TTNet Fiber Tarifeleri

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın bulaşma gerçek fiber değil 25mbps kadar gerçek fiberde 20, 50, 100, 1000mbps var superonline ve FTTH olarak bağlıyor...

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Merhaba,

Fiberin Kralı Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET

Bu linkte bulunan;

FİBERNET Limitsiz 35 mbps'e kadar 100 gb akn tarifesi ile
TTNET FİBERNET Limitsiz 35 Mbps'e kadar 100 gb tarifesi arasındaki fark nedir?

Bir de TTNet hangi modemden veriyor? Hangisini seçmeliyim?

Teşekkürler.

Linkte 35Mbps değil 24Mbps biri 35GB diğeri 75GB AKK olmak üzere 2 paket var. Elbette ayda 5₺ fazla verip 75GB AKK olan paketi seçmen daha iyi olacaktır. Aynı pakete ben 78₺ ödüyorum. Sen yeni olduğun için 2 yıl taahhüt vererek bu fiyattan kullanırsın sonra normal paket fiyatına döner. Modemi sen seçmiyorsun onlar veriyor bana Huawei verdiler ama hepsinin kalitesi ve özellikleri hemen hemen aynı performanslı cihaz vermiyorlar yani ama kendin modem alıp kullanabilirsin.

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Linkte 35Mbps değil 24Mbps biri 35GB diğeri 75GB AKK olmak üzere 2 paket var. Elbette ayda 5₺ fazla verip 75GB AKK olan paketi seçmen daha iyi olacaktır. Aynı pakete ben 78₺ ödüyorum. Sen yeni olduğun için 2 yıl taahhüt vererek bu fiyattan kullanırsın sonra normal paket fiyatına döner. Modemi sen seçmiyorsun onlar veriyor bana Huawei verdiler ama hepsinin kalitesi ve özellikleri hemen hemen aynı performanslı cihaz vermiyorlar yani ama kendin modem alıp kullanabilirsin.

Kampanya dahilinde tercih edebileceğiniz tüm internet paket seçenekleri için tıklayın.'a tıkla hocam.