TTNET Kampanya

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,
Taahhütüm bitti ve paket arıyordum çok fazla oyun,film vs indiren birisiyim ve bu paketi gördüm sizce nasıl ?
12 ay sabit fiyat kampanyası adı altında

NetLimitsiz PLUS 8MBPS'ye kadar 100GB AKK var ve 66,90 TL diyor.

ADSL kullanıyorum ve bu paket uyum sağlar sanırım şuanki kullandığıma yani destekleme sıkıntısı olmaz ?
AKK olmayan paket 113 tl ve cidden pahalı bu yüzden en iyisi bu gibi duruyor, siz ne dersiniz?

Karargaht

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
112
16'lık paketler var daha ucuz ama akk'ları 50 gb. Senin düşündüğün telefon dahil yada yalın dahil ise güzel fiyat. Değilse alternatif araştır derim.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
16'lık paketler var daha ucuz ama akk'ları 50 gb. Senin düşündüğün telefon dahil yada yalın dahil ise güzel fiyat. Değilse alternatif araştır derim.

Dediğim gibi önemli olan akk benim için dolduğundan dolayı oyun da film de indiremiyorum.
Telefon var zaten evde ama fiyata dahil değil tabiki 67+15=82 lira oluyor ozaman da alternatif ise malesef yok akk'ler hep 50lerde.

veysim47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ev telefonu olana ikna kampanyası dahilinde 50 gb akk li 16 mbs internete 39 tl ödüyorum. Ev telefonu için de 11 tl toplamda 50 telekom müdürlüğüne gitmenizi ve iptal bölümünden kapatma restini çekerek daha uygun kampanyalar almanızı öneririm

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ev telefonu olana ikna kampanyası dahilinde 50 gb akk li 16 mbs internete 39 tl ödüyorum. Ev telefonu için de 11 tl toplamda 50 telekom müdürlüğüne gitmenizi ve iptal bölümünden kapatma restini çekerek daha uygun kampanyalar almanızı öneririm

Daha uygun ne.olabilir ki?