The Witcher 3 Türkçe Yama Çalışması Başladı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Betadan kastımız şu, oyunun tüm ana görevlerini alternatif diyalogları ile beraber test ettik. Yine uzun olan yan görevlerin hepsini, kontratların çoğunu test ettik. Fakat oyun devasa olduğu için gözden kaçan yerler mutlaka olacaktır. Oyun %100 Türkçe. Beta denmesi tam olarak Türkçe olmadığını getirmesin aklınıza. Şu an yetiştirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

emrecan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Betadan kastımız şu, oyunun tüm ana görevlerini alternatif diyalogları ile beraber test ettik. Yine uzun olan yan görevlerin hepsini, kontratların çoğunu test ettik. Fakat oyun devasa olduğu için gözden kaçan yerler mutlaka olacaktır. Oyun %100 Türkçe. Beta denmesi tam olarak Türkçe olmadığını getirmesin aklınıza. Şu an yetiştirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

ADAMSINIZ ADAM UPDATE GEREKLİMİ OYUNA.

Kahriik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Pazartesi Mat sınavım var ağladım yemin ediyorum ama siz adamsınız :)

Kalipso26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Melihcim zaten daha öncede söylemiştim mutlaka gözden kaçan yerler olacaktır oyun çok büyük. Siz birde bu işi kendi isteğinizle yapıyorsunuz dert etmeyin kendinize o kadar öyle ufak tefek şeyler olur, onlarda zamanla oyuncular size rapor ettikçe düzelecek şeyler tekrar tekrar ellerinize sağlık herkesin

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Oyununuzu 1.12 sürümüne güncelleyin. 1.12 öncesi sürümlerde büyük bir ihtimalle çalışmayacaktır.

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Ayrıca 16 ücretsiz dlc yi de kurmayı unutmayın. Çevirinin boyutu 1.5 gb olacak demiştim. Boyut sorunu ortadan kalktı. Toplam boyutu 20 mb olacak. Hearts of Stone ek paketi ilerleyen zamanlarda yayımlanacak. Bugün çıkaracağımız ana oyunu ve ücretsiz dlc leri kapsıyor.

Kahriik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Steam sürümü için ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı?

KayTywell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir çok insanın yüzünü güldürdünüz

emrecan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca 16 ücretsiz dlc yi de kurmayı unutmayın. Çevirinin boyutu 1.5 gb olacak demiştim. Boyut sorunu ortadan kalktı. Toplam boyutu 20 mb olacak. Hearts of Stone ek paketi ilerleyen zamanlarda yayımlanacak. Bugün çıkaracağımız ana oyunu ve ücretsiz dlc leri kapsıyor.

tamam ozaman Hearts of Stone 'u indirmeye şimdilik gerek yok 5 gb lık boyuttan kurtulmuş oldum ilerleyen zamanlarda indiririm onu v1.10'u indiriyorum şuan 10 gb boyutu bu inince v1.12+16 dlc indirmem yeterli olur heralde melih bey?

SamuelJustice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi adamlar en başında son güncellemeye göre olacak demedimi yama yükleyip herşeyi hazır etseydinizya sorun olma ihtimalide kalkardı ortadan

UntouchabLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çeviri bugün beta olarak yayımlanacaktır.
Hocam takmayın okadar Total War Rome II ve Attila resmi yerelleştirmelirinde bile 30-40 tan fazla Türkçe hata vardı, ki sizin gibi yazım hatası değil yani ünlem şurda virgül burda gibi değil direk kelime çevirmeyi unutmuşlar veya eksik çevirmişler, sonrasında updatelerle düzelttiler, bu işi resmi yapanlar dahi böle hatalara düşerken siz hiç kafaya takmayın 4/4 lük olmuştur eminim.Yok ona buna laf atacak arkadaşta gitsin İngilizce oynasın o zaman burdaki çoğu kişi bu yamayı bırak o ufak hataları google translate bile oynamayı kabul eder,Bu yama oyundan anlamayanlar için hazırlanıyo zaten

Mustafa Arık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beta olarak yayımlanacağını şimdi gördüm bir yandan çok sevindim ama aklıma takılanlarda var. Eğer ki yapılan baskılardan dolayı erken olarak yayımlıyorsanız hata yapmaktasınız. Umarım kendiniz hazır hissettiğiniz için paylaşıyorsunuzdur. Teşekkürler emeğinize sonuna kadar. Büyük bir iş başardınız Melih Bey ve Ekibi. Beklemedeyim :)

Adambo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
yahu beta demeleri insanlık halidir elbet 1 2 hata olabilir demek. Yarım yamalak yama cıkarıyoruz demek değil. Yama gayet oldu bitti ve çıkıyor işte..

abdullah_3301

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hadii ne zaman yayınlıyacaksınız. 5 dakikada bir bakıyorum. Heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum

Paxe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lütfen cevaplar mısınız. Heart Stone Nisan sonu (en geç) yayınlanır mı? ve steam sürümü ile uyumlumu yama?
Ve beta yaptığınız için Çok Teşekkür ederiz :)

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Hearts of Stone en geç 26 Nisan'a kadar yayımlanacak. Erken de çıkabilir bilmiyorum. Net bir tarih veremem.

M4KiN4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 dakikada bir sayfayı yeniliyorum. Heyecanla bekliyoruz. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ederim. ^^

timur41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Melih bey başarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum ilk günlerinden beri sessiz sedasız takip eden bir takipçiniz olarak başarılarınızın devamı diliyorum . Şimdiden ellerine sağlık

Adambo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kavuşmamııız ah ne zmaaan ah ne zamaan?

Giray Altan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle yamayı beta olarak da olsa erken çıkardığınız için teşekkürler, hepinizin emeğinize sağlık
Saat kaç gibi çıkarmayı düşünüyorsunuz yamayı ?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
La kaç ay beklediniz azcık daha bekleyemiyor musunuz, sabırlı olun acık :)

1man1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Şimdi kalpten gidicem. :D İçime doğmuştu erken çıkacağı. Kaç ay takip ettim her gün şurda belki 1 saat kaldı çıkmasına ama dayanamıyorum. Yamayı yapan ekip adamsınız kralsınız bir tanesiniz. Allah razı olsun. :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oyunu oynayacaklar için hayırlı uğurlu olsun.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar