Thunderbird 3'ün Beta Etiketi Kalkıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Popüler internet tarayıcısı Firefox'u geliştiren ekip Mozilla, sonunda e-mail istemci yazılımı Thunderbird 3'ü beta sürümden kurtarıyor.

Mozilla, Firefox adını verdiği internet tarayıcısıyla ortalığı kasıp kavurmaya devam ederken, diğer yandan da, Firefox dışındaki işlerine odaklanmaya devam ediyor. Mozilla son olarak, elektronik posta istemcisi Thunderbird'ün 3.beta etiketinden versiyonunu kurtarıyor. Böylece Thunderbird 3'ün final versiyonu indirmeye uygun hale geldi.

thunderbird1260343719.png

Açık kaynak kodlu elektronik posta istemcisi, Türkçe dahil 49 dil desteği içeriyor ve Windows, Mac OS X ile Linux platformlarında çalışabiliyor. Tıpkı internet tarayıcılarında olduğu gibi, elektronik postaları farklı sekmelerde açmaya imkan tanıyan yazılım ayrıca, gelişmiş arama motoruna, mesaj arşivleme ve akıllı dosyalama özelliklerine sahip. Gecko 1.9.1.5 motorunu kullanan yazılım, Firefox'a da kaynak veriyor ve böylece yazılımlar sisteminizi daha az yoruyor.

:: Thunderbird kullanıyor musunuz?

Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

mucak

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben çok uzun yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Outlook tan daha kullanışlı bence.

santral06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mail Account Setup Wizard

Prior to this new feature you had to know your IMAP, SMTP, SSL/TLS settings. Now all you need to provide is your name, email address, and password and the new email account set up wizard will check our database and find the email settings for you.
bu özellik iyi oldu.

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Thunderbird portable sürümünü kullanıyorum. özellikle bazı eklentilerle daha kullanışlı hale geliyor..

Son mesajlar