Titanium İnternet Security

iboiskin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Bende 3 Aylık Trend Micro Titanium İnternet Security 2013 Var

Bunu Bir Dergi Hediye Verdi Cd Olarak Ama Benim Bunu Kaç Kere Yükleme Hakkım Var Yani 1 Kere Yükleyince Sonra Başka Pc Yede Kurabilirmiym ?

Birde antivirüs Nasıl Ben Önceden Hep Eset,Avast,Kaspersky Kullanırdım. Bunu Duydum Biliyordum Ama Hiç Kullanmadım Virüs Bulma Ve Silme Açısından Nasıl :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyidir her zaman ilk 3-5 de yer alır. Virüslü bilgisayarıma yüklemiştim, 2 saat boyunca virüs bulaşmaya trend microda temizlemeye çalışmıştı oturup savaşlarını izledim:)) He temizledi sonuçta...Cd nin üzerinde kaç bilgisayar için olduğu yazar zaten. Kur pc ne yedeğini al 3 ayda bir geri yükle sonsuza kadar kullan :)

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Oldukça iyidir, TrendMicro çıkışta olan bir koruma programı öneririm...

iboiskin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Peki Bir Pc ye kurdum diyelim sonra onu kaldırıp başka pcye kurabilirmiiyim

veya pcye format atınca tekrar aynı key girilir mi ?

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben şu anda 2012 sürümü kullanıyorum seninkinin ve memnum gibiyim.Ücretsiz bir program kurmayı düşünmüştüm fakat onları kuracağıma bu kalsın dedim.Avastın görmediği bir kaç virüsü buldu.

Diğer sorunla ilgili bir fikrim yok.

emregunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format atmadan önce programı kaldır tamamen geride bişey kalsınmı diye sorarsa kalmasın de sormazsa zaten herşeyi siliyodur :) o zaman 99 kereye kadar tekrar kurabilirsin. ama direk format atarsan program kaldırılmadığı için 2. defa başka pc ye giremezsin. Her program için geçerli bu neredeyse

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Son yayılan virüsü bulan bir virüs programıdır kendisi.Gelişme sürecinde ve oldukçada başarılı gibi görünüyor.E-posta adresin ne kadar varsa o kadar kullanabilirsin onu.

iboiskin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ozaman Laptobum Gelsin Kurucam :)

Hep Eset Kurardım Hiç Virüs Geçirdiğini Görmedim Havada Yakalardı :D

Titaniumda Deniycem Bakalım :) Teşekkürler