Tetikçi +18 !!

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
İki arkadaş her pazar golf oynarlar. bir pazar yine golf oynamaya hazırlanırken bir adam gelir ve onlara katılmak istediğini söyler.Elemanlar birbirine baktıktan sonra adamın teklifini kabul ederler.
Oyun ilerler ve elemanlar adama ne iş yaptığını sorarlar.
Adam:
-"Öğrenmek istemezsiniz. Ben tetikçiyim.Tüfek golf çantasında. nereye gitsem onu yanımda taşırım.İstersen bir göz at"
Biraz beklemeden sonra biri cesaretini toplayıp çantaya bakar.Gerçektende orada büyük bir dürbünlü tüfek vardır.Eleman heyecanlanır ve:
-"Vaay! şuna bak.Eminim ki bu dürbünle buradan bizim evi görebilirim." der.Bir iki saniye baktıktan sonra :
- "Evvet! görebiliyorum !Hattâ pencereden yatak odasını bile görebiliyorum.İşte karım ... dur bir dakika, çıplak! yanında da kapı komşum var, o da çıplak!
Bu adamı bir anda yıkar ve düşünmeden tetikçiye dönüp:
-"Bir atış için kaç para istiyorsun ?" der.
Tetikçi:
-"Her tetiği çekişim için 500 milyon."
Eleman:
- "500 milyon !!?? çok para ama tamam.Senden iki atış istiyorum.Birincisi karımın ağzına, çok dırdırlanıyor, dayanamıyorum buna.İkincisi ise komşumun penisine, güzel bir ders alsın! "
Tetikçi kabul eder, tüfeği kaldırıp evi nişanlar ve beklemeye baslar. 5 dakikalık bir beklemeden sonra eleman dayanamayıp neden ateş etmediğini sorar.
Tetikçi:
-"Biraz daha bekle..İşi tek kurşunda halletmek üzereyim..." :lol: :lol:

haldun54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler güzeldi :biggrin::biggrin::thumbup:

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Puhahahaha iyi geldi akşam akşam :D

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
.İşi tek kurşunda halletmek üzereyim..." :lol: :lol:

cess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tetikçi 1 milyar varken 500 e razı oluyor ama böylece...