Ttnet yazlik internet

Bu konuyu okuyanlar

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
S.A ARKADAŞLAR YAZLIĞA TTNET YAZLIK İNTERNET PAKEtlERİ ALMAK İSTİYORUM YALIN EVDE TELEFON HATTI YOK YALIN LİMİTSİZ İNTERNET ALABİLİRMİYİM BİLMEDİĞİM KONU

YALIN ADSL DE TELEFON HATTINA İHTİYAÇ DUYULMUYOR MUŞ DOĞRUMUDUR AŞAĞIDA EKLİYORUM TTNET YAZLIK İNTERNET PAKETLERİ

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50GB TL 3 AY TL 194

http://www.ttnet.com.tr...nternet-kampanyasi.aspx

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
S.A ARKADAŞLAR YAZLIĞA TTNET YAZLIK İNTERNET PAKEtlERİ ALMAK İSTİYORUM YALIN EVDE TELEFON HATTI YOK YALIN LİMİTSİZ İNTERNET ALABİLİRMİYİM BİLMEDİĞİM KONU

YALIN ADSL DE TELEFON HATTINA İHTİYAÇ DUYULMUYOR MUŞ DOĞRUMUDUR AŞAĞIDA EKLİYORUM TTNET YAZLIK İNTERNET PAKETLERİ

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50GB TL 3 AY TL 194

http://www.ttnet.com.tr...nternet-kampanyasi.aspx
Aynen öyle hocam gerek yok.İlk önce ttnet e başvuru yapıyorsun gelip sokaktaki yada apartmandaki hattan evine bir hat çekiyorlar.Ondan sonra bayiye gidip modemini alıyorsun.1-2 gün sonrada internetini açarlar.

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Aynen öyle hocam gerek yok.İlk önce ttnet e başvuru yapıyorsun gelip sokaktaki yada apartmandaki hattan evine bir hat çekiyorlar.Ondan sonra bayiye gidip modemini alıyorsun.1-2 gün sonrada internetini açarlar.

s.a ne hattı çekiyorlar eve

detaylarda yazıyor 3 ay 194 tl 50 gb akkli fiyatı nasıl

tcell vınn kullandım bu yaz çok çekiyor vınn kullanmaya değmez ttnet yazlık paketleri en azından sınırsız aynı paraya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu hat çekme işlemi 1 ay sürer mi yoksa kısa zamanda hallederler mi site içinde telefon hatları var