Torpilin Belgesi ve Karanlık İktidar

Bu konuyu okuyanlar

Sansal80

Asistan
Arkadaşlar yazı milliyetten alınma. Bu **** ülkemizi teslim ettik. Yazık oluyor Türkiyeme.. :(

Torpilin belgesi

AKP Grubu’nda Başbakan Erdoğan kürsüdeyken, bazı milletvekilleri harıl harıl torpil notu hazırladı. Oysa Başbakan Erdoğan daha 15 gün önce, "Bizim dönemimizde suiistimal, kayırma, partizanlık son buldu. Torpil isteyen, karşısında beni bulur" demişti.
AKP’de geçtiğimiz dönem sık sık görüntülenen "torpil" notları, yeni dönemde de ortaya çıktı. AKP’nin dün yaptığı, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın da konuştuğu Grup toplantısında yaşanan bu ilginç ’torpil trafiğini’, Hürriyet objektifleri kare kare fotoğrafladı. AKP Genel Sekreteri İdris Naim Şahin, Başbakan Erdoğan’ın kürsüdeki konuşması sürerken, Başbakan Yardımcılığı’na yeni atanan Hayati Yazıcı’ya bir not yazdı.

ÖN SAYFA DA DOLU

Kendi ismini taşıyan kağıdın bir sayfasını isimlerle dolduran Şahin, arka sayfaya, "... Doğan’ın TSE’de Genel Sekreter Yardımcısı veya Bakanlığınıza bağlı bir uygun görevde değerlendirilmesini bilginize sunarım" yazdı. Şahin, hazırladığı bu notu daha sonra yine kendi ismini taşıyan bir zarfa koydu ve ağzını sıkı sıkıya kapattı.

NUMARALI’ TORPİL

Hürriyet’in yakaladığı bir başka torpil notu da, AKP Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan’a aitti. Ceylan, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’e yazdığı notta, bir Yargıtay Tetkik Hákimi’nin lojman ricasını iletti. Ceylan’ın yazdığı notta dikkati çeken ise, lojman sağlanmasının rica edildiği notta, dairenin kapı numarasının bile belirtilmesiydi. Ceylan, notta, özetle, "... 4 yıldır lojman bekliyor. Elvankent A3/14 No’lu veya A16/24 No’lu daire veya TK’lardan da (Toplu Konut) olabilir" yazdı. Ceylan, AKP Grubu çıkışında da notunu Adalet Bakanı Şahin’e iletti.

AKPGenel Sekreteri İdris Naim Şahin, Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı’ya yazdığı notta, bir kişinin TSE’ye girebilmesi için ’ilgi’ istedi. Şahin, notu, üstünde adı yazılı zarfa koydu, sıkı sıkı kapadı ve Yazıcı’ya iletmek için toplantı sonunu bekledi.

Mehmet Ceylan da, Adalet Bakanı Şahin’e, uzun bir torpil listesi verdi.
 

Tartarus

Profesör
Boşuna uğraşma Sansal80 görmek istemeyen görmez gerçeği... Mantık şu: yesin ama çalışsın, helaldir. Her neyse bi on onbeş yıl daha bu iktidarla başbaşayız, alışalım artık bunlara.
(herkesin ne düşündüğünü bilemem ama evet AKP'ye oy verenlere karşı bir genelleme yaptım. AKP'ye oy verirken kendi düşünceleriniz varsa, ister iyi ister kötü niyetli olsun, saygı duyarım. ama hepimiz biliyoruz ki bir çok insan başkalarının görüşlerini benimseyerek oy verdi bu partiye işte genelleme de onlara aslında.)
 

Sansal80

Asistan
Mücadeleye devam Tartarus. Bugune kadar 7 kişiye gerçekleri göstererek Akepe den vazgeçmelerini sağladım. Ve ayrıca onlara kime oy vermeleri gerektiğini söylemeden yaptım bunu. Mücadelem sonuna kadar sürecek. Bunları ülkem için yapıyorum..
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Ülken için bir şey yaparken ben senden bir de forum için bir şeyler yapmanı isteyeceğim. Mesela burda birilerine hakaret etme. Ne olursa olsun kimseye şahsiyetsiz diyemezsin. Deniz Baykal'a bile.
 

Tartarus

Profesör
Ben de onu diyorumya Sansal, üç beş insan var sadece bu konuda açık akılla seni dinleyebilecek olan. Gerisi beynini kitlemiş, ne duyduysa o. Çok insanla tartıştım bu konuda okulda olsun dersanede olsun sonu hep kavgayla gürültüyle bitti. (bir kaç mürit de toplamadım değil hani :p ) Allah sana kolaylık versin bu yolda ben de devam edeceğim insanları uyandırmaya ama bu forumlarda orda burda olmuyor, yüz yüze olacan ki seni ciddiye alsın.
 

Sansal80

Asistan
Peki o zaman "densizler" veya "şaşkınlar" olarak değiştiriyorum..
Baykal iğnelemen hoş değildi bu arada..
 

Sansal80

Asistan
Zaten bende millet okusun görsün diye copy-paste yaptım. Büyük bir yorum katmadım içine. Aslında bizim ülkemizin en buyuk sorunlarından biri de ne biliyormusun ? İNAT..
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst