Türk Milleti Aptalmıdır Bu kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemal64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
en sinir olduğum Türk Toplumunda çok aptal insanın olması Aziz NESİN hep haklı cıkıyor.Atatürk Türk Halkı zekidir sözü onun değilmiş gibi geliyor.
************.com dan bir mesaj aldım msn adresime yollanmıstı bunu nasıl basarıyorsalar nerden msn adresini buluyorsalar bayan davet ediyordu baktım birsürü cıplak sapık kadın var paralı üye olmadığım için her gün bir sürü mesaj alıyorum.
Eminim yarın paralıüye olayım mesajlar kesilecek.

Ey TÜRK milleti UYan bu sitelere paranı kaptırma Keriz olma

berat_cakmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cemal kardşim birkere içinde bulunduğun topluma, ekmeğini suyunu içtiğin ülkenin insanina böyle sözler sarf etmen hiç doğru değil. Türk milletine aptal diyen beyinsizlerin aptal olduğu yeni yeni çikmaktadir. Memleketinin, ülkesinin biryerlere gelmesini istemeyenler şuzamanda görüyorlarki türkiye eski türkiye değil. Yüce insan m.kemal'inde belirttiği gibi türk milleti asil, kararli ve zekidir.

Sen bakma, o gibi sitelere para harcayan akilsizlar bu milletin kaderini belirleyen değillerdir.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
en sinir olduğum Türk Toplumunda çok aptal insanın olması Aziz NESİN hep haklı cıkıyor.Atatürk Türk Halkı zekidir sözü onun değilmiş gibi geliyor.
Doyumsuzum .Comdan bir mesaj aldım msn adresime yollanmıstı bunu nasıl basarıyorsalar nerden msn adresini buluyorsalar bayan davet ediyordu baktım birsürü cıplak sapık kadın var paralı üye olmadığım için her gün bir sürü mesaj alıyorum.
Eminim yarın paralıüye olayım mesajlar kesilecek.

Ey TÜRK milleti UYan bu sitelere paranı kaptırma Keriz olma

Başlık hiç şık olmamış,kınıyorum

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kötü Söz Sahibinibdir O Yüzden Kelimeyi Aynen İade Ediyorum

YoNaTTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen ne dediğinin farkındamısın.''Türk milleti aptalmış'' sen Türk değilmisin o zaman sende aptalsın.Senin o msn adersine gelen e mail leri sadece Türk'ler mi yapıyor her ülkeden her millete var böyle şeyler.Yok sen uzaydan geldiysen o ayrı.kelimelerine dikkat et.O Aptal dediğin Türk'ler 2 kez devir kaptıp açtı.O aptal dediğin Türk'ler Dünya Tarihinin En Şerefli Milletİndendir.Onun için ileri geri konuşma !!!

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Türklükle Ne Alakası Var Canım Kardeşim Mail Adresini Bir Forumda Verdiysen Ele Geçirilmesi Saniye Sürmez Sen Vermesen Bile Başka Beleşçi Bir Arkadaşın Arkadaşlarını Davet Et Konularına Dalar Ve Senin email Adresini Verebilir

Spam Olarak İşaretle Mailleri Bir Daha Gelmez

Türk Milleti Aptalmıdır Cümlen İçin Ayrıca Diyeceklerim Var Ama Senin Farkına Varıp Bu Cümleyi Kaldırmanı Bekliyorum

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
fazla yüklenmeyin arkadaşa;yapmak istediği elbet bu değildir ama mantıken ''erkek milleti aptalmıdır'' diye konu açsan daha iyiydi çünkü bu konudaki hedef kitle erkek milleti.

bir erkek olarak benim bu soruya cevabım

Evet;konu kadınsa eğer erkek milleti aptal

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
İlk mesajında hakaret etmiş, atın bunu denizlere sanal dünya bize kalsın!

YoNaTTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Milletime laf eden en gariban insanda olsa en kral insanda olsa tepkim değişmezdir.O Kadar Şehidimiz Ne Diye Can verdi Milleti İçi değilmi.Sense Milletimize Aptal Diyorsun.Yani o noktaya kadar geldik.ne yapmamı bekliyordun.

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
türk milleti aptal degil ama cahil ve görgüsüz bunu okumak icin almanyaya geldigim zaman farkettim.Adamlara bizler gavur diyoruz ama inanin cogu türk insanindan iyi dir (istisnalar haric) ... Bunun tek cozumu insanlari aileden adam gibi egitmek ve ogrencileri sadece öss hazirlamak icin degil hayata hazirlamak icin caba sarfetmeliyiz...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Sen ne dediğinin farkındamısın.''Türk milleti aptalmış'' sen Türk değilmisin o zaman sende aptalsın.Senin o msn adersine gelen e mail leri sadece Türk'ler mi yapıyor her ülkeden her millete var böyle şeyler.Yok sen uzaydan geldiysen o ayrı.kelimelerine dikkat et.O Aptal dediğin Türk'ler 2 kez devir kaptıp açtı.O aptal dediğin Türk'ler Dünya Tarihinin En Şerefli Milletİndendir.Onun için ileri geri konuşma !!!

Senin faşist olduğunu düşünmeye başladım. :)

Konuyu açan arkadaş, şikayet edeceğin merci burası değil. :) Başlık da olmamış hiç. Zaten dengeler hassasken böyle başlıklar açmayın.

mseker32

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hemen vatan millet sakarya edasında savunmaya geçenler neden bu kadar celalleniyor anlamadım. adam bu sitelere para kaptıranları kastediyor. kimse de kusura bakmasın ama nedense biz millet olarak beynimizi kullanmak yerine hep duygularımıza itibar ederiz. biz kiiiii öyle bir nesilden geldik kiii diye başlayan nutuklara hep gıcık olmuşumdur. evet öyle bir ecdattan geldik ama biz onların bıraktığı yerin neresindeyiz. kendi hakkımızı bile aramaktan aciz millet olduğumuz, haksızlıklara karşı dur diyecek cesareti kendimizde artık bulamadığımızı, belediye otobüne bile binmekten aciz hale geldiğimiz gerçeğini kim inkar edebilir?

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Türkiye'de yaşayanların bir kısmı aptal olabilir belki ama Türk milleti zekidir, çalışkandır.

Hem Türk'üm hem aptalım diyen varsa o da onun sorunu!

mseker32

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkiye'de yaşayanların bir kısmı aptal olabilir belki ama Türk milleti zekidir, çalışkandır.

Hem Türk'üm hem aptalım diyen varsa o da onun sorunu!

hiçbir aptal yada cahil kendi bilgisizliğini kabul etmezki. internet sitelerine yurdum insanı ya da bir türkü nasıl tanırsınız diye yazdığımızda çıkan yazılar midemi bulandırıyor. tüm dünyaya adaletiyle, götürdüğü kültürüyle medeniyetlere yön vermesiyle tarih yazmış bir milletin geldiği noktanın ismini bilen biri varsa o yazsın. çanakkalede toprağın altında yatanlarla üstünde bugün gezenlere bir bakmak lazım. onlara layık mıyız, yoksa ihanet içindemiyiz... ondan sonra akif'in dediği gibi oturup ağlayalım acınası halimize!

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bizim zekamızla alay edeceğine sen kendi zekanı bir kontrol et istersen. sdn topluluğunu oluşturanlar bu milletin bir ferdi. seni kınıyorum.

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
militaris türk milledir zekidir kismina katiliyorum ancak türk milleti tembeldir kolay yoldan para kazanma hirsi bürümüstür Vb seyler vardir.Kimi zaman aklima su dusunce geliyor türk milleti kurtulus savasi sonrasinda genleriyle ve dna larimizla mi oynandi

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Atatürk diyor ki;

Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne 7 bin senelik, en aşağı bir Türk beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı. Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela, korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır. Kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

K.ATATÜRK

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Kim ne derse desin Türk'ler hakkında. Siz övünmekten vazgeçmeyin taşıdığınız kanla...

Peygamber efendimiz Türkler size dokunmadan siz Türklere dokunmayın demiştir Araplara...

Türk, dünde bugünde yarında büyüktür!

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cemal arkadaşım açtığın konunun altında aldığın yorumlardan anladın mı şimdi türk insanının nasıl bi kişiliğe sahip olduğuna,ayağını yere sağlam baski türk olduğun sana sorulmadan anlaşılsın

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu memlekette son 8 sene bile çok şey anlatıyor.Eminim kurtuluş savaşında ölen ki( 3tane dedemin kardeşide ölmüş.)kemikleri sızlıyordur.Bugünleri görseler diyecekleri şey belli....
Bu milletin geniyle değil ama kökleriyle oynadıkları kesin....ne yazıkki bunu görüp şak şak yapan hala yüzde 47 var bu ülkede...kafalarını kuma gömmüşler sanki...

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Bunlar Türklerin benliklerini unutturmaya yönelik hareketler. Bozuk kişilikler olabilir arada ama genel olarak Türk milleti büyüktür. Adil'dir. Dostuna Merhametli, düşmanına acımasızdır! Acımayan düşmana acımamasıda lazımdır.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yediği kaba sıçmak böyle birşey işte...:cursing::mad::angry:

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Bugün Türkiye'de Türklerin 10 komik hali diye konu açılır ama kürt'lerin 10 komik hali diye konu açsan adın faşist olur ırkçı olur!

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bilmeden araştırmadan yargı içeren başlık açılması beni hep üzer. bahsi geçen site ve mail spam kapsamına giriyor. dolayısıyla gerek üye sayısı, gerek içeriği sahtedir. o sitenin yayında olması oraya binlerce kişinin girdiği anlamına gelmez. aynı sunucu üzerinden farklı alan adları ile farklı tasarımlara sahip olan aynı kaynakları kullanan onlarca site yayınlanabilir. dolayısıyla çok fazla talepten dolayı açılmış siteler olduğu iddia edilemez.

ek olarak şunu söyleyebilirim ki bu tür pishing siteleri en geç Türkiye'de yaygınlaşmaya başlamıştır. eğer bu tür siteler bir aptallık göstergesi ise diğer dünya ülkelerine oranla daha az aptalız anlamına gelir. bir diğer deyişle dünyanın en zeki insanı Türk anlamına gelir. Bence asıl bu bir hata olur.

Atamızın dediğine(Türk milleti zekidir) katılıyorum. Eğer Atamız haksız olsaydı Türk milleti bu büyük devrimi gerçekleştiremezdi. Bu kadar imkansızlıklara rağmen dünya çapında ün yapmış insanlarımız olmazdı. Osmanlı devletinden hiç bahsetmiyorum bile.

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Geçen Televizyonda bir iş adamı çıktı ve ben Türklerle ticaret yapmıyorum çünki her tür üçkağıtçılığa başvuruyolar o sebeple yahudi iş adamlarıyla ticaret yapıyorum diye bir açıklamada bulundu.Maalesef bu realite çok üzücü bir durum keşke özü sözü bir olabilse herkes...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...