Torrent Aleminin Yeni Çocuğu

mrspirates

Asistan
Öncelikle iyi günler hayırlı sabahlar diyerekten sözüme başlıyorum arkadaşlar. :) Bana daha yeni sabah oldu sizi bilemem de :D

Bildiğiniz üzere torrent piyasası çok kalabalık. Her site yerini almış, herkes kendi sitesine kayıt olmuş.
Yani kısaca herşey bi düzene oturmuş diyebilirim. Bu durum beni bir kullanıcı olarak rahatsız etti. Özellikle kayıt olduğum
Türkiye tabanlı leech sitelerinin yetersiz olduğunu gördüm ve de yeni bir site arayışına girdim.

Gerçekten uğraştım aradığımı bulmak için, hani yüzlerce binlerce torrent sitesi var. ( Türkçe kaynak istediğim için yabancılara bakmadım. )

Ve de son 1 2 hafta önce aradığım siteyi buldum. Siteye kayıt ücretsizdi. Ve de hani girdiğim sitelere pek benzemiyordu.
Tasarım olsun tema olsun sanırım 6 7 teması falan vardı. Yeni bir site olmasına rağmen çok başarılı buldum. ( Galiba şubatta açılmış. )

Torrentlerine bi göz gezdirdim vede inanamadım diyebilirim. Realist olayım reklamcı olmayayım :) Boxset bölümü bir harika.
Aylarca aradığım South Park dizisini orada görmek, üstüne seedbox desteği ile 800kb/s ile çekmek beni bayağı etkiledi.
Biliyorsunuz hani Türkiye'deki maks. hız bazıları için :) Ardından diğer torrentlere bakınca hepsinde seedbox desteği olduğunu gördüm.
Anladım ki sitenin altyapısı bayağı sağlam.

Neyse, birkaç resim atayım sizlere:Shifdelete adresine koymak için ortalama bi dosya indireyim dedim. İniyor şuan az kaldı diyebilirim :)Favori boxsetim :) ilk resimde onu da indirmiştim burda size de göstereyim dedim :)Bu da boxset arşivlerinden görüntü :)


Not: Siteden fazla haberdar olmadığım için uploader kısımlarını falan sildim başım ağrımasın diye :)Neyse, eğer siteyi merak etti iseniz: http://torrenteagle.com

Son not: Dediğim gibi arkadaşlar amacım reklam olmadığı için eksiklerim ya da yanlışlarım olabilir.
Bunları belirtirseniz sevinirim. Tek amacım çok sevdiğim ve de her gün aralıksız girdiğim http://forum.shiftdelete.net
adresindeki arkadaşlara bişeyi de benim sunma isteğim :) hep ben çekiyorum biraz da onlar faydalansın :p

Okuduğunuz için teşekkür ederim :) İyi forumlar..

Not:Kayıt olurken Mynet ve site email adresleriyle kayıt olmayın kabul etmıyolar
 

rebelstorm

Üyecik
paylaşım için teşekkürler. bende dizlerinde denedim gerçekten son hızla geldi sunum. ilk üye olduğumda nasıl bi site diye tereddüt ettim diğerlerinden farklı görünüyo çünkü ama alışması hiç zor değil kullanımı çok kolay. Temalarını çok sevdim artık favorim diyebilirim;)
 

gogi

Üyecik
paylaşım için teşekkürler. bende dizlerinde denedim gerçekten son hızla geldi sunum. ilk üye olduğumda nasıl bi site diye tereddüt ettim diğerlerinden farklı görünüyo çünkü ama alışması hiç zor değil kullanımı çok kolay. Temalarını çok sevdim artık favorim diyebilirim;)

atılıyorum kardeş favorilerime ekledim :)
 

Efoniki

Üyecik
Arkaplanda yatan kadın yüzünden anneme yakalancam korkusuyla oyun arıyorum ya :D Pahabiçilemez D:
 

mrspirates

Asistan
Sunucu bulunamadı
Siteye giremiyorum bu hatayı alıyorum

sunucuyu tasıması vardı o yuzden dolayı 1 gun sıteye ulasılamadı suan acık sıte.ayrıca sıtede 7 farklı tema var ıstedıgınız herhangı bır temayı secebılırsınız.ılla o kadının oldugu just temasını kullanmak zorunda degılsınız.ayrıca suan sıte gırısı degısmıstır http://torrenteagle.com/rbg_login.php her gırıste ve her f5 te arka plandakı resım degısmektedır.ılerıde kullanıcıların gonderdıgı kendı bılgısayarları vs gıbı calısmları yayınlıcaz
 
Üst