The walking dead oyunu ufaktan bir eleştiri

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
evet cidden en sevdiğim oyunlardı biri hatta oyun OLACAKTI. Ama olmadı hikayenin bu kadar uzamasının sonucunda da bu olması gerekiyordu haliyle aynen Lee nin ölümü gibi bence Lee nin ölümü oyunu uzatmaktan başka bir şey değildi ki ben Lee yi aşırı seviyordum ancak her zombi oyununda olduğu gibi burda da hikayeyi bozacak bir şeye ihtiyaç vardı herhalde Lee öldüğünde benim için oyun bitmişti zaten ancak bir şans verdim ve sezon 2 yi elraenn ile izlemeye karar verdim ve kenny bulmadan önce eziyet çeke çeke izliyordum buldum ve ufaktan oyuna bağlandım Lee olsaydı .. aman neyse ıghm 2. sezona da ayrıntılı girmeyeceğim oda iyiydi aslında ancak 3. sezon işte o oyun benim açımdan hepten bitmişti clemantine ı yönetmiyorduk bile oyun artık iyi olmaya çalışmıyordu gittikçe berbat oluyordu o sevimli clemantine dan da bir şey kalmamıştı geriye belki 3. sezaonda kontrolü clemantineye verir diye düşündüm yok hala o bir türlü bağlanamadığım sıkıcı karakterle devam ediyorduk kenny e ne olduğunu da bilmiyordum yani pek bakmadım 4.sezon da kontrol clemantineye geçiyor ama 3.sezonu oynamadan ne anlamı var zaten clemantine da artık hiç sevimli değildi :) Lee konusunda ise leeyi öldürüp oyunu berbat etmeye ne gerek vardı ki o saçma hikayenizi uzatmak için yaptığınız bir şey işte diğer sezonlarda da lee oynasaydı daha çok kişi oynardı oyunu bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum Ancak ben lee yi aşırı seviyordum ve o karaktere aşırı bağlanmıştım oyunu kısa tutup lee hayatta tutulsaydı benim açından dünyanın en iyi oyunu olucaktı ama olmadı işte ...

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
O oyun oldu olası beni sarmadı, yıllar yıllar önce kuzenim oynardı izlerdim geçen yıl nostalji olsun diye indirdik oynuyorduk ben uyuya kalmışım ?

Son mesajlar