TTNET hız düşüklüğü.

Bu konuyu okuyanlar

Pekiii taahhüt var ben ne yaparsam ayrılabilirim ve kaç para cayma bedeli çıkarırlar veya mahmekeyemi vermem gerekiyor vaadettikleri hızı vermiyorlar diye (ki mahkeme işi asla olmaz)
Arayıp ciddi bir şekilde konuşun. Yaşınız 20 gözüküyor eğer 20 ise siz değilse babanız anneniz konuşsun. Bu hızı hemen düzeltmezlerse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağınızı söyleyin. Düzelmezse başvurun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende hat bilgilerimi paylaşsam bakar mısınız sorun var mı diye. Bende de aynı sorun var
Gönder gelsin.

Arayıp ciddi bir şekilde konuşun. Yaşınız 20 gözüküyor eğer 20 ise siz değilse babanız anneniz konuşsun. Bu hızı hemen düzeltmezlerse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağınızı söyleyin. Düzelmezse başvurun.

Gönder gelsin.
Hemen gönderiyorum hocam

Gönder gelsin.
Hemen gönderiyorum hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201204_211630_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201204_211630_com.android.chrome.jpg
    49.3 KB · Görüntüleme: 19

Ness

Asistan

Gönder gelsin.
Hocam tüketici Heyetine başvurmak için veya ilerleyen süreçlerde herhangi bir ücret istenirmi

Ness

Asistan
Hocam

Hocam mahkeme ile hiç uğraşma bence
Bende istemiyorum ama düzelmiyor internet bıktırdı artık. Ama yinede bekleyeceğim bir süre daha mahkeme ile uğraşmak hiç istemiyorum

IMG_20201204_212716.jpg
Hocam port var diyor ama maximum hızım düşmüş. Eskiden Max hiz 56mpbs gosterirdi

Yasiin

Dekan
Hat zayıflaması ve SNR değerleri iyi.
Farklı bir modemle test edin.
@Yasiin bu sefer doğru mudur?
Doğru.

Bende istemiyorum ama düzelmiyor internet bıktırdı artık. Ama yinede bekleyeceğim bir süre daha mahkeme ile uğraşmak hiç istemiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 127178Hocam port var diyor ama maximum hızım düşmüş. Eskiden Max hiz 56mpbs gosterirdi
Vdsl portlar dolmuş uzakta santralde boş adsl portu var ondan dolayı böyle gösteriyordur.

SDN Son Haberler

Son mesajlar