Telekom Beni Deli Etti.

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Selam arkadaşlar geçen hafta çarşamba günü adsl ve telefon başvurusu yaptım kampanya vardı bende kampanyadan yararlanmak için gittim hemen başvurru yaptım kabul ettiler kaydımı yaptılar gidin dedi öğleden sonra gelip telefonu bağlıcaklar telefonu bağladıktan sonra gelin modeminizi alın dedi telekomdan tamam dedim geldim iş yerime bekliyorum saat 5 i geçti adamlar yok ortalıkta perşembe günü oldu adamlar gene gelmedi cuma oldu gene gelmediler ben sürekli arıyordum zaten telefonlarada cevap vermiyorlar arasıra çıkıyorlar gelcekler diyorlar kapatıyorlar bugün geldiler telefonu bağladılar gittim telekoma adsl modemi almak için ve açtırmak için bana dedi kampanya biti eee dedim benim suçummu bu geçen hafta ben kaydımı yaptırmışım bilmiyorum dedi Gittim bende iptal etirdim kim haklı burda?

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla sana haklısın demeyi çok isterdim ama istemekle olmuyor malesef arkadaşım eee telekom bu nerde ne yapacağı belli olmaz o nedenle de hep telekom haklıdır.üzgünüm ama malesef YANLIŞ OLAN BİR DOĞRUDUR BU VATANDAŞ HAKSIZDIR HER DAİM.çok geçmiş olsun

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
valla sana haklısın demeyi çok isterdim ama istemekle olmuyor malesef arkadaşım eee telekom bu nerde ne yapacağı belli olmaz o nedenle de hep telekom haklıdır.üzgünüm ama malesef YANLIŞ OLAN BİR DOĞRUDUR BU VATANDAŞ HAKSIZDIR HER DAİM.çok geçmiş olsun

Yemin ederim zor tutum kendimi orda kadını dövcektim sonra ailemi gelceğimi düşündüm Lanet olsun şeytana dedim iptal etirdim bastım çıktım tabi arada bi kaç taneside küfürü yedi 2 saat sıra bekle bi işlemi 20 dakada yap sonrada sıran gelince dekikampanya bitmiş iyi dedim sizin yapcağınız işin ta ben neyse...

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
valaha yazdıkalrını hiç okumadım söliim ama turk telekom kimi deli etmedi ki???

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Türk Telekom özelleştti deniyor,ama çalışanları klasik devlet memuru.Piyasada rakipleri olmadığı için de istedikleri gibi at koşturuyorlar.Sen haklısın,ama bunlarla uğraşılmıyor,hep zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
1 Aydan beri bağlantım 5 dakkada bir kopuyo hattımı yenilettiler :Z Yeniledim hala kopuyodu. Artık mahkemeliğiz.. :D

Son mesajlar