Temiz ve Orijinal Fiat Brava 2000 Model

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba Dostlar, kendi aracımı satıyorum..

Aracım tamamen orijinal olup ilk günkü gibidir. Aracın 90.000 Km iken LPG takıldığı bilgisini biliyorum. Aracımın taban halısından, koltuğuna ve tavan döşemelerine kadar tüm tirim ve döşemeleri özenli olarak kullanılmıştır ve ter temizdir.

Mekanik olarak tüm bakımları yapılmıştır, araç üzerinde ve mekanik olarak bir tık sesi bile mevcut değildir. 2000 model bir araç olmasına rağmen gayet diri olduğunu söyleyebilirim. Motor güvenilirdir, en ufak bir sesini duyamazsınız..

Aracı kullanmak çok zevklidir, 1.6 motorun hissiyatını size her zaman verir. Şuan piyasada yüksek modelli araçların konforunu size yaşatır. Aracın içi geniş olması sebebi ile sizi kendi evinizde hissettirecektir.

Kliması her çalıştırdığınızda çalışmaktadır. Klima gazı daha bu yaz ortasında basılmıştır. Soğuk havalarda ise kaloriferi bayağı ısıtmaktadır.

Araç üzerinde boya yoktur istediğiniz bir ustaya götürebiliriz.. Kendi orijinal teyp duruyor araç ile teslim edilecektir. Kendim almış olduğum Pioneer teyp ve kolonlar üzerinde verilecektir. Eğer istenmediği takdirde çıkartır ona göre fiyatını düşebilirim.

Kısacası aracı alacak kişiyi hiç bir zaman üzmeyecek bir araçtır.

Fiat / Brava / 1.6 / SX / Temiz ve Orijinal Fiat Brava sahibinden.comda - 636525637

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Teşekkürler, araçta sigara içilmedi. İçmek isteyen olduğunda çektim sağa içti ondan sonra bindi araca.. :) O kadar katıyım o konuda, içmeyi bırak yaktırmam bile.
Hayırlı satışlar. Araçta hiç sigara içildi mi? :)

Reaksiyon puanı
142
MaşAllah. araba hoşuma gitti; yalnız ben manuelde sıkıntı yaşıyorum. Otomatik daha rahat bana. Beyaz renk olması daha iyi. Hayırlısıyla satılır inşAllah.