The Witcher 1.Seri Oyununun İsmi

cheleby

Profesör
Arkadaşlar steamda 1.seri oyunun aradım ama bulamadım şu isimde oyun var doğrusu bu mudur ?
The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut

scorpion

Rektör
Yasaklı
İlk oyunun adı The Witcher, enhanced ise geliştirilmiş anlamına geliyor.

Ve evet, yukarıdaki serinin ilk oyunu.

UgurcanAlan

Asistan
@cheleby

Uzun süredir 'The Witcher 3 - Wild Hunt' namını duyuyorum.. Sizce 0'dan başlayarak bütün seriyi bitirmelimiyim?

Son düzenleyen moderatör:

scorpion

Rektör
Yasaklı
Oyunun hikayesine önem veriyorsanız sıfırdan başlamanızı tavsiye ederim.

İlk oyunda dövüş sistemini ve oyunun mantığını kavramakta zorlanabilirsiniz, çünkü diğer iki oyuna göre çok farklı.

Eline kılıcı alıp istediğin gibi dalamıyorsun.

UgurcanAlan

Asistan
Oyunun hikayesine önem veriyorsanız sıfırdan başlamanızı tavsiye ederim.

İlk oyunda dövüş sistemini ve oyunun mantığını kavramakta zorlanabilirsiniz, çünkü diğer iki oyuna göre çok farklı.

Eline kılıcı alıp istediğin gibi dalamıyorsun.

Öneriniz için teşekkür ederim.Muhtemelen başlayacağım.

Son düzenleyen moderatör:

scorpion

Rektör
Yasaklı
Rica ederim.

Oyunu çözdükten sonra kolay kolay başından kalkmazsınız. Özellikle witcher 3'ü oynamanızı tavsiye ederim. Türkçe yaması da mevcut.

cheleby

Profesör
hocam steamda 1.seri olarak bunu buldum.the witcher olarak yoktur.nereden bulabilirim aslını

Meridian

Dekan
The Witcher'ın tüm oyunlarını geçen gün satın aldım. İlk oyunu yükledim 3-4 saat oynadım ve hoşuma gitti. İlk kez bu tarzda bir oyun oynuyorum. Bir an önce bitirmek istiyorum seriyi. :D
Bu arada "The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut" serinin ilk oyunu.

scorpion

Rektör
Yasaklı
hocam steamda 1.seri olarak bunu buldum.the witcher olarak yoktur.nereden bulabilirim aslını

Birinci oyun zaten o, enhanced yazmasi sizi aldatmasin.

Oyunun ikincisi The Witcher: Assassins of Kings. Bu oyun da enhanced olarak satiliyor.

Ücüncüsü The Witcher: Wild Hunt