Türk Telekom vs Vodafone

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
197
Selamlar ben yeni hat alacağım fakat hangi operatör daha iyi karar veremedim
TURKCELL Biraz pahalı geldi.
O yüzden Vodafone ve Türk Telekom arasında kaldım..

Reaksiyon puanı
64
İkiside neredeyse aynı ben Vodafone luyum abim Türk Telekom memlekette iyi çekiyor işte memlekette köy işte. Sadece fiyata bakarak al istersen

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Vodafone yeni hatları 120 civarında satılıyor.
Bimcell 85 lira üstelik taahhütsüz ve 1 ay hediye paket veriyor bence bimcell al sonra numara taşı senin için daha karlı olur.

Reaksiyon puanı
64
Vodafone yeni hatları 120 civarında satılıyor.
Bimcell 85 lira üstelik taahhütsüz ve 1 ay hediye paket veriyor bence bimcell al sonra numara taşı senin için daha karlı olur.
Yeni hat aldım 7 GB artı 750dk ve 250 SMS 39 ödüyorum yeni hat dahil her şey var

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Türk telekomun Vodafone’a göre daha ucuz paketleri var evet bu doğru ama Vodafone’nun çekim alanının daha fazla olduğunu düşünüyorum. Benim bulunduğum bazı bölgelerde Türk Telekom hiç çekmiyor mesela.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Türk Telekom;
Köy yerlerinde çekme ihtimali düşük
Tarifeleri vs. diğer hatlara göre ucuz ve dolu dolu
İnternet hızı Vodafone dan daha hızlı
Vodafone;
Köy yerlerinde çekme ihtimali yüksek
Paketleri vs. Türk Telekom dan pahalı Türkcell den ucuz ve içeriği Türk Telekom dan daha az
En yavaş internete sahip operatör.
Şu an iki hattımdan biri Türkcell diğeri Telekom. 1 yıl önce ikisede Vodafone du. Vodafone İnternet hızı berbat müşteri hizmetleri dolandırıcı sayılacak düzeyde. Ama çekim güce bazı yerlerde Türkcell den daha iyi.
Tercihini bulunduğun ve bulunacağın konuma göre yap.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Ayrıca TürkTelekom un müzik uygulaması ile sınırsızca müzik dinleyebiliyorsun. Tabi sınırı var fakat 1000 şarkıyı aylık doldurmak zor. Ve internetinden kesinlikle yemez. İnternetin yokkende dinleyebilirsin. Hücresel veri açık olmak şartıyla. Bazı kişiler veriyi açmadan çalışmayınca hani internetsiz di diyor. Ondan söyledim.
Türk Telekom MUUD ile indir dinle
TT her hafta hediye verir Vodafone ise hediye vermek için çark çevirttirir fakat saçma sapan hediye verir mağazada indirim gibi.
Ayrıca TT en az 1 günlük hediye verir. Vodafone ise 1 saatlik veya 3 saatlik. Tabi verirse. İlk hattı alınca verir belki ama daha sonra inan vermez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babam 8Gb+1000dk+1000sms 35TL
Türk telekom
7GB+750DK+1000SMS 32 TL
bir haftadan önce 29 TL idi. Zam yaptılar. Türk Telekom
Türkcell de 2 GB + 3GB sosyal medya +250DK+250SMS 25 TL idi. Şimdi aradılar 50 TL oldu diyorlar. Yeni geçtiğim için indirimliymiş.

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
BimCELL merkezde bile çekmiyor. Arkadaşta var İnstagram'da sayfayı zor yeniliyor.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
turkcell dediğin gib faiş fiyatlar var benim bir hattım turkcell ona 3 aydır tl bile yükletmiyom bir hattım tt 50 gb net 59 tl ama ort 62-63 tl fatua geliyor tt adamdır

Son mesajlar