmişti ----------

Türk Telekom bir kez daha kendisini hayran bıraktırdı:cursing:

Bugün dayımın üstüne olan hattı kendi üstüme aldım yani devir işlemi yaptım fakat Türk Telekom devir edilen numrayı sıfır dan yeni hat açılmış gibi yaptı allah senin b.... neyse sonuç gidip hattı iptal edip yeni hat alsaydım daha iyidi.

Bin Kez Tependen Baksın Allah Senin Türk Telekom Yeter Bu Milleti Böyle Sömürdün....

devır işleminde sıfır hat işlemi yapılmaz dostum ayrıca ordakı memur sana yenı numaramı verdı yoksa eskı numarayımı kullanıyon. devır ıslemınde sen tarıfe degıstırdı ısen yenıden uygulamadan yararlanırsın ornegın hesaplı hatta donemezsın

redirect

Asistan
Reaksiyon puanı
11
yanlışlık olmuştur. Hep aynı cevap niye dersin e oldu derler ve hep yanlış yaprlar. Sonra kusura bakmayın. Evdeki interneti mi hiç kullanmadım geçen ay. Arayıp faturayı sordum ne kadar diye ooo60 a dayanmış nasıl olur dedim ? Telekomdaki diyorki limit aşımı yapmışsınız. Yav dedim ben geçen hattı modeme bile takmadım. İnterneti kullanmadım nasıl kota aşımı olucak. Başladım bağırmaya çağırmaya yetkili birisi aradı sonra işte efendim sistemlerde sorun var yanlışlık olmuş vs. vs. özür dileriz falan filan. Sesimiz çıkmasa dedim her zaman sonuna kadar geçireceksiniz. Dahada saydım ama yok adam karşında susuyor. Desen ne olucak demesen ne olucak. Evet haklısınız diyip duruyor sonra aynı sorunlar yine devam ediyor. Telekom diyince aklıma kötü şeyler geliyor

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
yalnışın neresinden dönülse kardır ama halen tt ile işe devam ediyorlar

bu ne demek şimdi, yanlış olan ney ve nasıl nereye dönücen, kötü elbise satıyor diye koton mağazalarını kapatabilirmisin, adam özel şirket alternatifi yoksa onun suçumu, varsa 10 milyar doların gider sistemleri fiber kabloları alırsın bende kazma var veririm sana altyapı kazmaya başlarsın.

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Ben bu yüzden TTnetten Uydu nete "zıpladım". Allahtan hizmet buraya geldi de geçebildim. Ama Uydunet de hizmet alanını genişletmekte çok yavaş kalıyor.

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Bizim buraya superonline hat çektiler 10 sınırsız bağlattık 49 lıra sanırım ödiycez her ay
telefonda yok :)
yakında tv hizmetide gelecekmiş :D