TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

werthamon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da davetiye yollarmısınız.karşılığında turktorrent davetiyesi yollanacaktır..elimde 20 adet turktorrent davetiyesi bulunmaktadır..lütfen torrentleech davetiyesi varsa [email protected] yollayınız..

whiskey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ratio örnekleri verirseniz çok daha rahat davetiye bulabilirsiniz.

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende alabilirmiyim adresim [email protected]
Rating: 1.352 Uploaded: 1.58 TB Downloaded: 1.17 TB zamunda hesabım
Ratio: 552.17 Bonus: 275.00 Yükleme: 6.00 GB İndirme: 11.13 MB bittürk hesabım
resimlerinide gönderebilirim bittürk hesabım çok yenidir görüldüğü gibi

spawn26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
varsa bana da bi davetiye yollayabilir misiniz bi türlü bulamadım davetiye yollarsanız ratio sorunu olmaz sürekli seedte kalırım şimdiden teşekkürler :) [email protected]

whiskey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentleech sitesinde ratio sorunu olmaması için seedbox olması şart cunku türk sitelerinde olduğu gibi altın sunumlar v.s. yok . o yüzden türk trackerlardan ister gibi sadece mail verilip davetiye istenmesi pek tutar bir yöntem deyil . ratio örnekleri vermeniz bile yeter li deyil sağlam yabancı trackerlardan ratio örnekleri lazım . benim düşüncem bu . elinde başka olan varsa istediğine verebilir tabi

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Seedbox ya da sağlam bir upload hızınız olmadıkça TL de tutunmak çok zor. İlgilenenlerin dikkatine. 6 gb download hakkınız var, ki herkezde otomatik ayarlı seedboxlar mevcut. Siz popüler bir torrent çıktığını görmeden çoktan seederlar indirmiş ve SEED etmeye başlamış oluyorlar. E dolayısı ile sizin upload etme şansınız kalmıyor.
Ayrıca sadece RATIO nuzu yazarak ispat yapılmaz. rationuzun adres satırını o günün tarihini yazıp hiç bir ekran kırpması yapmadan sadece adınızı ve upload download miktarlarınızı kapatarak görüntüyü yakalayıp yayınlamanız gerekir.
ÖRN:
ptmm.jpg