Torrent Aleminin Yeni Çocuğu

Bu konuyu okuyanlar

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle iyi günler hayırlı sabahlar diyerekten sözüme başlıyorum arkadaşlar. :) Bana daha yeni sabah oldu sizi bilemem de :D

Bildiğiniz üzere torrent piyasası çok kalabalık. Her site yerini almış, herkes kendi sitesine kayıt olmuş.
Yani kısaca herşey bi düzene oturmuş diyebilirim. Bu durum beni bir kullanıcı olarak rahatsız etti. Özellikle kayıt olduğum
Türkiye tabanlı leech sitelerinin yetersiz olduğunu gördüm ve de yeni bir site arayışına girdim.

Gerçekten uğraştım aradığımı bulmak için, hani yüzlerce binlerce torrent sitesi var. ( Türkçe kaynak istediğim için yabancılara bakmadım. )

Ve de son 1 2 hafta önce aradığım siteyi buldum. Siteye kayıt ücretsizdi. Ve de hani girdiğim sitelere pek benzemiyordu.
Tasarım olsun tema olsun sanırım 6 7 teması falan vardı. Yeni bir site olmasına rağmen çok başarılı buldum. ( Galiba şubatta açılmış. )

Torrentlerine bi göz gezdirdim vede inanamadım diyebilirim. Realist olayım reklamcı olmayayım :) Boxset bölümü bir harika.
Aylarca aradığım South Park dizisini orada görmek, üstüne seedbox desteği ile 800kb/s ile çekmek beni bayağı etkiledi.
Biliyorsunuz hani Türkiye'deki maks. hız bazıları için :) Ardından diğer torrentlere bakınca hepsinde seedbox desteği olduğunu gördüm.
Anladım ki sitenin altyapısı bayağı sağlam.

Neyse, birkaç resim atayım sizlere:

OrMyE.jpg

Shifdelete adresine koymak için ortalama bi dosya indireyim dedim. İniyor şuan az kaldı diyebilirim :)

Su2U1.jpg

Favori boxsetim :) ilk resimde onu da indirmiştim burda size de göstereyim dedim :)

vUpqr.jpg

Bu da boxset arşivlerinden görüntü :)

Not: Siteden fazla haberdar olmadığım için uploader kısımlarını falan sildim başım ağrımasın diye :)

Neyse, eğer siteyi merak etti iseniz: http://torrenteagle.com

Son not: Dediğim gibi arkadaşlar amacım reklam olmadığı için eksiklerim ya da yanlışlarım olabilir.
Bunları belirtirseniz sevinirim. Tek amacım çok sevdiğim ve de her gün aralıksız girdiğim http://forum.shiftdelete.net
adresindeki arkadaşlara bişeyi de benim sunma isteğim :) hep ben çekiyorum biraz da onlar faydalansın :p

Okuduğunuz için teşekkür ederim :) İyi forumlar..

Not:Kayıt olurken Mynet ve site email adresleriyle kayıt olmayın kabul etmıyolar

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Evet güzel , torrent yer imlerime ekledim bile teşekkürler öneri için :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
İlk günlerde bir belgesel indireyim dedim 2 günde indiremediği için sildim gitti.

gogi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiyatüs reklam yapma be kardeş git kendi konunu aç...

rebelstorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paylaşım için teşekkürler. bende dizlerinde denedim gerçekten son hızla geldi sunum. ilk üye olduğumda nasıl bi site diye tereddüt ettim diğerlerinden farklı görünüyo çünkü ama alışması hiç zor değil kullanımı çok kolay. Temalarını çok sevdim artık favorim diyebilirim;)

gogi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paylaşım için teşekkürler. bende dizlerinde denedim gerçekten son hızla geldi sunum. ilk üye olduğumda nasıl bi site diye tereddüt ettim diğerlerinden farklı görünüyo çünkü ama alışması hiç zor değil kullanımı çok kolay. Temalarını çok sevdim artık favorim diyebilirim;)

atılıyorum kardeş favorilerime ekledim :)

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
suan torrentlere x2,x3,x4,x5,x6,x7,x8,x9,ve x10 ozellıklerı eklemıs

alibayri254

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar üye oldugumdan bu yana favorilerimden hiç çıkarmadım şimdide XXX sunumlara başlamışlar

Efoniki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkaplanda yatan kadın yüzünden anneme yakalancam korkusuyla oyun arıyorum ya :D Pahabiçilemez D:

bjk34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sunucu bulunamadı
Siteye giremiyorum bu hatayı alıyorum

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sunucu bulunamadı
Siteye giremiyorum bu hatayı alıyorum

sunucuyu tasıması vardı o yuzden dolayı 1 gun sıteye ulasılamadı suan acık sıte.ayrıca sıtede 7 farklı tema var ıstedıgınız herhangı bır temayı secebılırsınız.ılla o kadının oldugu just temasını kullanmak zorunda degılsınız.ayrıca suan sıte gırısı degısmıstır http://torrenteagle.com/rbg_login.php her gırıste ve her f5 te arka plandakı resım degısmektedır.ılerıde kullanıcıların gonderdıgı kendı bılgısayarları vs gıbı calısmları yayınlıcaz

LaZyBoY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
just diye bi tema yapmışlar haftada bi değişiyo:D

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
başlık tam oturmuş sitenin tasarıma bakarsak hazırlayan da cocuk sanırım 30 saniye bakabildim sonra kapattım gözüm yoruldu.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
2x neyse de 5x nedir arkadaş :D free yap gitsin işte.

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
başlık tam oturmuş sitenin tasarıma bakarsak hazırlayan da cocuk sanırım 30 saniye bakabildim sonra kapattım gözüm yoruldu.

:) sızın kac yasınızda oldugunu acıkcası bılmıyorum ancak hazırlayanlar 26 27 24 30 yaslarında ortlama.malesef bır kez daga dusuncelerım benı yanılttı :) bızım Türk mılletıne secme hakkı cok tek dayatma olucak.secme hakkı vermıceksın senın sectıgını kullanmaya mecbur bırakıcaksın.Siteyi bıraz gezseydınız anlardınız sıtede 8 tema ve 23 lısan bulunmaktadır.gozunuzu yormayan temayı secebılırdınız.Elımızden bu kadar gelıyo Siteyı turkceye cevırmek grafıkerlık kod yazma vs.eger php ve grafıkerlıkten anlıyorsanız sızı aramızda gormek ısterız

ayrıca zaten free var x2,x5 ve x10 var onemlı olan kullanıcıların daha fazla seed edıp uploadını katlaması ve uzun sure seed kalması ve sıtede seed edılen sunum basına saatte
20 bonus kazanılınıyo.kazandıgınız bonuslarınızlada 1 aylık vıp olabılırsınız.amac burda p2p surdurmek

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
seed degerleri cok dusuk bi film indireyim dedim 50 kb ile zor indiriyo :/

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Amaç p2p sürdürmekse koyarsın 72 saat seedte durma zorunluluğunu bakalım sürüyormu sürmüyormu.Kusura bakmayın ama yok x10muş x5miş böyle saçma birşey görmedim.

Bu saçma işleri bütün türk torrent siteleri yapıyor.Daha doğru düzgün dosya seed eden yok gider dj ararlar disko sitesimi orası.

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amaç p2p sürdürmekse koyarsın 72 saat seedte durma zorunluluğunu bakalım sürüyormu sürmüyormu.Kusura bakmayın ama yok x10muş x5miş böyle saçma birşey görmedim.

Bu saçma işleri bütün türk torrent siteleri yapıyor.Daha doğru düzgün dosya seed eden yok gider dj ararlar disko sitesimi orası.

suan sıte kuralı oyle 72 saat seed zorunlulugu koymayıda dusunduk.ancak Türkıye kullanıcıların hızları belırlı oldugu ıcın upload kısıp 72 saatı tamamlıyacaklardı.suan sıte kuralı boyle hersey zamanla yerıne oturucaktır.dj konusuna gelıcen herkezın arayıs amacı farklıdır.kımısı muhabbete gelır kımısı muzık dınlemeye.kımısı sadece torrent ındırmeye herkezın arayısı farklıdır.onerınız varsa forumda onerılen bolumune yazarsanız dıkkate alıcaklardır.sıtede henuz yenı zamanla oturucaktır taslar yerıne.

bıldıgım kadarıyla butun sunumlar serverda sıte gorevlerının cogu zaten bulgarıstanda yasıyo.pıng ve sunuma gore degısıyodur.bende cogunlukla 800 kb asagı gormuyorum ama sızın gıbı dıyenlerde var.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
:) sızın kac yasınızda oldugunu acıkcası bılmıyorum ancak hazırlayanlar 26 27 24 30 yaslarında ortlama.malesef bır kez daga dusuncelerım benı yanılttı :) bızım Türk mılletıne secme hakkı cok tek dayatma olucak.secme hakkı vermıceksın senın sectıgını kullanmaya mecbur bırakıcaksın.Siteyi bıraz gezseydınız anlardınız sıtede 8 tema ve 23 lısan bulunmaktadır.gozunuzu yormayan temayı secebılırdınız.Elımızden bu kadar gelıyo Siteyı turkceye cevırmek grafıkerlık kod yazma vs.eger php ve grafıkerlıkten anlıyorsanız sızı aramızda gormek ısterız

ayrıca zaten free var x2,x5 ve x10 var onemlı olan kullanıcıların daha fazla seed edıp uploadını katlaması ve uzun sure seed kalması ve sıtede seed edılen sunum basına saatte
20 bonus kazanılınıyo.kazandıgınız bonuslarınızlada 1 aylık vıp olabılırsınız.amac burda p2p surdurmek

madem yeni bir sitesiniz size şöyle bir tavsiyede bulunayım; insanlara seçme hakkı tanımanız pek göz önünde değil malesef,sizin için önemli olan kullanıcıya verdiğiniz ilk izlenimdir. insan siteye girince karışık göz yoran heryerinden başka bir resim çıkan bir tema görünce siteye ısınamaz.
ben yaş konusunda eleştiri yaparken fiziki yaştan bahsetmedim. bu siteyi hazırlayanların çocuk ruhlu olduğunu düşünüyorum.
son bir tavsiye de x2 den fazla olanlar bir işe yaramaz.
ayrıca genel bir göz gezdirdim hiçbir torrentte seed yok genelde en fazla 1 seed var

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Neyse, eğer siteyi merak etti iseniz: http://torrenteagle.com

Son not: Dediğim gibi arkadaşlar amacım reklam olmadığı için eksiklerim ya da yanlışlarım olabilir.
Bunları belirtirseniz sevinirim. Tek amacım çok sevdiğim ve de her gün aralıksız girdiğim http://forum.shiftdelete.net
adresindeki arkadaşlara bişeyi de benim sunma isteğim :) hep ben çekiyorum biraz da onlar faydalansın :p

Okuduğunuz için teşekkür ederim :) İyi forumlar..

Not:Kayıt olurken Mynet ve site email adresleriyle kayıt olmayın kabul etmıyolar
konunun başında reklam amacım yok siteyi torrent sitesi ararken buldum demişsin :)
daha sonra
sunucuyu tasıması vardı o yuzden dolayı 1 gun sıteye ulasılamadı suan acık sıte.ayrıca sıtede 7 farklı tema var ıstedıgınız herhangı bır temayı secebılırsınız.ılla o kadının oldugu just temasını kullanmak zorunda degılsınız.ayrıca suan sıte gırısı degısmıstır http://torrenteagle.com/rbg_login.php her gırıste ve her f5 te arka plandakı resım degısmektedır.ılerıde kullanıcıların gonderdıgı kendı bılgısayarları vs gıbı calısmları yayınlıcaz

ve

ve
suan sıte kuralı oyle 72 saat seed zorunlulugu koymayıda dusunduk.ancak Türkıye kullanıcıların hızları belırlı oldugu ıcın upload kısıp 72 saatı tamamlıyacaklardı.suan sıte kuralı boyle hersey zamanla yerıne oturucaktır.dj konusuna gelıcen herkezın arayıs amacı farklıdır.kımısı muhabbete gelır kımısı muzık dınlemeye.kımısı sadece torrent ındırmeye herkezın arayısı farklıdır.onerınız varsa forumda onerılen bolumune yazarsanız dıkkate alıcaklardır.sıtede henuz yenı zamanla oturucaktır taslar yerıne.

bıldıgım kadarıyla butun sunumlar serverda sıte gorevlerının cogu zaten bulgarıstanda yasıyo.pıng ve sunuma gore degısıyodur.bende cogunlukla 800 kb asagı gormuyorum ama sızın gıbı dıyenlerde var.

sonlara doğru sitenin sahiperinden olmuşsun heralde :D (amacım kötülemek değil okurken dikatimi çekti sadece)

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
madem yeni bir sitesiniz size şöyle bir tavsiyede bulunayım; insanlara seçme hakkı tanımanız pek göz önünde değil malesef,sizin için önemli olan kullanıcıya verdiğiniz ilk izlenimdir. insan siteye girince karışık göz yoran heryerinden başka bir resim çıkan bir tema görünce siteye ısınamaz.
ben yaş konusunda eleştiri yaparken fiziki yaştan bahsetmedim. bu siteyi hazırlayanların çocuk ruhlu olduğunu düşünüyorum.
son bir tavsiye de x2 den fazla olanlar bir işe yaramaz.
ayrıca genel bir göz gezdirdim hiçbir torrentte seed yok genelde en fazla 1 seed var

hıc bır zaman 100 kısıden 100 mutlu edemezsın zaten :) onerılerınızı dıkkate alıcaz.

konuyu actıgım zaman sıtedekı arkadasıma yardımcı olmak amaclı acmıstım.sımdı kendımı gorevlı buldum :) keske sahıplerınden olsam :)

Son mesajlar