TTnet Modemimi Değiştirmek İstiyor :)

Bu konuyu okuyanlar

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün ttnet'ten aramışlar ve ücretsiz bir şekilde modem değişimi yapıcaklarmış.Durduk yere niye böyle birşey yapıcaklar anlamadım açıkçası.Bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı ?

pdrem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet hızını yükseltmek için takıyorlar vdsl kullanabilmeniz için...

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
VDSL için farklı bir paket mi almam lazım yoksa modem ile birlikte VDSL mi kullanmış olucam ? (kusura bakmayın bu konuda pek bir bilgim yok)

pdrem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ücret değişmiyor hız artıyor sadece

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hani modemden ayar yapıp hız arttırılabiliyor ya, belki de hız arttırılamayan modem vereceklerdir :D

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende o yüzden konuyu açtım. Evden aradılar beni, böyle böyle dediler çarşamba günü gelip değiştiriceklermiş,(Şaşırdım bi an) benim verdiğim tepki "kesin onun altında bişey vardır kabul etmeseydin" :) oldu düşünün artık ttnet'in müşterisi ile ilişkisini...

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hani modemden ayar yapıp hız arttırılabiliyor ya, belki de hız arttırılamayan modem vereceklerdir :D

O bile aklıma geldi :D

Evden arayan annemdi.Tepkimden sonra annemin konusması : "Olum ne acayip çocuksun ne güzel bedava veriyorlar niye kabul etmeseydin diyorsun". Anne sen bunları bilmiyorsun bunun altından bişeyler çıkar dedim :D

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
marka ve model ne? Huawei ise almamakla iyi ettin fiber optik ve 3G modemleri disinda duzgun modemleri yok...

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bir gun beni arayıp öyle bir şey söylemiyor lar bir arasalar neler neler şöylecegim onlara velhasıl aramiyorlar söyleceklerimden mahrum kalıyorlar .

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
marka ve model ne? Huawei ise almamakla iyi ettin fiber optik ve 3G modemleri disinda duzgun modemleri yok...

Daha vermediler hocam.Çarşamba günü geliceklermiş.
Bu arada benim şuan ki modem Airties RT 104 , "zyxel p-2812hnul-f1" bu modemi veriyolarsa hangisi daha iyidir onu kullanalım bari :)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
demek ki niyetleri bugün ıptv uyumlu modemi bedava verip yarın ücretli vebtv abonesi yapmak.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Ttnet'ten telefon geldiğinde kadını konuşturmadan yok biz istemiyoruz deseydin. :D

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Daha vermediler hocam.Çarşamba günü geliceklermiş.
Bu arada benim şuan ki modem Airties RT 104 , "zyxel p-2812hnul-f1" bu modemi veriyolarsa hangisi daha iyidir onu kullanalım bari :)

zyxel p-2812hnul-f1 iyi ama airties çalışıyorsa kullan tabi...

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET'den gelecek hayır Allah'tan gelsin. Üçkağıtçı firmaya elini verirsen kolunu kaptırıyorsun. Kendi çıkarlarına olmazsa sana modem değil splitter bile vermezler. Orda burda reklam yaparak Şener Şen'li reklamlarıyla kullanıcıları kandıracaklarını zannediyorlar ama bu kafayla giderlerse yakın zamanda abonelerinin yarısını kaybedecekler.

O.Z.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 yıllık(genelde böyle yapıyorlar galiba) anlaşma yapmak istiyorlar gibi geldi. 2 senelik parasını ödeyecek garanti müşteri :)

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 yıllık(genelde böyle yapıyorlar galiba) anlaşma yapmak istiyorlar gibi geldi. 2 senelik parasını ödeyecek garanti müşteri :)
Hocam ben zaten 5 yıllık müşterisiyim öyle birşey olucağını zannetmem :) Bi ara süperonline geçmeyi düşündüm ama onda da akk var diye biliyorum :(

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben zaten 5 yıllık müşterisiyim öyle birşey olucağını zannetmem :) Bi ara süperonline geçmeyi düşündüm ama onda da akk var diye biliyorum :(
TTNET'den AKK olayından önce de kimse memnun değildi ki. Sorun AKK değil, bizleri kazıklamaya yolmaya çalışmaları. O yüzden AKK olsa da sırf TTNET denen firmaya fatura ödememek için Superonline veya Dsmart Net'e geçmek lazım.

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET'den AKK olayından önce de kimse memnun değildi ki. Sorun AKK değil, bizleri kazıklamaya yolmaya çalışmaları. O yüzden AKK olsa da sırf TTNET denen firmaya fatura ödememek için Superonline veya Dsmart Net'e geçmek lazım.

Tabi ki hocam sana katılıyorum o an sadece benim aklıma AKK geldiği için onu yazdım.Net limitsiz 8 mbit benim paket (55 TL) ama her ay 60-65 TL veriyorum neden diye sorduğumda da yok vergidir yok bakımdır vs. bahane edip duruyorlar ve biz hala sesimizi çıkarmayıp ödüyoruz, onlarda bizi sömürmeye ...

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Benim zyxelde çok eskidi yenisi olsa iyi olurdu beleşe..

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sonunda Çarşamba gelecek olan arkadaşlar Cumartesi günü evime ulasmıs bulunuyorlar.Modem olarak Huawei HG655d verdiler , modem kurulumunda biraz zorluklar yaşadılar :D İkidebir net kopup durdu adamlar şaşırdı , şaşırmayın dedim 1 aydır böyle kablo falan değiştirdiler inş. sorun kablodadır da düzelmiştir...Bu arada eski modem Airties RT 104 bunu geri mi takiyim yoksa yenisini nasıldır kullaniyim mı ?