Trojan Virüsü

Bu konuyu okuyanlar

Burak Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim android işlemci Lenovo bir tablet bilgisayarım var . Tabletime Trojan virüsü adlı bir illet bulaştı . Arastırdığıma göre bu benim format atacak yada virus programıyla olacak bir iş değil bu trojan virüsünü silmeyi bilen varsa yardimci olabilir mi ?

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
android işlemci değil işletim... ayrıca trojanı nereden buldun virüsün v'si yokken... sistemi ses arttırma ve kapatma tuşuna basarak aç recovary yap bitti ( kapalıyken ) avira internet security kur tarat... google hesabınla oturum açacaksın tabi...

Burak Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
T9 dan dolayi öyle çıktı birde herseyi denedim ancak yine aynı

Burak Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler T9 illet bazende ise yarıyor . Bu arada indirmedigim program kalmadı bu programlarla olcak is değil bir program buldum . Stubborn Trojan Killer adında bu program çözümü buluyor ancak Root atmanız gerekiyor . (Root atıldığında ürün garantiden çıkıyor ) ben şimdi root atıcam. Bu sorunu yaşayan varsa google playden indirebilirsiniz ben denedikten sonra tekrar yazacağım iyi akşamlar

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
apk mi yükledin o zaman sonuçlar doğal...

Burak Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorum ama suan tableti gönderdim root atilacak onu bekliyorum bi silinsin tekrar paylascagim

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Rest yap arkadaşın dediği gibi eset yat her ne illetse adam gibi bir tane virus programı indir. Cihazı çoluk çocuğun eline verme :)