• OPPO Watch Free inceleme!

    AMOLED ekranlı ve nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saat OPPO Watch Free modelini inceledik. İşte özellikleri!

TP-Link’ten Yüksek Kazançlı WiFi USB Adaptörü

Bu konuyu okuyanlar

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Katılım
26 Mart 2013
Mesajlar
399
Reaksiyon puanı
91
Puanları
28
TP-Link, WiFi desteği olmayan masaüstü PC’ler ya da eski nesil WiFi destekli bilgisayarlar için yeni USB adaptörünü satışa sundu. Yüksek WiFi hızı (1.9Gbps), geniş kapsama alanı, çift kanal desteği sunan Archer T9UH USB adaptör, eski nesil bilgisayarları da yüksek hızda WiFi’a bağlamayı sağlıyor.​

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-Link®, başta masaüstü bilgisayar kullanıcıları olmak üzere yeni nesil WiFi standardına sahip olmayan bilgisayar kullanıcıları için yeni USB adaptör çözümünü satışa sundu. En yeni WiFi standardı olan 802.11ac destekli Archer T9UH, yüksek hız, esnek bağlantı, geniş kapsama alanı gibi WiFi konusunda tüm beklentileri karşılayabilen yüksek performanslı bir ürün.

Masaüstü PC ya da taşınabilir bilgisayarlarla kullanılabilen ürün, yüksek hızda ağa sahip olan ama bilgisayarlarında yeni teknoloji WiFi desteği olmayan kullanıcılar için ideal bir çözüm. Kablosuz AC teknolojisi sayesinde toplamda 1900Mbps (1.9Gbps) hızlara ulaşmayı sağlayan Archer T9UH, aynı zamanda çift kanal desteğine de sahip. Bu sayede gecikmesiz oyun oynama ve HD film izleme 5GHz kanalından, e-posta gönderimi gibi yüksek hızlar gerektirmeyen uygulamalar ise 2.4GHz kanalından aynı anda (eşzamanlı) rahatlıkla yapılabiliyor; WiFi hızında bir düşme olmuyor. Ayrıca üründe yer alan dört adet yüksek kazançlı anten sayesinde WiFi kapsama alanı sorunu da yaşanmıyor. Modem/yönlendirici daha uzak bir noktada olsa da rahat bağlantı yapılabiliyor. Gelişmiş teknolojilere sahip olan Archer T9UH’de geniş alanda daha güçlü WiFi bağlantısı sağlayan Beamforming (hüzmeleme) teknolojisi de bulunuyor.

Esnek Tasarım, Kolay Kullanım
Archer T9UH, şık ve kullanımı kolaylaştıran esnek bir tasarıma sahip. Yaklaşık 1 metre (3 fit= 0,91 mt ) uzunluğa sahip olan USB 3.0 kablosu, masa altında vb yerleşmiş olan PC’lere de rahatlıkla bağlanmayı sağlıyor. Kolay takılıp çıkarılan adaptörü ve ürünün kablo ile PC’ye bağlandığında takılacağı USB standı ile kullanımı ve bağlantıyı kolaylaştırıyor. Ürünün kurulumu da çok basit. WPS tuşuna basarak yönlendirici ile eşleşiyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

Windows, iOS ve Linux dahil pek çok işletim sistemi ile uyumlu olan Archer T9UH, hemen hemen her bilgisayar ile çalışabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-11_Archer-T9UH.html
 
Üst