Tellcom adsl ?

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
ttnetle olan 2 yıllık anlaşmam bittikten sonra servis sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum..
tellcom a geçmeyi düşünüyorum.. kullananlar ve hakkında detaylı bilgisi olanların fikrini almak isterim :)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Kullandığı taban farklı mı? Yani tt nin altyapısını kullanmıyor mu?

my10ez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tellcom kendi altyapısını kullanıyor.Yerin altına girebilmek icin izin aldılar ve su an belli yerlere hizmet götürebiliyorlar.Fiber optik hat doseyerek genelde siteler ve yogun yerlesim alanlarına hizmet veriyorlar.Kendi sitelerine girip http://www.tellcom.com.tr/quiknet/index.html buradan size uygun olup olmagını ogrenebilirsiniz.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
quiknet bizim buralara 5 yılda anca gelir :D
düz adsl alıcam.. ttnet e gıcığım parayı bari Turkcell kazansın :D

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ben 4 aydır falan kullanıyorum tellcom ve gayet memnunum.bir kez bile bağlantım kesilmedi, çok nadir yavaşlama oluyor ama müşteri hizmetlerinin sorun çözme konusundaki hızı takdire şayan.tavsiye ederim.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
ben 4 aydır falan kullanıyorum tellcom ve gayet memnunum.bir kez bile bağlantım kesilmedi, çok nadir yavaşlama oluyor ama müşteri hizmetlerinin sorun çözme konusundaki hızı takdire şayan.tavsiye ederim.

ya şikayetvar.com a baktım çoğu insan müşteri hizmetlerinin yavaşlığından umursamazlığından bahsediyor..
bakalım
değiştiricem de
türk.net ile tellcom arasında kaldım

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ya şikayetvar.com a baktım çoğu insan müşteri hizmetlerinin yavaşlığından umursamazlığından bahsediyor..
bakalım
değiştiricem de
türk.net ile tellcom arasında kaldım

Valla dediğim gibi müşteri hizmetlerine çok nadir işin düşüyor zaten.Benim bir kez bağlantım yavaşladı, 1 saat içinde çözdüler.Ve hiç bağlantım kopmadı bugune kadar.TTNet kullanırken iki haftada bir kopardı bağlantım, bir gün beklerdim en az çözülmesi için...

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
arkadaşlar ben engelli bi kişiyim 24 saat evdeyim ve günlük 13 saat net kullanıyorum şuan ttnet 1 mbps sınırsız kullanıyorum fiyatlardan hız arttıramıyorum baktım bulunduğum bölgede var tellcom 5 mbps sınırsıza 45 ytl diyolar geçsemmi acaba kafam karıştı ..

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
smile adslsitesine girdim çok güzel kampanyaları var.Bence cebinizi düşünün girin bu kampanyaya..

Ayrıca fiber bağlantı yapma şansım olsa taahhütün bile bitmesini beklemeden geçerdim.

anlaşmanın bitmesine ne kadar kaldıgını telefon dısında nasıl öğreniriz acaba..?

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bak yiğidi öldür hakkını yeme Tellcom kesilmiyor diyorsun ya ben bir yıldan fazladır ttnet kullanıyorum bir kez bağlantımın kesildiğini hatırlıyorum o da bütün ilçede kesilmişti.

Her ne kadar nefret etsem de hakikat bu.

burhan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tellcom adsl' i ben de 4 aydır kullanıyorum. Bir kere teknik bir sorun yaşadım o da santralden kaynaklanıyormuş. Konuyla ilgili o zamanlar sık sık telefon trafiği yaşadım tellcom ile. İnan ttnetten sonra gözlerim yaşardı :) mesela okulda oluyorum şu saatten sonra müsaitim diyorum anında dedikleri saatte arıyolar. Şu gün sorununuz çözülücek dediler ve öyle oldu. Eğer sorun ciddiyse konuyla ilgili daha donanımlı biri sizi özel olarak arıyor. Beni cezbeden kendi kablolarını döşüyor olmaları. Birde diğer servis sağlayacıları arasından daha para verilebilesi geldi.