TTNet Uygulaması

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben sınırsız 8mbps'ye kadar olan tarifedeyim ama bu ay 72 lira borç var. Sınırsızda belli bir sınır var mı?Tamam adil kota kullanımı var ama bu sadece hızı düşürüyor.Benim dildiğim kadarıyla fiyata etkisi yok.Anlaşmamız bitince zaten TTNet'i bırakacağım ama o zamana kadar normal kullanmak istiyorum.Bilgilendirmenizi rica ediyorum.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
kotanın fiyata etkisi yok öyle olsa ben batardım :) gerçeği bu ay itibari ile ttnetten kurtuldum kablolu tv ye geçtim. 1mb ama ucuz en azından :) senin durumda da farklı bir şey kanımca. benim 50gb ın altında indirmem olmazdı ama sabit para öderdim.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Daha önceki dönemlerden kalan veya geciken borçlarınız varsa faturaya eklenmiştir. Kontrol ettiniz mi?

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Daha önceki dönemlerden kalan veya geciken borçlarınız varsa faturaya eklenmiştir. Kontrol ettiniz mi?

Daha önceden borç vardı,interneti kesmişlerdi ve onu ödedik.Borcumuz yok yani.Mart ayında 170 gb dovnload yaptık.Benim de bildiğim kadarıyla kotanın hıza etkisi var ama fiyata etkisi yok.Ama bu fazla paranın nereden geldiğini bilmiyorum.Bir şikayet maili gönderdim.Daha cevap gelmedi.Anfy adlı kardeş.Hangisini kullanıyorsunuz?Zaten anlaşmamız bitince bende bırakacağım ama şimdlik mahkumum maalesef.

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ben UYDUNET in kablolu tv internetini kullanıyorum şu an. sınırsızsız 1 mb internet 29 lira kablolu tv de 2 sene ücretsiz. dediğim gibi hız olarak daha yavaş olabilir ama ttneti çekmekten iyidir. eğer bulunduğun bölgede kablolulu tv varsa anlaşma biter bitmez kurtul.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bende 100 tl lik paketi kullanıyordum ama 130 tl fatura gelmiş bu ay .. bi enteresan sorun var çözemedim

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Her zaman olmuyor ama farutayı geç ödediğinde net bağlantısı kesmeseler bile bağlantı kesimi ve tekrar bağlanımı adında 15 tl +kdv adında bir ücret alıyorlar.Her zaman olmuyor ama.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Her zaman olmuyor ama farutayı geç ödediğinde net bağlantısı kesmeseler bile bağlantı kesimi ve tekrar bağlanımı adında 15 tl +kdv adında bir ücret alıyorlar.Her zaman olmuyor ama.

Demek ki daha fazla öğrenmem gerekiyor bu borçla ilgili olarak.Bir de herkes mi böyle TTNet'le ilgibi benim gibi problem yaşıyor?Galiba cevap evet:)

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Belki ek uygulamalardandır. Tivibu,Müzik,Oyun vs