Tıp istiyorum önerileriniz neler?

Bu konuyu okuyanlar

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Tıp istiyorum 10.sınifa geçcem.Onerileriniz neler ? Bana ders calis kitap oku demeyin ayrıntılı olarak aciklarsaniz sevinirim.Özelden felan da konusabiliriz ben instagram tel fln veririm.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ne dememizi isterdin?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Düzeli çalışman gerek mutlaka bir programın olsun, kaynak alırken seviye seviye al her zorluk derecesini öğrenmen gerek, şimdiden denemelere başla azar azar ve mutlaka TEKRAR. Tekrar hayat kurtarır. Takıldığın ders varsa fkb'den imkan varsa özel ders al. Okuldaki derslere sıkı asıl çünkü diploma puanı çok önemli. Tm olduğum için kaynak öneremem ama Acili ve Limit'i mutlaka al. Özellikle Limit çok soru tutturuyor.
Şimdiden işleri sıkı tut, tıpı tutturmak cidden zordur. Bunun yanında işi sadece fkb ve mat sanma TYT'de (tabii değişmezse) sözel de yapman gerekiyor o yüzden tarih, coğrafya ve paragrafa önem ver.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
ciddiye al, düzenli ve verimli çalış. yirmi saat verimsiz çalışacağına dört beş saat sana uyan güzel bir teknik bul. en fazla bir sene sıkılırsın. arkadaş çevresi ya da sosyallik yüzünden dikkatin dağılmasın. tıp ve sağlık güzeldir. özel sevgi ve saygı duyduğum nadir meslek gruplarından biri.

Reaksiyon puanı
7,997
Tıp okumak istiyorum ama ders çalış demeyin. Ne diyelim doktor gibi yazmayı öğren reçete yazarken zorlanma falan mı diyelim?

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Çalış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok çalış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha çok çalış