TTNET Mobil

TTNET Mobil hizmetini olumlu karşıladınız mı?

  • Evet

    Kullanılan: 7 25.9%
  • Hayır

    Kullanılan: 20 74.1%

  • Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

mei

Profesör
piyasada yer alabilmeleri için ya çok iyi bir kampanyaları olacak veya çok güzel bazı telefonları sözleşmeli verecekler. Şuan için pek kullanını olacağını sanmıyorum.

Şuan sözleşmeli verdiği telefonda Huawei U8230 o ne yav.GSM operatörünün sitesinde GOOGLE adsense mi var ?

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

bu site resmi sitesi değil abonelik.. bunu belirttiyseniz keşke.

Resmi site : http://www.ttnetmobil.com.tr/ :)
 

malatya

Profesör
ttnetin yaptığı hiçbirşeyi onaylamıyorum el alem yeni internet dünya piyasasına koyuyor bizimkiler internet çıktı çıkalı yerşnde sayıyor.
 
Hala veri/hız kotalı paketlerini ağzımıza dayayıp yatırım yapmadan kârını arttıran bu şirkete pek tahammülüm kalmadı... Yapsana aynı kampanyayı 1/2/4/8LİMİTSİZ paketlerinle...
 

MesutCULCUL

Asistan
yaw anlamadım ben bunu,evimde zaten adil (!) kota kullanımlı,15 gb geçince 512 kps ye düşen (!) 8 mbps limitsiz adslim var,evde telefon hattım da var,direk tek başına o dakikası on kuruşluk ayrıca telefonunu almadan hat alabiliyor muyum yani?
 

keyloger

Rektör
rekabet iyidir, kimin neyin alt yapısını kullanıyorlar? kendi altyapılarıysa bu hat nerelerde çekiyor? :)
 

hüseyin123

Profesör
oouuuw TTNET yeni numara çıkarıcakmışş ama bn mesaj hakkıda isterim çok sevindim...(ttneti tanımasam böyle karşılardım) ben kormaya başladım valla :D GSM Endüstrisine de el atacaklar.
 

K46

Asistan
Evimde ttnet adsl ve (telefon bağlı olmadığı halde) sabit hattın aylık sabit ücretini ödüyorum. Şimdi bu mobil operatöre geçersek ev telefonu yerine cep faturasını mı ödemiş olacağız? Yoksa ttnetin yeni bir tuzağı mı bu da???

TTnet kullanıcılarının asıl merak ettikleri konu buyken, TTnet sitesi, haber siteleri, teknoloji siteleri dahil hiçbir yerde bu konuda net bir bilgi yok!
Hepsi ttnetin basın açıklamasında ve internet sitesinde yer alan reklam dolu metni aynen alıp koymuşlar. Evlerimizde kullanılmayan telefon hattına boş yere ödenen sabit ücretlerin bu kampanya(?!) sonrası akibeti hakkında bilgisi olan birileri varsa, bizleri de aydınlatırsa sevinirim...
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
evdeki telefonun faturası ttnet'e değil türk telekom'a ödeniyor. ttnet'e internet parası ödeniyor. bu seçenek ise ev telefonundan farklı bir seçenek. birbirlerini ikame etmiyorlar.
 

K46

Asistan
Cıcılı bıcılı reklamlarla milleti uyutmaya devam edip, ttnet mobil kandırmacasıyla da yolmaya devam ederiz sandılar ama, uyandık artık. Telekomdan-ttnetten vatandaş menfaatine iş çıkmaz. Yıllarca yolunduktan sonra kurtuldum sonunda.. Darısı kullanmadıkları telefon için aylık 20-25 lira sabit ücret ödeyen herkesin başına...
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst