Tiktok benim iznim olmadan şarjımı bitiriyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
306
Tiktok benim iznim olmadan şarjımı bitiriyor yani telefon boş hiçbir uygulma açık değil greenifyi açtığım zaman tiktok açık diyor ayarlarda durmaya zorld diyor neden olabilir?

rawand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Bu arada önyargı yapıp izlemeden geçme videoyu. Boş beleş şeyler söylemiyor işte tiktok kullanan maldır gibisinden bir şey değil söylediği. Bolca veri kaçırdığını, ırkçılık yaptığını kanıtlarla anlatıyor.
Gizliden bilgi sızdırıyor Facebook'tan daha beter bir program . Facebook ta bilgi kaçırıyor ama TikTok her bilgiyi çalıyor.

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Tiktok izleyen ablaya ben şahsen abla demezdim ne anlıyor ki ondan :D içinde sapığıda var twerk yapanda var ne ararsan var hele şu yaşlıların tiktok videolarına kıl oluyorum o abladan arkadaşında dediği gibi HAYIR GELMEZ

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Gizliden bilgi sızdırıyor Facebook'tan daha beter bir program . Facebook ta bilgi kaçırıyor ama TikTok her bilgiyi çalıyor.
Hiç yoktan facebook sadece özel reklam için kullanıyor ve sadece kendi uygulaması çapında veri depoluyor (depoluyor dedim çünkü bunu izinsiz yapmıyor). Tiktok ise telefona tam erişim alıp ne var ne yok kaçırıyor.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Tiktok benim iznim olmadan şarjımı bitiriyor yani telefon boş hiçbir uygulma açık değil greenifyi açtığım zaman tiktok açık diyor ayarlarda durmaya zorld diyor neden olabilir?
Benim iznim olmadan ne demek ya bu uygulama telefonun da yüklü olması bir zorunluluk değil ki sil gitsin

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Arkadaşlar isteyen istediği uygulamayı kullanır. Bir de adamın ablasından hayır gelmezmiş, bak bak. Kullandığı bir uygulamaya göre mi karar verdin?

Çözümü bilmiyorsanız gereksiz laf kalabalığı yapmayınız.

Ve evet veri çalıyor Tiktok. Muhtemelen bu yüzden şarjını yiyor.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
aman aman aman
sil gitsin salın kobr yok onu değil
silin sadece

lisa müge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
sil gitsin ya bırak ne gerek var bu koronada hem hiç çekilmez video ben anca tik tok ta dans videoları izlerim..

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ayarlar pil kısmında derin uykuya alınacak uygulama listesine programı ekleyebilirsin.
Ben samsung telefonda sürekli kullanmadığım uygulamaları böyle yapıyorum, grenify root olmadan işe yaramaz pek.

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
519
Tiktok çekiom hawlı oluyom. :sunglasses: (Bu arada size demedim)

Reaksiyon puanı
8,016
Arka planda sürekli çalışıp veri topluyor, klavyeden yazdıklarınızı bile anlık çekiyor. iOS 14 beta ilk çıktığında yakalanmışlardı. Klavyeye basılan her tuşu kopyalıyordu. Tabi sonradan iOS için bi şekilde gizlediler onu fakat veri toplamaya devam ediyor Androidde de iOS da da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnanmayan Tiktokerlar varsa linçlenmeden bırakıyorum videoyu ?

Reaksiyon puanı
306

Dark Lord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bu arada önyargı yapıp izlemeden geçme videoyu. Boş beleş şeyler söylemiyor işte tiktok kullanan maldır gibisinden bir şey değil söylediği. Bolca veri kaçırdığını, ırkçılık yaptığını kanıtlarla anlatıyor.
Bilgileri satıyor falan öyle şeyleri var tiktokun birde çook saçma videolar var .