Tembel Üyeler.

1 ay Giriş Yapmayan Üyelerin Üyeliği Silinsinmi?

• Silinsin Bi Faydası Yoksa

Kullanılan: 17 16.3%
  • Hiç Giriş Yapmıyorsa Silinsin

Kullanılan: 24 23.1%
  • Silinmesin

Kullanılan: 41 39.4%
  • Daha Fazla 2 Ay Olabilir

Kullanılan: 22 21.2%

• Kullanılan toplam oy
    104

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Selam Arkadaşlar Bi Kaç Forumda Gördüm Ve Bende almak istediğim İsimlerin Kayıtlı oLması Ve Adamların Girmemesi Beni Çılgına çeviriyor.

1 Ay Veya Daha Fazla Üye Girişi Yapmayan Üyelerin Kayıtları Silinmesini İstiyorum Bu KOnuda Sizlerin Düşünceleri Nelerdir?

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Üyelik silimi gibi bir durumun olacağını sanmıyorum.Bununla ilgili çok önceleri Troy ile bitr görüşmem olmuştu o zamanlar üye numaralarının bazı ek hizmetler esnasında önemli olduğu silim işleminin yapılamayacağını dile getirmişti.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Silme olmaz cok zor

Rick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben böyle uygulama şahsen yapmadım yöneticiğiliğim boyunca ve şu andandan sonrada yapmam. Profesyonel sitelerde pekte ihtiyaç duyulmaz bu tür şeylere. Eğer sistemden bahsediyosak üyede sistemin bi parçasıdır. Herkes illaki online olacak, konu açacak, cevap yazacak diye bişey söz konusu olamaz.

Yönetimsel bi karardır tabi, ihtiyaç ve gereksinim varsa uygulanır.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Eğer bahsettiğin üye olup ilk mesajlarında site tanıtıp gidenlerse silinmeleri taraftarıyım.Ancak eğer uzun süredir burda olan ve az veya çok katkı yapmış muhabbet etmiş bişeyler öğretmek ve bişeyler öğrenmek isteyen kişiler içinse silinmemeleri gerekir.Neticede insanın ne olacağı belli olmaz adsl faturasını ödemez adsl'i kesilir giremez veya vakti olmaz bu tarz şeylerde olabilir.

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Silinince ne olacak ki? Girmeyen girmesin.

Hem bir ay çok az değil mi? :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Böyle birşeyin olması imkansız.1 mesaj için girenler hatta 1 özel mesaj için girenler bile var ama bunlar bizi ilgilendirmez.Her üye kabulümüzdür.Böyle birşey olamaz ;)

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Konuya gülüyorum şu an. Tembel üyeler. :D

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bence mantıklı ama 2 ay ve üzeri olabilir çünkü gerçekten sadece 1 mesaj yazıp birdaha asla uğramayanlar var.

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
forum.shiftdelete.net'in amacı paylaşım ise düşündüğün şey çok saçma

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
gereksiz bişey..
bu site sadece bir forum sitesi değil..
yada ille üyeler girsinde yazsın diyen bir sitede değil :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bi üyede benim uzun zamandır kullandıgım nicki almış şimdi bu fikir güzel gibi gelmeye basladı bana silinsin :D

AnArChist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saçmalık bu işimiz gücümüz var hatta askere gitmeyelim kişileri bilmem ben iş sahibi bir adamım ne zaman müsait olursam o zaman girerim.

Yataghan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hiç Giriş Yapmıyorsa Silinsin.

Süre olarak bence 1-2 ay çok kısa. Mesala askerlik, hastalık, taşınma vs. gibi bir durum olabilir. Aslında 5-6 ay normal olabilir. Biraz önce üye listesine baktımda gereksiz çok üye var. Hem veritabanıda rahatlar.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Saçmalamayın arkadaşlar, 1 ay çok ama çok kısa süre. Üyeler tatilde, yurtdışında olabilirler veya başka sebeplerle giremeyebilirler bir süre. Bence 6 ay yada 1 sene girmeyenler için geçerli olsun. Bu üyelerin tekrar gelme ihtimalleri daha azdır bence.

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bence silinsin site zaten içeriği gistermek için üye olmayı gerektirmiyor. üye olup sık kullanınalara falan eklemiyr veya aklında kalmıyorsa site adı bence onun da adı sitede kalmasına gerek yok. burdan üye olduğum ama sadeece linkini alıp çıktığım mesajlardan dolayı bir daha girmediğim site yöneticilerine benim adımı silin listenizden.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bence süre 3 ay olmalı.3 ay sonunda üyelik iptal edilmeli.Yazın 3 ay boyunca nete giremese bile yarım saatliğine kafeye gidilebilir diye düşünüyorum.

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Çok saçma ben bayadır girmiyodum kafama esti girdim mesela bu yazıyı yazmak için yeni üyelik mi alıyım :)

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence mantıklı ama 2 ay ve üzeri olabilir çünkü gerçekten sadece 1 mesaj yazıp birdaha asla uğramayanlar var.
sen klinik vakalardan bahsediyorsun bazı şeyleri arkadaşlarınla paylaşmamak teknolojıden haberi olmamak bu daha kötü