Tttnet hız problemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bepob
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Son 10 gündür hızım baya bi düştü gerçi düştü denilmez 23 mps hızım olduğu halde 1.5 mb indirme hızıyla indiriyorum hatta cogu zaman 1.3 falan testte bile 23 mps hızım çıkıyor direk youtubeden indirme yaptığım halde bile böyle müşteri hizmetlerini aradım dns değiştirtti sonra bilgisayarcıya gidin dedi ve bitti modemde de sorun yok dedi başka ne olabilir ki ?

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Son 10 gündür hızım baya bi düştü gerçi düştü denilmez 23 mps hızım olduğu halde 1.5 mb indirme hızıyla indiriyorum hatta cogu zaman 1.3 falan testte bile 23 mps hızım çıkıyor direk youtubeden indirme yaptığım halde bile böyle müşteri hizmetlerini aradım dns değiştirtti sonra bilgisayarcıya gidin dedi ve bitti modemde de sorun yok dedi başka ne olabilir ki ?

Ya kotayı aşmışsınız, ya da indirdiğiniz sunucuda yavaşlık var. YouTube, kendi üzerinde indirmeye izin vermiyor diye biliyorum. Hangi programla indiriyorsunuz? Sorun o olabilir.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Bende de aynı sorun var. Hım 16mgb'e kadar, 14-14,5 görürken, son iki aydır 9mgbt'i zor görüyorum. Defalarca ttnet'i aradım, dns değiştiriyorlar başka da bi numaraları yok zaten ama yine aynı.

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Ya kotayı aşmışsınız, ya da indirdiğiniz sunucuda yavaşlık var. YouTube, kendi üzerinde indirmeye izin vermiyor diye biliyorum. Hangi programla indiriyorsunuz? Sorun o olabilir.

Yok hocam kota falan dolmadı 75 gb kota var şuan 25 lerde zaten.Her zaman indirdğim yerden indiriyorum bide youtubeden yani idm ile öyle bir sorun olması imkansız başka yerlerden de denemedim her zaman 2.5 da iniyordu şimdi 1.3 1.4

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
ttnet ve sorun çözümsüz bir denklem...

MR.Anonymous

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Nedense 1 haftadır TTnet indirme hızından memnunum.

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708
indirdiğin sunucu nun sana sağladıgı hız o olabilir ondan öyle iniyordur....

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302

Yok hocam hepsini denedim her yerde denedim film indirme sitesi var oradan son hız indiriyordum her zaman orada bile böyle elim kolum bağlı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yok hocam hepsini denedim her yerde denedim film indirme sitesi var oradan son hız indiriyordum her zaman orada bile böyle elim kolum bağlı

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708

- - - Mesaj Güncellendi - - -

valla o zaman senin netten kaynaklı kardeş yada modemle alakasıda olabilir...

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
Pek bir fark olacağını sanmıyorum zaten bilgisayara iyi bakıyorum virüs falan bir şey yok bence internetten kaynaklı gün içinde 1700 1800 çıktı
dene ttnet i ara pcinde sorun var dediğinde imkansız linux mint var linux mint ne biliyormusun dersin.

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
dene ttnet i ara pcinde sorun var dediğinde imkansız linux mint var linux mint ne biliyormusun dersin.

Hocam bir daha kine öyle derim eyvallah.Ama aldığımdan beri ilk defa böyle bir sorun başıma geldi hiçbir sorun yoktu temiz temiz kullanıyordum.

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bosa konu acmissin super online haric diger servis saglayicilarindan cok bise beklemeyn

Tys23

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,230
Benimde net ay başından beri sıkıntılı 4 mbps alabiliyorum en fazla bu sabah 14 e çıktı bi ara tekrar düştü 4'e aradılar hala devam ediyorlar mı dediler evet dedim bi ekip geldi karşı binaya baktı gitti :D 6-7 Senelik kullanıcıyım hiç böyle düşük hız almazdım.