Yardım Trojan virüsü tespit edildi uyarısı alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

notfound

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
F73FEB0D-D032-44C5-9EBA-424C55302B5A.jpeg
D0EF3825-1B7E-4C10-80ED-EFC9EA514385.jpeg
merhaba bir araştırma ödevi yapmam sırasında mcAfee trojan virüsü bulaştı uyarısı geldi windows güvenlıgınden ve kaspersky guvenlık taraması programından tarama gerceklestırdım hıcbır tehdit bulanamadı ardından chromdan gerekli taramaları yaptım yine bir sorun saptayamadım bunlara rağmen bu uyarı dakikalar içinde yenileniyor ne yapmalıyım bu durumla daha önce karşılaşan varsa aydınlatabilir mi teşekkür ederim

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Ekli dosyayı görüntüle 176636Ekli dosyayı görüntüle 176637merhaba bir araştırma ödevi yapmam sırasında mcAfee trojan virüsü bulaştı uyarısı geldi windows güvenlıgınden ve kaspersky guvenlık taraması programından tarama gerceklestırdım hıcbır tehdit bulanamadı ardından chromdan gerekli taramaları yaptım yine bir sorun saptayamadım bunlara rağmen bu uyarı dakikalar içinde yenileniyor ne yapmalıyım bu durumla daha önce karşılaşan varsa aydınlatabilir mi teşekkür ederim
malwarebytes ile taratın. Google chromedan mcafee bildirimleri gelemez virüstür büyük ihtimalle. Sakın hiç bir linke tıklamayın.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Kaspersky,bitdefender,norton birini kullanın.

notfound

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
malwarebytes ile taratın. Google chromedan mcafee bildirimleri gelemez virüstür büyük ihtimalle. Sakın hiç bir linke tıklamayın.
chromdan bildirimleri engellemem yeterli olur mu şuan için başka çözüm öneriniz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasper kullanmış zaten.
chromdan bildirimleri engellemem yeterli olur mu şuan için başka çözüm öneriniz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 176636Ekli dosyayı görüntüle 176637merhaba bir araştırma ödevi yapmam sırasında mcAfee trojan virüsü bulaştı uyarısı geldi windows güvenlıgınden ve kaspersky guvenlık taraması programından tarama gerceklestırdım hıcbır tehdit bulanamadı ardından chromdan gerekli taramaları yaptım yine bir sorun saptayamadım bunlara rağmen bu uyarı dakikalar içinde yenileniyor ne yapmalıyım bu durumla daha önce karşılaşan varsa aydınlatabilir mi teşekkür ederim

Son düzenleme:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
malwarebytes ile tarama yaptınız mı? Chrome bildirimleri kapatırsanız bir daha görmezsiniz sorun olmaz.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Kaspersky aralarında en iyisi. Aktif virüs koruması olarak kasperksy öneririm çünkü mcaffe bildiğim kadarıyla iş yerleri için çünkü çalışma mantıklari farklı MCaffe ve Kasperksynin biri tehdidi girdikten sonra halleder diğeri hiç sokmaz. Başka bir iş yeri tabanlı bir antivirüs ile tarayıp sonucu söyler misiniz acaba o algılayacak mı ?

Son mesajlar