TRT'nin Guus Hiddink Röportajı

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Way_be Hiddink hoca ne dedi ben duymuyorum biraz kısa anlatırsan sevinirim.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
hocam video daha çok ingilizce bilmeyen spiker üzerine bişey soramadığı için pek bir şey diyemedi, zaten yayında yarıda kesildi. hollanda dan korkmuyorum filan dedi.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
şaka gibi gerçekten ya :D

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
İzlemiştim bunu öldüm gülmekten acayip heycan yaptı :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[video=youtube;fg-ZH3WRjD8]http://www.youtube.com/watch?v=fg-ZH3WRjD8[/video]

:mrgreen:

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yazık adamın kariyeri zarar görebilir bu olaydan. gülmeden izlemek mümkün değil adamın ingilizcesi gerçekten çok kötü

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yani... koskoca trt nin spikerine bakarmısın . gülüyoruz ağlanacak halimize ama gülmemek de elde değil :) !

prisoner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gayet iyi Bence Kısa ve Net konuşuyor adam yanlışmıyım..?:D İngilizler olayı çözememişler aslında bak adam iki kelime geveledi Hiddink yarım sayfa cevap verdi. Demekki anlaşılıyormuş..:):)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
koskoca TRT diyorsunuzda zaten ondan oluyor bu olaylar, bir kişinin yapacağı işe 8 kişi aldılar dayım var amcam diyerek işte sonuç bu, devlet kurumu kadrolu adam kovamassında:D TRT sadece ismi koskoca bir kurum malesef, her şeyden trt payı diye vergi alıyorlar TRT'nin bütçesini bir özel kanala versen 5te 1i çalışanla daha iyi iş yapar mesela ntvspor yapıyor

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yazık adamın kariyeri zarar görebilir bu olaydan. gülmeden izlemek mümkün değil adamın ingilizcesi gerçekten çok kötü

yazık mı ? bence o işi arayan ve ondan daha iyi olduğu halde boşta olan veya daha kötü bir kanalda çalışana yazık.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yazık mı ? bence o işi arayan ve ondan daha iyi olduğu halde boşta olan veya daha kötü bir kanalda çalışana yazık.

sonuçta bu adamı biri görevlendiriyor. burada suçlu aranıcaksa bu adama ingilizce bilmediği halde ingilizce görev verendir. herkes ingilizce bilmek zorunda değil

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sonuçta bu adamı biri görevlendiriyor. burada suçlu aranıcaksa bu adama ingilizce bilmediği halde ingilizce görev verendir. herkes ingilizce bilmek zorunda değil

herkes ingilizce bilmek zorunda değil kesinlikle doğru ama orada o röportajı yapan adam ingilizce bilmek z-o-r-u-n-d-a !

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
la bişey bilmiyon bari günleri say onu da mı öğretmedi trt... ?