TTNET'den Mennun Olanlar

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O kadar para verip memnunum diyen, paramın hakkını veriyor diyendir. Nerdeee...

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
aklıma artiz dayı geldi :mrgreen: İnternetinden memnun olan ne arar ttnette :D

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar hiç uğraşmayın ttnet bizi resmen soyuyor diğer ülkeler uçarken internetin en cok kullandıgı yerlerden biri olarak biz sürünerek gidioruz resmen ttneti kapattırın hemen TürkNet e basvurun. adamlar 2 yıl sözlesmeli ve ilk 12 ay 25 tl sonrası 65 tl limitsiz ve 8 Mb e kadar hız sağlıor ve ttnete göre gayette güzel ve hızlı bence hemen ona basvurun derim üstelik telefon hattıda gerekmiyor ben telefonumu bile kapattırdım ayrı para vermiyorum paranızı boşa vermeyin derim...

---------- Post added at 03:21 ---------- Previous post was at 03:14 ----------

ttnet bu kazık fiyatlarla işi götürebildiği yere kadar götürecektir. Hepsini geçtim, adsl kullanan kişiye hat zorunluluğunu kaldırmadıktan sonra milletin gözündeki Wampir Telekom yaftası hiç gitmeyecektir.

Kardesim hemen TurkNet e geç telefonunuda kapattır pasalar gibi kullan.

frost1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende 8Mbit sınırsız kullanıyorum Mayıs başlarında sözleşmem bitiyor. Biri biriye geçmeyi düşünüyorum.
Beni aradılar ve dedikleri şöyle; 2 yıllık sözleşme 10 Ay boyunca 36 TL kalanı 49 TL ve 8Mbit sınırsız 6Mbit dowload garanti veriyorlar. Ayrıca ADSL 2 imiş ve kendi portlarını kullanıyorlarmış. Mış diyorum çünkü öyle dediler. :D
TTNET ten memnun muyum ? Tabi değil en çokta teknik desteklerine sinir oluyorum.
klasik cümleleri şu : Hata kaydı alıyoruz arkadaşlar gelecektir.

Not: 3,4 Mbitten yukarısını görmedim.

:) Portları turktelekom tahsis ediyor ve aynı ekipler santrallerde işlem yapıyor... bu nedenle sadece müşteri bağlamak yapılan görüşmeler bunlar.

adayeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadece internet kullanmak iste bak 15 lirada hava parası verirsin. Zaten şuan kullanmadığın ev telefonuna 20 lira hava parası ödüyorsun. Karşılığında aldığın hizmet bir TEKEL kuruluşu olan araptelekom hizmeti.

Araplar bize internet teknolojisimi getircek yoksa yeni ürünler satmak için( cep telefonu, bilgisayar, işyerim paketleri,ttnet vitamin,tvbu vs...) Bizi kullanmak mı isteyecek varın kararı siz verin.

Sadece amacı para kazanmak olan bir kuruluş araptelekom. Türk halkı için neden bişeyler yapsın para kazanmak varken. Türktelekom zamanındaki gibi olsa tamam derdik ama şimdi vahşice para hırsı var araptelekomun gözünde...

Siz memnun olmaya devam edin en pahalı en kalitesiz hizmeti almaya devam edin.

Saygılar...

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
73 tl'ye 1 mbit hız :) Gerisini siz düşünün :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Konuya 1 Nisan şakası diye girdim.Ttnet ve memnun olmak:D.Gerçekmiş şoktayım.

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorum olacak;aynı mahallede en fazla birer sokak ötede oturan ben dahil, arkadaşlarım var ben en fazla 219 kb ile hemen yan komşum en fazla 150 ile bir diğer komşum ise 900kb ile indirme yapıyo benim internetim 900 olsa ona da şükredecem ama o bile değil bunun sebebi ne olabilir acaba?

morlard

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu başlık bugün açılmalıydı :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Böyle bir kesim var mıydı :) Bugün ara ara kesilen bağlantının hesabını kim verecek?..

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Açıkçası, arasıra kesintiler olsa da hızı doyurmasa da aç bırakmıyor. :D Ancak, fiyatlar gerçekten pahalı ve artık devletin buna bi el atması gerekiyor. Sanmıyorum ki, bir devlet vatandaşın yabancı bir şirket tarafından kazıklanmasını istesin. Eminim benim devletim de istemiyor ve buna bi çözüm bulacak. Eğer bulmazsa olacağı belli zaten. :D

Hsayathiya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son bir kaç gündür haddinden fazla kesintiler ve kopmalarla karşılaşıyorum. Açık konuşmak gerekirse şahsen memnun değilim dostum.. 8mb Hız yazmışlar iyi güzel indiriyoruzda, fakat sık sık kesintiler, kopmalar ile karşılaşınca iş gerçekten işkenceye dönüşüyor.

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Dünya'nın en pahalı internet bağlantısını biz kullanıyoruz.. karşılıgın da aldığımız hizmet ortada.

dj rush

Asistan
Reaksiyon puanı
2
16mbt'e kadar limitsiz paketi kullanıyorum hızım çok iyi 11mbt'i görüyorum ,Ttnet'e artık rakib firmalar çıkması gerekiyor bir de
şu fiberoptik Superonline her yerde olsa Ttnet kullanıcısı kalmaz herhalde...

empati2001

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Pahalı internet sunmasının yanında bir hattı iki kişi kullanınca ceza kesiyorlar. Arkadaşım, komşusu olan amcası ile interneti ortak kullandığı için int ini kestiler. Bu da ttneti bırakması için bir sebep oldu.
Bir başkası kablolu modem kullanıyor ve yakınındaki hiç1 evde bilg yok. Ona kaçak adsl veriyorsun suçlamasıyla haber vermeden internetini kesiyorlar.- Arıza kaydı verince ortaya çıkıyor. Açıyorlar sonradan ama 2 gün internetsiz kalıyor.

Kaçak adsl yi savunmuyorum ama internet pahalı kimse parayı bu kadar kolay kazanmıyor. (ttnet dışında)

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
45 tl ödüyorduk 49 a geri yükselttiler şimdi de 55 tl yapmışlar 10 tl fazla vereceğim artık. nasıl memnun olabilirimki en ufak bir hız artışı bile yok kaç yıldır. bizi koyun bellediler iyice. sömür bakalım sömür elbet bir gün sana bi güzellik yapıcam
fahiş fiyat SIFIR hizmet ttnet bu

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTnet'ten bende memnunum 8 mb hızı tam olarak kullanabiliyorum yakında 16mb adsl 2'ye geçmeyi düşünüyorum youtube gibi video sitelerinde takılma sorunu yaşayanlar dns'yi değiştirmeyi denesinler ben google dns kullanıyordum youtube çok takılıyordu open dns'ye geçtim sorun çözüldü sizde deneyin belki sizdede işe yarar.

ecdad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 MBİT tarife ile bağlanıyorum ama 5 Mbiti geçemiyorum arıyorum neden böyle diye, alt yapınız desteklemiyor diyor benim niye alt yapım desteklemesin diyorum sizin alt yapınız desteklemiyor peki neden 8 MBİT hız tahattüt ediyorsunuz diyorum herkes hızına göre parasını ödesin neden ben 8 mbit parası veriyorum diyorum ilginç ilginç ceveplar alıyorum TTnet tam bi komedi allahıma dua ediyorum sizin bu iş birgün tekelinizden çıksın diye sizin kadar yalancı ve kazıkçı başka firma görmedim verdiğim paralar haram olsun.....

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
O kadar çok memnunum ki sormayın.Normalde 41 TL olan internet kullanımımız için 72 lira borç var.Anlaşmamız bitsin,nasıl da memnuniyetimizi ifade edeceğiz aboneliği keserek.Hiç memnun olan var mı merak ediyorum?

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
adam memnun olanlar diye sormuş, yanıt yok:D Sadece sen memnunsun galiba:D

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Açıkçası,memnun değilim. Doğru hızım normal ancak bulunduğum bölgeye SuperOnline gelse hiç beklemem...

Finch

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bir bana açıklayamadığım farklı faturalar gelmiyor sanırım. :/ Tarifemdeki ücret neyse o ve gecikme varsa gecikme bedeli. :)

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir kaç sorunum olsada Genel anlamda memnunum..

Dell Laptop aldım aylık 42TL x 36 Ay ödüyorum
TTnet Modem aldım 10TL x 12 ay ödüyorum
Ve normal Adsl bağlantım 8 MB kadar net limitsiz 50TL civarında aylık ödüyorum.
Hız iyi bağlantı kopma felan yok.

Tek sorunum Pahalı olması. Tüm tarifelere %50 indirim yapması gerekiyor.Onun dışında iyiyim.

Not : Birde Tivibu özelliğini kullanıyorum..

AaXRoNn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Memnun olmayanlar diye sorsaydın patlama yapardı..:hammer:

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
tivibu olmasa sağlayıcıyı değiştiririm

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ttnet parayı cok seviyor önceden sınırsız 1 mb 49 tl sattı bana 8 mb 50 tl olunca telefon bile açmadı bana şöyle diye bilirdi 8mb internet fiyatı 50 tl oladu 1mb yerine 8mb gecmek sitemisiniz .... 2 ay enayi gib 1mb 49 tl verdim
8 mb gectim 1yıl sonra beni teledonla arıyorlar para koparacaklarya 2 yıllık sözlesşme yaparsanız 8mb ta söy böyle ayrıcalıklarınız olucak .... ttnet Parayı ve cahilleri seven net..

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
16 Mbit adsl2+ internetim var. Gayet memnunum. Nasıl olsa diğerlerinin de fiyatları aynı olduğu için değiştirmeyi düşünmüyorum.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kullandığımda az küfürümü yemedi TTNet. :D Kazık bol, hizmet 0 :D