TTNET ADSL Nakil Ne Kadar Zormuş...

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Geçen Cuma ttnet ofisine gidip mevcut telefon ve adsl nakil işlemi başvurusu yaptım cumartesi günü telefonum bağlandı. bugün salı adsl bağlantısı hala yok.. müşteri hizmetlerini arıyorum talebin yok diyor. ttnet ofisine gidiyorum sistem yok diyor. merkez bile girişimi yapamıyormuş.. :hammer: peki dedim ne yapmam lazım beklemen lazım dediler ne zamana kadar bilmem yarın gel girişin olmazsa adsl ni donduralım bir çözüm buluncaya kadar.. burası ttnet özelmiş hadi bakalım özelinizin sistemi çalışıyormu bakalım... yarın olmazsa kökünden iptal başvurusu yapacağım...

totleben

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O sistem benim bildiğim Hazirandan beri bozuk :D Belki daha öncesi bile vardır :) Nakil işlemin 1 ayı geçebilir buna hazırlıklı ol. Vaktin varsa hızlandırmak için her gün bağlı bulunduğun Türk Telekom müdürlüğüne uğra. Aynı şeyler benimde başıma geldi talebin yok dediler, sistem çalışmıyor dediler.

İnternet ile işin varsa hızlıca alternatif çözümler üretmeni tavsiye ederim 3G falanla netin gelinceye kadar idare edebilirsin.

LaWa

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Nakil işlemi gerçekten çok rezil bir iş.
Sizetavsiyem telefon bağlanın hemen bağlı olduğunuz telekom merkezine hemen iletişime o şekilde daha erken olur.
Beklerseniz gerçekten 1 ayı bulur.Yani kendiniz harekete geçmeniz lazım.

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Evet Şu An iPhone İle Bağlanmış Bulunmaktayım Kota Kalmadı 4 GB Tan 500 MB Kaldı?

2 Gündür Gidiyorumda Sistem yok diyorlar ... yarın tekrar gideceğim ALLAH Sabır Versin

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hocam telefonla hiç uğraşmayın. twitterdan @TTNETdestek ile iletişime geçin. ben bir hafta bekledim olmadı twitterdan 4 saatte hallettiler

soneresra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hadi ya benimde ev taşıma durumum var 1-2 aya uğraşıcaz desenize

feykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende nakil düşünüyordum. ama iptal ettirip sıfırdan bi hat basvurusunda mı bulunsam acaba.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim biilgisayarda ttnet tek şifre almam gerek ama ttnet şifremizi unuttuk ve kullanıcı adımızı...ablam aramıyor uğraşamıcam diye ben de utanıyorm heyecanlanıyorum hangi soruları sorarlar aramsam lütfen yardım

maxpayne1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bahçelievlerden bakırköye 21 günde nakil yaptılar, 21 günde 14 defa müşteri hizmetleri görüştüm. En sonunda göngören müdürlüğe gidip önce kavga edip sonra hakaret ettim. Sonunda açıldı... Ve final: Kullanmadığım 21 günün internet ve telefon parasını aldılar...

pcwolf

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Aslında nakli yapmak kolay ama orası Istanbul ve günde ne kadar nakil, iptal işlemleri oluyordur Allah bilir. Nakil işinde benim yaptığım noktada birşey yok, 5 dklik iş. Ama arazi kısmı ne kadar sürede yapabilir ondan haberim yok.
Giresunda telekomda staj yapıyorum, günlük iptal ve ADSL veya telefon bağlantısı yapıyorum, kablo çekiyorum yani. Istanbul nerdee, Giresun nerde.
Savunmuyorum ama yapılan işlem belli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nakil başvurursunda bulundum 4 veya 7 işgünü dediler 1 ayı geçti ne bağlatabiliyorum ne iptal edebiliyorum askıda olunca iptalde etmiyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tam 2 aydır nakil bekliorum:devil::devil::devil:. Adres yanlışmış güya. Lanet olsun böyle hizmete :angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet ALLAH BELANI VERİR EN YAKIN ZAMANDA İNŞALLAH....................

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben de şehirden şehire nkil yaptırmak durumundayım. bu kadr zor mu yaa :( . kapattıramıyorum da 2 yıllık kampanyaya dahil ettiler beni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhabalar. Ben hatay dan Ankaraya ttnet nakli yaptıracgım. Nakl başvursunu ankaradan yapabilir myiim? Hataydan mı başvurmak zorundaym?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 2 senedir ben nakil işlemi bekliyorum ve alt yapı yok denildiğinden dolayı hiç bir ses yok gelen yok giden yok.. işin kötü tarafı kımse ılgılenmıyor bile .. hala bekliyorum varmı aranızda bilen bi telefon numarası müşteri hizmetleri hariç..