Telefonu Garantiye vericem Root sorunu var Yardım!

Bu konuyu okuyanlar

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Merhaba arkadaşlar, galaxy ace s5830i telefonum var ekran da problem var kapalı ekran görüntü inanılmaz kısık ışıkta geliyor hiç bir şey göremiyorum garantisi devam ediyor ama telefon root lu versem sıkıntı olur mu? Dediğim gibi telefon ekranı gözükmüyor yani kullanılması imkansız şu an root lu olması sorun çıkarır mı?

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Root lu cihaz garanti disi oluyo ulkemizde garanti belgesinde belirtilmistir

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Root lu olduğunu anlayabilirler mi telefon kullanılamaz olduğu için.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Rootlu olduğunu servis anlar mutlaka bir şekilde, yani sıkıntı çıkar. Risk alma kaldırmanın yollarina bak rootu

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Parlaklık sisteme göre açık ama ekran donanımda sıkıntı var kullanamıyorum teli arama gelince ezbere açabiliyorum tek odin ile stock roma dönücem ezbere alışkınım olur inşallah :)
Stock roma dönünce Garanti kapsamına girer sanırım sizce girermi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş teli pcye bağla kingo rootu yükle pcye root u kaldırma seçeneğini seç amlamazlar samsung çünkü :D geçmiş olsun

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Arkadaşlar telefonu dowloand moda alamadım normal olarakta çok geç açılıyor Arkadaşın dediğini yaptım Kingrootla bağladım unroot işlemini seçtim Failed hatası veriyor usb debug mode açık olmadığından hata veriyor sanırım telefonu kullanamıyorum ekranda hiç yok diyebileceğim kadar görüntü yok o yüzden usb debug modenin açık olup olmadığınıda kontrol edemiyorum nasıl yapabilirim bi yolu varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim. :)

Son mesajlar