Soru Tiktok Dilencileri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
18
Hepsi birbirinden m@l insanlar. Ve bu forumda neden TikTok kategorisi var? Bir Tiktoker (öyle olduğunu düşünen bir şahıs) zaten buraya hiç gelmez. Gelse bile lince sebep olur. Bunu bilmenize rağmen koydunuz resmen.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu çok itici bir kelime.
Bağış almaları, bizlere daha iyi hizmetler sunacağı anlamına gelir. Twitch yayıncıları da bağış alıyor. Bugün bir çok şirket de bağış alıyor. Onlara dilenci diyor musun?
arkadaşın kast ettiği abi neolur asa cellat abi gözlük at abi diye yalvaran tipler çoğaldı bunların daha iyi hizmet sunacağını düşünmüyorum

Reaksiyon puanı
6
Biraz Faşistçe ama Tiktok Dilencileri ve para atanlar 7/24 fabrikada zorla çalıştırılmalı ve para verilmemeli hayatta kalacak kadar yemek verilmeli

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Tiktok un bir suçu yok bizim millet eskiden de böyleydi çalışmadan üretmeden para kazanmak. Eskiden sosyal platformlar bu kadar aktif değilken bu gözönünde olmuyordu. Bu platformlar sayesinde bu durum daha fazla göze çarpmaya başladı. ?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
İlk önce TikTok denen program (Türkiye için) gereksiz bir program. hiç bir yetenek yok, sürekli yurt dışından içerik çalan insanların videolar attığı bir paylaşımdı. Ne zaman canlı yayın özelliği geldi, donate olayı geldi o zaman *oku çıktı olayın. Dilencilik desem ayıp olacak ama yaptıkları şey para dilenmek resmen. Anlayamadım ikilemdeyim resmen.
Fakat Twitch ile kıyaslayanlar olmuş. Arkadaşım Twitch dediğin platformda bulunan insanların %20'si profesyonel oyuncu. %30'u yetenekli ama pro olamayan ya da emekli pro oyuncular. %20'si profesyonellik gerektirmeyen oyunlar oynuyor. %20'u da "Only chat" kategorisinde ya muhabbet ediyor ya da takılıyor.
He Twitch'te bikiniyle şişme havuzların içinde takılan insanlar var onları ayrı kategoride tutuyorum (%10)

Özetle %10'luk bir kısmın yaptığı olay için Twitch'e *ok atmak hiç olmamış.

TikTok yasaklansın mı ? Beni hiç alakadar etmez. Bir kez bile indirmemişim. Bana giren çıkan yok yani.

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Halkımızın zeka ortalamasını 90 olduğunun kanıtıdır.

user1243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Söyleyecek pek bir şey bulamıyorum açıkçası. Bunu yapacaklarına en azından kaliteli içeriklerle para kazanabilirler. Bu videolardan her gördüğümde daha çok şaşırıyorum. :( Özellikle gençlerin burada fenomen olmaya çalışmaları daha üzücü. Gençlerin dedim ama koca koca insanlar bile yayın açıp ilginç hareketler yapıyor. Akıl erdiremiyorum.

Reaksiyon puanı
968
Hastalıklı genetiğe sahip olduklarını düşünüyorum çünkü normal bir davranış veya aklı normal olanların yapacağı türde hareketler değil o tip haraketler.
Allah şifa versin ne diyebiliriz ki başka.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Hele bir parababasından hediyye alınca bağrışmaları varya möööö diye. Adamlar varya iq -200

Yine kupon kazıyanları anlarım. Kupon kazıyor heyecan yaptırıyor millete. 5-10 atıyolar kuponun masrafı karşılanıyor.

Son mesajlar