TTnet Modemimi Değiştirmek İstiyor :)

MetinAtgl

Asistan
Arkadaşlar bugün ttnet'ten aramışlar ve ücretsiz bir şekilde modem değişimi yapıcaklarmış.Durduk yere niye böyle birşey yapıcaklar anlamadım açıkçası.Bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı ?

MetinAtgl

Asistan
VDSL için farklı bir paket mi almam lazım yoksa modem ile birlikte VDSL mi kullanmış olucam ? (kusura bakmayın bu konuda pek bir bilgim yok)

MetinAtgl

Asistan
Bende o yüzden konuyu açtım. Evden aradılar beni, böyle böyle dediler çarşamba günü gelip değiştiriceklermiş,(Şaşırdım bi an) benim verdiğim tepki "kesin onun altında bişey vardır kabul etmeseydin" :) oldu düşünün artık ttnet'in müşterisi ile ilişkisini...

MetinAtgl

Asistan
Hani modemden ayar yapıp hız arttırılabiliyor ya, belki de hız arttırılamayan modem vereceklerdir :D

O bile aklıma geldi :D

Evden arayan annemdi.Tepkimden sonra annemin konusması : "Olum ne acayip çocuksun ne güzel bedava veriyorlar niye kabul etmeseydin diyorsun". Anne sen bunları bilmiyorsun bunun altından bişeyler çıkar dedim :D

grezimonk

Profesör
Yasaklı
marka ve model ne? Huawei ise almamakla iyi ettin fiber optik ve 3G modemleri disinda duzgun modemleri yok...

-Hewal-

Dekan
Bir gun beni arayıp öyle bir şey söylemiyor lar bir arasalar neler neler şöylecegim onlara velhasıl aramiyorlar söyleceklerimden mahrum kalıyorlar .