Telefonsuz Adsl Aboneliğine Onay!

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
İnsanları enayi yerine koymak tam olarak bu olsa gerek.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
turk telekom çalışanlarının başı çok ağrıyacak,kendileri dedi bunu

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Telefon yok, modemden ücret. Hem de her ay.

İnsan kerizlemenin Türkçesi.

Ama biz zaten keriz olduğumuz için farketmez.

O para mutlaka sızdırılacak.

Sizin vereceğiniz kararın içine tüküreyim. Şerefsizler.

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
TTNET-Türktelekom Kardeşler böyle bir duruma izin verir mi bence yine devam ederler sabit hattı zorlamaya böyle gelmiş böyle de gider sonuçta TEKEL konumunda.....Tüm sağlayıcılar bu alt yapıyı kullanıyorlar.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
BTK'nın internet sitesinde yayımlanan ''Türk Telekom'un Referans IP Seviyesinde Veri Akış Erişimi Teklifi''nde yer alan ''ücretler ve faturalandırma'' bölümüne göre, Yalın ADSL hizmetinde, ADSL ücretlerinde yer alan aylık ücretlere ek olarak 8,13 lira Yalın DSL ücreti alınacak.
Değişen Hiç Bişey Yok !!!!!! Saçmalık Bu kadar Olur

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Aynı parayı alıyorlar bir de telefon hizmeti yok. İşte bir fark da olsun yani :)

ysengoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonu sadece diafon a çevirsek sabit ücret gene 8,9 lira civarında diye düşünüyorum.aynı zamanda adsl de acık olacak ama türk telekomdan bilgi almak lazım ttneti ardım bilmediklerini soylediler.(diafon: telefonun sadece dışarıdan gelecek görüşmelere açık olması).acaba internetin çalışmasına engel olurmu.bi arıcam bakalım

trojenclan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bunun için biraz daha beklememiz gerekiyor. Hemen telefonsuz adsl e geçiş yapmayalım.

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ne biçim yorumlar bunlar!!!şurda petrolü bitmekte olan 3-5 arab kardeşimiz gelmiş yatırım yapmış,bizede yardım etmek düşer...

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tabi rakibin yoksa böyle olur işler.Geçenlerde biri adsl e abone olmayı kafaya koymuştum.Sordum bi arçelik servisine bana telekomla alakası olmayan bi adsl verin diye telefon hattı şart dediler.onu mecbur kullanıyoz dediler.Yani herkesin eli kolu bağlı telekoma.....

omerfa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biri adsk yani koç net aralık ayında yada ocak ayında kendi telefon şebekesini devreye alacakmış. yani telekoma muhtaç olmadan adsl sahibi olabileceğiz. tabii başta koçnette telekom altyapısını kullansada bize yansıtmayacak.

bu arada ben koblo net üyesiyim 10 mbit bağlantım var yanıda beleş kablo tv toplam 99,60 lira. 10 mbit de tam tam 10 mbit ttnet gibi dalgalı değil 1.24 mb indiriyorum.:biggrin:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bu arada ben koblo net üyesiyim 10 mbit bağlantım var yanıda beleş kablo tv toplam 99,60 lira. 10 mbit de tam tam 10 mbit ttnet gibi dalgalı değil 1.24 mb indiriyorum.:biggrin:

Bu 99,60 lira standart mı ? yoksa daha da aşağıda olan bir fiyatlandırmada var mı ?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
toptan ALLAH belalarını versin :cursing::cursing::cursing::cursing:

digitalmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok iyi bir haber zaten boş yere abonelik parası ödüyorduk

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
[video=youtube;q7pl1eXwF2c]http://www.youtube.com/watch?v=q7pl1eXwF2c[/video]

Buyur burdan yak :D

47214_425955501546_313968496546_5032724_1912902_n.  jpg

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Vay be ne güzel memleket :D İnternete girecem diyorsan o parayı mutlaka alacaklar. İnsanlarla resmen dalga geçiyorlar terbiyesizler :cursing:

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
facebookta grup açıp milleti toptan adsl ve telefon hatlarını kapatmaya teşvik edeceğizki ozaman ttk aklı başına gelcek yoksa düzelecekleri yok

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
sabit hat kalkmış ama kullandıgım 8 mbit sınırsız 99 du.şimdi baktım 130 lira olmuş bunlar ne ayak arkadaş.böyle saçmalıkmı olur.nasıl şikayet edeceğiz bunları link yada bi yer varsa verebilirmi bi arkadaş.şunları şikayet edelim.
zaten interneti açtırdım açtıralı tlf takmadım kullanmadığım hatta para veriyorum.bide fiyatları yükseltiyolar yok böyle bir saçmalık...

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
sabit hat kalkmış ama kullandıgım 8 mbit sınırsız 99 du.şimdi baktım 130 lira olmuş bunlar ne ayak arkadaş.böyle saçmalıkmı olur.nasıl şikayet edeceğiz bunları link yada bi yer varsa verebilirmi bi arkadaş.şunları şikayet edelim.
zaten interneti açtırdım açtıralı tlf takmadım kullanmadığım hatta para veriyorum.bide fiyatları yükseltiyolar yok böyle bir saçmalık...

Fiyata nerden baktın? Ttnetin sitesinde hala 99 Lira gözüküyor yoksa yalnışlıkla VDSL2 ye mi baktın ::p

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
sıkmayalım canımızı,telekom bilir işini! ticaretin nasıl yapılacağını! paranın nasıl kolay kazanılacağını. müşteri memnuniyetide ağızlarından düşürmedikleri laf ya ona şaşıyorum.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yok arkadaşım online işlem menüsünden fiyatlara baktım 130 tl yazıyodu başka seçenek yoktu.ana sayfadakini değişmemişler.

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:14 ----------

Fiyata nerden baktın? Ttnetin sitesinde hala 99 Lira gözüküyor yoksa yalnışlıkla VDSL2 ye mi baktın ::p

sen online işlem merkezine girip baksana bi bende böyle yazıyor tarifelere bakamıyorum..
Bu ay içerisinde tarife değişikliği yaptığınız için işleminiz gerçekleştirilmedi. Bir ay içerisinde sadece 1 kez tarife değişikliği yapabilirsiniz..

Son mesajlar