TTNET HİPERNET LİMİTSİZ ve ULTRANET kotaları arttı

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aman ne çok artmış 100Mbps'e 200GB kota ne ya. Ben 8Mbps AKK'lı da 250 GB rahat görüyorum :mrgreen: Hatta şuan 700Mb torrent film çekiyorum :mrgreen: Bu gece oyun da çekerim. Ah şu TTNET bi hızlandırsa internetleri ah ah. En düşük hız 32 Mbps olması lazım.
En iyisi 1 GB yapalım şu kotayı kimse uğraşmasın şu kotayla herkes 3Mbit kullansın

Kadir Sekme

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Alamıyoruz ki , fiber kabloyu ben döşim diyorum ona bile razı değil adamlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yıllardır hep aynı hızı kullanıyoruz fiberinde gelecegi yok. fiber gelecek diyorlar bence ttnet te türktelekom da il müdürlükleride yalan söylüyorlar

ertyoll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalan yaa. ben 20mbit hipernet sınırsız kullanıyorum daha 30 gb olmadan hız 3mbit'e düştü.Yarın şikayet edeceğim.Bakalım ne olacak

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yalan yaa. ben 20mbit hipernet sınırsız kullanıyorum daha 30 gb olmadan hız 3mbit'e düştü.Yarın şikayet edeceğim.Bakalım ne olacak
bu paketi kullanmak icin ne yaptiniz? ben aradim ama musteri hizmetlerindeki bayan nerdeyse birsey bilmiyordu.. basindan savdi gibi birsey. halbuki o mapte bizim eve hipernet paketleri satin alabilecegimizi gosteriyordu. ttnetin yapmis oldugu mapte.

faststyla94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer yüksek hız düşünürseniz akk siz olarak 32 mbit vdsl2 paketini 159 liraya ve taahütsüz alabilirsiniz.Kişi başı 80 lira vereceğinize 2 kişi alıp tam limitsiz internetle saniyede 4100 ile indirme yapabilirsiniz.İlgilenenler özel mesaj atsın yardımcı olacağım

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Eğer yüksek hız düşünürseniz akk siz olarak 32 mbit vdsl2 paketini 159 liraya ve taahütsüz alabilirsiniz.Kişi başı 80 lira vereceğinize 2 kişi alıp tam limitsiz internetle saniyede 4100 ile indirme yapabilirsiniz.İlgilenenler özel mesaj atsın yardımcı olacağım

Merhaba.

Bu tarife ile ilgilenenler neden seninle irtibata gecsin ki? Bunun icin TTNET bayilerine gitmeleri veya musteri hizmetlerini aramalari yeterli.
Ayrica tarifenin ucretlendirmesini de yanlis biliyorsun sanirim bu adresi incelersen fiyatlar hakkinda bilgi alabilirsin.

ck-xe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Neden bu kadar çok artırmışlar?

faststyla94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Bu tarife ile ilgilenenler neden seninle irtibata gecsin ki? Bunun icin TTNET bayilerine gitmeleri veya musteri hizmetlerini aramalari yeterli.
Ayrica tarifenin ucretlendirmesini de yanlis biliyorsun sanirim bu adresi incelersen fiyatlar hakkinda bilgi alabilirsin.
Ben ttnet bayiisi değil Goonet bayiisiyim ondan dolayı bizim fiyatlarımız ttnetin fahiş fiyatları gibi değildir.Neden irtibat dersenizde hat desteğini sorgulatmak için böyle birşey yazdım.Orada 32 mbit full limitsiz paket yok çünkü ttnet akk siz vdsl satısını 3,4 sene önce kaldırdı pazar payında çok yüksek degerlere ulastıgı için.Bu nedenden ötürü tekel olmaması adına şuan için 32 mbit tam limitsiz paketi satamıyor onun yerine 35 tam limitsiz satıp 269 lira aylık para istiyor bilmem anlatabildim mi? 159 nerde 269 nerde?