TTNET'den Mennun Olanlar

paradox666

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herşey çok güzel fakat fiyat ve tarifeleri hiç beğenmiyorum. gürya limitsiz adı olan tarifeler deki adil kullanım kotası can sıkıyor.

adayeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnetten memnun olanları arıyosan gazeteye ilan ver dostum belki 1-2 enayi vardır. 3 liralık şeye 10 lira verip memnun olan.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Yüzlerce kez ev ve cep telefonlarımı arayıp sapıklık yapmaları ve fahiş fiyatlarını saymazsak başıma fazla dert açmadı. Ama bu memnun olmamı gerektirmez.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bizi de zırt pırt arıyolardı babam yok diyom başlıyo ahıret sorularına, sanki babam görüşmek zorunda... Hem zorbalar hem de kazıkçı

ahmtozdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
netlimitsiz paketinde adil kullanımı pek takmadıkları için gayet memnunum şu aralar :D

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ben gayet memnunum şimdiye kadar sorun olduğunda hemen çözdüler, 8mbit sınırsız tarifesi kullanıyorum fiyat biraz fazla ama ilerde oda hallolur, milletimiz hemen herşeyin birden olmasını bekliyor. Bu arada telekomun tamamı satılmadı %55 i araplarda %35 i devletin %15 halka açık, cahil insanları sanki telekomun tamamı satılmış gibi kandırıyorlar galeyana getiriyorlar bazı terbiyesizler...

erkan2934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 1mb sınırsız kullanıyorum .8 mb fiyatı bana fazla geldiğinden .ve şu anda 8 den aşagı 2-4 mb kalktığı için ttnette.mecburen adsl sağlayıcımı ttnetten taşıdım.2mb sınırsız paket veren şirketlerden birine geçtim.
ttnet kendi kendine müşteri kaybettiriyor

meba1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3.dunya ulkelerinin birinden gelmedigim, ordaki interneti kullan(a)madigim surece pek begenecegimi sanmiyorum.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Ttnetten memnun olanları arıyosan gazeteye ilan ver dostum belki 1-2 enayi vardır. 3 liralık şeye 10 lira verip memnun olan.

peşin fiyatı 1350 TL olan hp g62 notebooku 36 ay vade ile 1404 TL ye aldım. Çok da güzel bir kampanyaydı. 4 aydır kullanıyorum hiç sorunum yok. 4 mbit bağlantım yavaş olduğu için tek aramayla 10 mbit yaptırdım. kota bilgim gelmedi, bir mail ile aylık kota yüzdem sürekli mail olarak geliyor. şimdi de TiviBu ev e geçiyorum. TTNET'ten memnunum yani enayimiyim?

bkrdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şahsen ben hızdan memnunum. 8Mbit sürekli =)

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
avrupadaki bağlantıların çoğundan kaliteli hizmet sunuyor, şuana kadar memnunum.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
@NZT

O biraz fazla iddaalı olmuş. Avrupa'daki hangi bağlantıları kullandınız ve ne şekilde TTNet'ten iyi oluyor? Şahsen ben İngiltere ve Hollanda'da birebir kullanma fırsatı buldum ve servis sağlayıcılardan alabileceğiniz en düşük bağlantı hızları 10mbit zaten. Birçok arkadaşımdan duyduğum üzere diğer ülkerlerde de, en azından Türkiye'den çok daha iyi olduğunu belirtebilirim.

Hizmet açısından bakarsak, hiç müşteri hizmetlerini aramadım yurtdışında ama kimseyi telefonda 10dk bekletip sonraki 5dk modem aç kapa yaptırıp daha sonra arıza kaydı alacaklarını zannetmiyorum.

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben avrupanın çoğu yerinde servis sağlayıcıları kullandım. Türkiye bence avrupadaki çoğu ülkedeki sağlıyıcılardan iyi diyebilirim bazılarıyla başa baş bazılarıyla önde yer alır. Amerikada bile internet berbat diyebilirim İngiltereyi bilmiyorum hiç bulunmadım orda, japonyadaki ve çindeki bağlantılarda çok nefis. TTNET bence iyi durumda.

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
#TTNET'den Mennun Olanlar

Varmı öyle biri :)

Redrum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 mbit'e kadar olan tarife çıkar çıkmaz geçtim. 2 yıllık taahhütüm biteli birkaç ay oluyor. son bir kaç ayda hızımın 8 den 4 e düşürülmesi dışında (modem kaynaklı sorunları saymazsak) hiç sorun yaşamadım diyebilirim. stabil 8 mbit hizmet aldım her ay yüzlerce gb download yaptım ve hızımı düşürmedi kimse. kısacası gayet memnunum bir de şu 4 mbit hızı tekrar 8 e çekseler...

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8 mbit'e kadar olan tarife çıkar çıkmaz geçtim. 2 yıllık taahhütüm biteli birkaç ay oluyor. son bir kaç ayda hızımın 8 den 4 e düşürülmesi dışında (modem kaynaklı sorunları saymazsak) hiç sorun yaşamadım diyebilirim. stabil 8 mbit hizmet aldım her ay yüzlerce gb download yaptım ve hızımı düşürmedi kimse. kısacası gayet memnunum bir de şu 4 mbit hızı tekrar 8 e çekseler...

ŞAnslı kullanıcısınız :)

santra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buradan da sesleniyorum.. ttnetdestek kısmına diğer konu başlığından yazmıştım. hızım 8 mbit ama ben yarı hızla bağlanıyorum diye. adsl no, telefon nomu da vermiştim. bugün aradılar, ve hızımı artırmışlar.. çok şaşırdım ve sevindim.. kesinlikle ilgileniyorlar..

abre06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes TTNET'ten şikayetçi kendilerine göre haklı sebepleri vardır bunu anlayışla karşılıyorum.
TTNET ile hiç bir bağım olmamasına rağmen gayet mennunum kendilerinden. Herkes diyor ki sözleşme bitsin TTNET'den kurtulacağım benim öyle bir düşüncem yok. Tek dezavantajı fiyatların pahalı olması.
Kullandığım tarife 8 mbps'e kadar. Eğer en seedli torrenti seçersem yada hız sınırlaması olmayan bir upload sitesinden oyun program müzik vs indirirsem tam hızla indiriyor. Zaten o indirmelerdeki yavaşlıkda sağlayıcının değil oyunu indirdiğimiz kaynakların sorunu. Bağlantı sorunum da yok hiç kopma olmuyor. Neyse çok olumlu konuştum Allah nazardan saklasın. Olmayanlara da nasip etsin.
Arkadaşim sen heralde santralin yanında oturuyorsun ttnetin alt yapısı yok

ozturkselcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu an 16 mb tarife ile 15 mb bağlantı alıyorum. Ve 7 yıldır hemen hemen tüm tarifelerini denemişimdir. Hiçbir zaman da kopma, yavaşlık, fazla fatura görmedim. Bir sorun olduğunda aradım hallettiler. Fiyatları yüksek sadece o kadar. 60 tl verip en azından 20 mb download, 8 mb upload hızında bağlanmak isterdim. Hakkı da bu zaten.

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8mbite kadar kullanıyorum ve şuana kadar bu tarifede hiçbi sorun yaşamadım yaşasın TTNET:):)

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yaklaşık bir yıldır girşi yapmadan öyle bir bakıp geçiyordum ama bu konu için dayanamadım .

Bir kere doyana kadar şu internetin basında kopmadan oturamıyorum arkadaş . Her gün 15 dk interneti ac kapa yapıyorum olamaz böyle bişey . 8mb internet var ama en fazla 1mb gördüm şu ana kadar .

Şu internetten en büyük şikayetim sürekli kopmasıdır ve zaman geliyor öyle bir yerde kopuyorki insanı deli ediyor böyle bir internetten memnun olmaz zor olsa gerek .

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
siz internet görmemişsiniz. fiyat ve standartlardaki kalite nedir görmemişsiniz. neye göre değerlendiripde memnun olduğunuzu açıkladınız anlamıyorum. insanlar neden bukadar düşüncesiz? elektrik ve su faturalarım bile TTNET ten daha az gelir(sınırsız tarife)

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
siz internet görmemişsiniz. fiyat ve standartlardaki kalite nedir görmemişsiniz. neye göre değerlendiripde memnun olduğunuzu açıkladınız anlamıyorum. insanlar neden bukadar düşüncesiz? elektrik ve su faturalarım bile TTNET ten daha az gelir(sınırsız tarife)
avrupadada internet kullanmis biri olarak TTNET`in sundugu hizmetler bence yeterince iyi, birkac avrupa ulkesi haric baglantisi bence bas basa gider. Elektrik ve su faturandan fazla gelmesi o senin butce meselen TTNET le alakasi yok.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Valla bende 2 tane bağlantı var son aldığım 8 mbt sınırsız bağlantım tam bir rezalet bu yüzden iptal ettircem sürekli bağlantı kopup şu uyarıyı veriyor müşteri hizmetlerini arıyoruz tamam arıza kaydı aldık ee arayan soran varmı yok uydunetten alacam galiba.

!!! UYARI !!!

Modeminiz internete erişemiyor, Telefon hattı üzerinde DSL sinyali algılanamadı!

Lütfen aşağıda gösterilen adımları takip ederek sorunu gidermeye çalışın.

Modeminizin DSL girişine telefon hattı bağlı mı?
Modeminize bağlı olan telefon hattı splitter'ın modem yazan çıkışına bağlı mı?

Yukarıdaki soruların cevabı "EVET" ise telefon hattınızın çalışıp çalışmadığını bir
telefon kullanarak kontrol edin.

Eğer telefon hattınız çalışıyor ve yukarıdaki adımlar doğru olarak yapıldıysa,
modeminizin ADSL ışığı sürekli yanmaya başlayacaktır. Eğer ADSL ışığı
sürekli yanmaya başladıysa bu pencereyi kapatın ve tekrar internete erişmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımları doğru şekilde yapmanıza rağmen hala internete bağlanamıyorsanız
lüften TTNET çağrı merkezini arayın ve ADSL hattınızın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
memnun değilim tivibu gibi güzel bir hizmeti sadece ttnet kullanıcılarına sunmuşlar. mutlaka diğer adsl abonelerinede açılmalı.

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
TTnetten memnun olanlar diye bir konubaşlığı açılacağını rüyamda görsem inanmazdım.
Forum çıldırmış olmalı.

---------- Post added at 09:20 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

TTnetten memnun olanlar diye bir konubaşlığı açılacağını rüyamda görsem inanmazdım.
Forum çıldırmış olmalı.
Üstelik mesajlar da denetimden geçmiyor.