The Witcher 3 Türkçe Yama Çalışması Başladı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir bilgi verseniz tam olarak test aşamasında hangi noktada olduğunuza dair... Sabırsızlanıyoruz burada ama gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışa benziyorsunuz. Elinize emeğinize sağlık... :)

frkndgnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Üyelere karşı olan yaklaşımınız diyeceğim ama ortada bir yaklaşım yok, umursamazlık diye nitelendireyim, üzücü.

Achelleus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sakın böyle düşüncelere girmeyin arkadaşlar, sınav haftasıdır kötü bir şey olmuştur o yüzden ilgi gösteremiyorlardır. Sizide çok iyi anlıyorum sabırsızlanıyorsunuz lakin bu insanlar beklentisiz yapıyor bu işi bekledikleri tek şey biraz saygı ve anlayış lütfen bunlara dikkat edelim, iyi akşamlar.

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Üyelere karşı olan yaklaşımınız diyeceğim ama ortada bir yaklaşım yok, umursamazlık diye nitelendireyim, üzücü.
Hiçbir çeviri projesinde bizim paylaştığımız kadar video, resim göremezsiniz. Umursamazlık diyorsunuz, tam olarak ne yapabilirim sizin için? Vizelerimiz olduğu halde erken çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat tam olarak beklentiniz nedir onu anlayamadım?

Adambo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ya şu tipleri görünce çıkarmayın kardeşim şu yamayı diyesim geliyor. Adamlar bizim için uğraşıyor bide baskı yapıyosun yok ilgilenmiyosun vs diye . Nasıl insanlar ne kafalarda yaşıyor anlamıyorum

nature lovers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hakikaten çeviri çok kısa zamanda bitti keşke test aşaması da biraz daha kısa tutulsaydı sonuçta hatır gönül işi yaptığınız hatalı da olsa eksik de olsa saygı duyulması gereken bir şey bu sonuçta bunun karşılıgında ne yazık ki size bir ödül para vs. verilmeyecek inanıyorum ki gece gündüz demediniz boş vakitlerinizin tamamını bu işe harcadınız yoksa bu kadar kısa sürede bitmesi imkansızdı üstelik öğrenciymişsiniz hakikaten sizlerle gurur duydum yeni çalışmalarınızı da heyecanla bekliyorum oyunu ingilizce olarak 3 defa bitirdim farklı senaryoları görebilmek için o kadar çok kelime o kadar çok metin o kadar çok cümle var ki oyunda insanın kelime dagarcıgını geliştiriyor sizin ödülünüzde bu oldu sanırım :) :)
Not:Belirtmeden geçemeyeceğim son yayınladığınız gameplayde hangi arkadaş oynuyor bilmiyorum her ne kadar cheat kullanmış olsa da adeta cinematec olucak kadar kaliteliydi son duello onuda ayrı tebrik ediyorum.

Son düzenleme:

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hiçbir çeviri projesinde bizim paylaştığımız kadar video, resim göremezsiniz. Umursamazlık diyorsunuz, tam olarak ne yapabilirim sizin için? Vizelerimiz olduğu halde erken çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat tam olarak beklentiniz nedir onu anlayamadım?
Burada bu tür yorumlara cevap vermeye uğraşma. Gerekirse yamayı Haziran sonrasına at ama okuldaki sınavları aksatmayın bence. ;)

Kalipso26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
AmanNnnnnnnNnn TanrımmMMmm DiiiDiiiimMMMmmmmm...........

1man1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yama kaç gb olacak? Donanımhaberde en son 2,5 - 3 gb gibi rakamlar söylenmişti de bir değişiklik oldu mu acaba ? :)

SamuelJustice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum muhtemelen yüksek boyut olur çok fazla diyalog var oyunda tekrardan emeğinize sağlık onca işin gücün arasında bu kadar zor bi oyunu çevirdiniz

Kahriik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Son videodaki yorumlarda 20-25 MB olacak dedi arkadaş :)

abdullah_3301

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
1-15 Nisan arası çıksa ne güzel olur yaaaaa.....
Melih beeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ?????

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Çeviri bugün beta olarak yayımlanacaktır.

abdullah_3301

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Allahımmmmmmmm... Şu an Ne kadar mutluyum bilemessinizzz...
Çok Teşekkür Ederizzzz...... Muhteşemsiniz yaaa.. :D :D

emrecan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
melih abi gerçekten ooo harika abi beta derken çok mu eksik olcak yamada.

Adambo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
aman Allah'ım :D Beta sözde betadır yahu, bugün çıkıyor yani vay gene şaşırttınız helal olsun

emrecan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saat kaçta çıkıyor ona göre kendimizi hazırlayalım.

alpicn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf size teşekkür etmek için üye oldum adamın dibisiniz kralsınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar