TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15

twilight9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynen öyle, pişman ettirdi üye olmama .. :D :D :D
içimden bir his en sonunda başaracaksın diyor.. :D

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bu çok kötü olur buraya güvenip bi çok kişiyle takas yapma aşamasındayım :)

Sakın ! Bu yöntem öğlen saatlerine kadar çalışıyordu. Buna güvenerek başka bir foruma konu açtım 10 kişiye davetiye dağıtılacaktır diye. Haliyle davetiye gönderemeyince ortada kaldım.

Bizzat torrentleech'den biriyle konuştum. Durdurulmuş davetiye dağıtımı.

twilight9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dünden beri şifre ile uğraşıyorum.. en sonunda becerdik ve üye oldum sonunda .. bi abimden yardım aldım. oluşturduğu ilk şifre ile site kabul etti. ::clap:

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Şakamısın sen :D

Sakın ! Bu yöntem öğlen saatlerine kadar çalışıyordu. Buna güvenerek başka bir foruma konu açtım 10 kişiye davetiye dağıtılacaktır diye. Haliyle davetiye gönderemeyince ortada kaldım.

Bizzat torrentleech'den biriyle konuştum. Durdurulmuş davetiye dağıtımı.

Şansa üç kişiye göndermiştim onları hemen iptal ettim :)

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Ben dün gece aldım.Arkadaşımda dün gece aldı.Orta düzey ingilizcesi olan ve söylenenleri yapan herkeste alabilir.

Yok bende aldım da burdan fazladan davetiye alıp onları takas edeceğim sırada artık davetiye verilmediğini öğrendim :)

SLiMSHaDY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok bende aldım da burdan fazladan davetiye alıp onları takas edeceğim sırada artık davetiye verilmediğini öğrendim :)

Hangi sitelere üye olmak istiyorsun ki?torrentleech,türkiyedende 1-2 site yetiyor bana.Merak ettim siteler neler belki davetiye vardır.Takas değil ama fazladan davetiyem varsa gönderirim.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Hangi sitelere üye olmak istiyorsun ki?torrentleech,türkiyedende 1-2 site yetiyor bana.Merak ettim siteler neler belki davetiye vardır.Takas değil ama fazladan davetiyem varsa gönderirim.

Arena-tr, Bitshock, Bitturk, Btjunkie, Btmon, Btracs, Demonoid, Digital Hive, Glory Bits, Hdtor, Hdshare, Hits4, Isohunt, Last Torrent, Leechturk, Mininova, Monova, Premier Torrent, Rarbg, Scene 2 U, Scene Direct, Speed, Spirit Tracker, Tektorrent, The Pirate Bay, Thorbits, Tophos, Torrent Bits, Torrent Plus, Torrent Rush, Torrentleech, Torrenturkey, Torrentz, Tracker Turk, Turk Torrent, Tv Vault, Zamunda

Bu sitelere üyeyim :) üye olmadıklarıma üye oluyorum herhangi özel bi site aramıyorum :) Divxplanet.com dışında :)

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10

tedirginnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beowulf arkadaşım bende divxplanet var eğer bana scenehd awesome-hd yada chd davetiyesi verirsen sana divxplanet uyeliğimi veririm

SLiMSHaDY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bunların bazılarına bende üyeyim,bazılarında üyelik gerekmiyor zaten.Ama kullandığın belli başlı birkaç site olması daha mantıklı geliyor bana.Divxplanet biraz zor.Umarım bulabilirsin.

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
ilk mesajda arkadaşın yazdığı şekilde torrentleech.org dan davetiye aldım o gece güzel girdim falan öbür gün iptal edilmiş hesabım. galiba tek seferlik deneme davetiyesi gibi bişey zaten alınmıyor o yöntemle de şimdi. yanlız çok fazla seed var hızlı iniyor ama ratio gerektiriyor.bu yüzden uzun süre seed de bırakmanız gerek dosyayı. ve 24 bin sayfa arşivi var. zamunda da 78 binden fazla. bu yüzden zamundası olanlar hiç üzülmesin en iyisi hala o.

divxplanet da davetiye olayı olsa atardım ama malesef.
bana da zamunda, pretome, arenagb yetiyor arada katır da kullanıyorum.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
elinde TorrentLeech davetisi olan varsa babasının hayrına ben de alabilir myim:(

archa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
a9taw.jpg

Upload olayını çözdükten sonra 10 numara bir site. :turned:

selam, bu fake upload olayını bılıyorum. Arkadaş olarak ekledim PM'lik yer bulamadım ama sakıncası yoksa invite gönderebilirmisin?
Şimdiden teşekkürler.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Davetiyelerin sona erdiğini söylediler. :/

efuano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ratio = 2.1 upload = 2TB ama davetiye hakkım yokk =)) torrentleech.org davetiyesi bulabiliceğini sanmıyorum :) anca satılık bulabilirsin :D

efuano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentleech.org davetiyesi satan bi arkadaşım varmış ilgilenen varsa ?

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
torrentleech.org davetiyesi hediye etmek isteyenler bana hediye edebilirler :)