Spor Türk sporunda olaylı gece. Küfürlerin havada uçuştuğu. Yorumcuların birbirine girdiği. Ersin Düzen'in maaşın tartışıldığı gecede Özetle anlatayım

Andromedavor

Profesör
Cezalı
ilk ateşi Rıdvan dilmen yakmış ve rasim ozan kütahyalı, ibrahim seten gibi isimleri fetö'cü ilan etmiştir.


ikinci ateş fatih Altaylı'dan gelmiş, trt’de çalışan ersin düzen'in TFF tarafından finanse edildiğini iddia etmiştir.

Fatih Altaylı'nın Ersin Düzen'in TRT'den ayda 400 bin TL kazandığını iddia etti.


Hemen sonrasında
evren turhan, bir daha emre bol ile yayına çıkmayacağını belirterek Aspor canlı yayınını terk etmiştir.


fatih altaylı'nın açıklamaları üzerine ercan taner, "şerefsizlik yapma fatih Altaylı" şeklinde tweet'ler atmıştır.

1600866696964.png


fatih altaylı canlı yayında "şerefsizlik yapma" şeklinde tweet atan ercan taner'e "yargıda hesaplaşacağız" şeklinde cevap verdi.


fatih Altaylı'nın, ersin düzen'in TFF'den maaş aldığı iddiasına ersin düzen gözleri dolarak cevap vermiştir.


ahmet çakar, hayat bayram olsa şarkısı eşliğinde şahsına münhasır tavrıyla olan bitenle dalga geçmiştirercan taner, fatih altaylı'nın canlı yayında numarasını ifşa etmesi üzerine fatih altaylı'nın numarasını twitter'da paylaştı.

1600866873181.png


Daha sonra
Gazeteci-Yazar / CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'den çok konuşulacak bir açıklama geldi.

Ersin Düzen'in ne kadar maaş aldığıyla ilgili bir belge yayımlayan Sertel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

"Ersin Düzen’in şirketinin TRT stüdyolarını ve kameramanlarını kullanarak ve yanına üç eski futbolcuyu alarak gerçekleştirdiği Stadyum programı için aldığı ücreti üç yıl önce TRT açıklamıştı. Hüseyin Ersin Düzen’in verilen listede program başına 34 bin 370 lira aldığı yazılı.
Ersin Düzen, haftada iki kez yaptığı programı üçe çıkardı. Böylece haftada 103 bin 100 TL fatura keserek parayı dış yapım olarak TRT’den tahsil etti. Bunu aylık olarak hesapladığınızda 412 bin 440 TL rakam ortaya çıkıyor.
TRT’nin bize yaptığı açıklamayı kamuoyu İle paylaştığımda Ersin Düzen beni mahkemeye vereceğini söylemiş ve Twitter üzerinden tehdit etmişti. Üç yıldır mahkeme zaptını bekliyorum ama malum Türk Adaleti ağır çalışıyor (!) Hakim huzuruna çıksak gerçekler ortaya çıkacak.
Ersin Düzen, bu paranın elbette hepsine el koymuyor. Yanındaki üç eski futbolcu, yeni yorumculara da dağıtıyor. Kimi duyuma göre, onlara ayda ortalama 30’şar bin, kimine göre 15’er bin lira verdiği söyleniyor. Bu rakamın onlar için çok az olduğu bir gerçek."

son olarak
TRT, ERSİN DÜZEN'İN MAAŞINI AÇIKLADI
Aylık 400 bin lira aldığı iddia edilen spor spikeri Ersin Düzen ile ilgili TRT'den resmi açıklama geldi.

Kurumdan yapılan resmi açıklamada Ersin Düzen'e yeni yayın döneminde yapılan %10 artışla aylık 27.500 TL ödendiği bilgisi verildi.

Duyuruda 10 yıldır Stadyum programının moderatörlüğünü yapan Düzen'e bu ücret dışında başka bir ödeme yapılmadığı aktarıldı.

TRT

 
Üst