True Tone kullanan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Karais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
True Tone kullanan var mı? Gece için otomatik night shift kullanıyorum ama sabah veya aydınlık ortamda true tone kullanmak saçma geliyor. Bana göre ekranın canlılığını kaybettiriyor. Özellikle LCD panel iPhone’larda bunu farkettim.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Ben aldığımdan beri kullanıyorum kapatınca sanki gözlerimi yoruyor gibi geldi.

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
True Tone kullanan var mı? Gece için otomatik night shift kullanıyorum ama sabah veya aydınlık ortamda true tone kullanmak saçma geliyor. Bana göre ekranın canlılığını kaybettiriyor. Özellikle LCD panel iPhone’larda bunu farkettim.
Gözümü rahatsız ediyor ben kapatınca

Reaksiyon puanı
8,023
Birkaç gün kapalı denedim cidden gözü çok rahatsız ediyor.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Bende true tone da kullanıyorum ekran parlaklığını(geceleri hariç) fullde kullanmaya alışmışım öbür türlü gözlerim ağrıyor

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ben kullanmıyorum. Özellik açık olunca sanki beyaz renkler sarı gibi oluyo ismi true tone güya ama renkleri doğru vermiyo gibi geliyo bana. Özellikle açık renkler sarımtırak oluyo gibi o yüzden tercih etmiyorum

gloster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben sürekli kullanırın 11 de bir ara kapalıydı gözlerimi çok yormuştu gerek yok kapatmaya

Karais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben kullanmıyorum. Özellik açık olunca sanki beyaz renkler sarı gibi oluyo ismi true tone güya ama renkleri doğru vermiyo gibi geliyo bana. Özellikle açık renkler sarımtırak oluyo gibi o yüzden tercih etmiyorum
Aynen banada öyle geldi beyazlar sarı gibi oluyor. Ve iPhone 11 kullanıyorum LCD derdi var bide

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
Reaksiyon puanı
129
Kullanmaya başladıktan sonra kapat ve ne kadar işe yaradığını gör.
Seni ancak böyle ikna edebilirim haha