Telefonla konuşamıyorum

Reaksiyon puanı
147
Arkadaşlar telefonda biri arayınca hemen meşgule alıyorum çünkü konuşamıyorum fazla heyecanlanıyorum nefes nefese kalıp ne diyeceğimi bilemiyorum elim ayağıma dolaşıyor canlı derste haftaya hoca bana soru soracak ben nasıl konuşacağım hiçbir fikrim yok napmam gerek çok fazla heyecanlanıp konuşamıyorum fobi gibi bişey oldu bu

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,059
Rahat ol bro. SDN Discord üzerinden insanlarla konuşarak kendini rahatlatabilirsin. Yüzyüze konuşmaktan farkı yok.

Reaksiyon puanı
147
Rahat ol bro. SDN Discord üzerinden insanlarla konuşarak kendini rahatlatabilirsin. Yüzyüze konuşmaktan farkı yok.
Telefonla konuşamıyorum görüntülü arayıp arkadaşlarımla konuşamıyorum bıktım bu sorundan bu yüzden arkadaşlarım arayınca direk telefonu kapatacak duruma geliyorum

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
Arkadaşlar telefonda biri arayınca hemen meşgule alıyorum çünkü konuşamıyorum fazla heyecanlanıyorum nefes nefese kalıp ne diyeceğimi bilemiyorum elim ayağıma dolaşıyor canlı derste haftaya hoca bana soru soracak ben nasıl konuşacağım hiçbir fikrim yok napmam gerek çok fazla heyecanlanıp konuşamıyorum fobi gibi bişey oldu bu
Herkeste mi böyle oluyor anlamadım.

Reaksiyon puanı
147
Herkeste mi böyle oluyor anlamadım.
Evet kim ararsa arasın açamıyorum öğretmenime de mesaj attım hocam beni aramak yerine bana wp den yazabilir misiniz telefonda konuşamıyorum yazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haftaya hocayla nasıl konuşucam canlı derste çok merak ediyorum

Son düzenleme:

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Panik olmanı gerektirecek bir durum değil. Panik olmamaya çalış, birkaç denemeden sonra daha iyi olduğunu göreceksin.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Evet kim ararsa arasın açamıyorum öğretmenime de mesaj attım hocam beni aramak yerine bana wp den yazabilir misiniz telefonda konuşamıyorum yazdım.

Haftaya hocayla nasıl konuşucam canlı derste çok merak ediyorum
Birileriyle konuşup buna alışman lazım. Liseye gidiyorsun utanma falan zamanları geride kalmalı artık. Yavaş yavaş sosyal hayata atılman lazım.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Bir tek bende var sanıyordum, online büyük sıkıntı benim için de :confused: Ailem ve çok samimi arkadaşlarım hariç kimsenin telefonunu açmam.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,059

@SoapMactavish123 bak buradan forumdakilerle konuşabilirsin.

Bir tek bende var sanıyordum, online büyük sıkıntı benim için de :confused: Ailem ve çok samimi arkadaşlarım hariç kimsenin telefonunu açmam.
Niye ki?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Birileriyle konuşup buna alışman lazım. Liseye gidiyorsun utanma falan zamanları geride kalmalı artık. Yavaş yavaş sosyal hayata atılman lazım.
Bunun sosyal olmayla bir alakası yok bence en azından benim öyle. Normalde çenesi düşük biriyimdir hayatta susmam ama o telefonla konuşmak bir işkence..

@SoapMactavish123 bak buradan forumdakilerle konuşabilirsin.

Niye ki?
Sebebini ben de bilmiyorum ama çok sıkılıyorum.

Reaksiyon puanı
147
Kesinlikle öyle ama yolda bile yürürken az da olsa utanıyorum bunlara son vermem gerek

Reaksiyon puanı
10,560
Hayati bu kadar ciddiye almayin.
Agresiflik utangacligi yok eder. Sinirlenip konusmaya calis.

Yuzyuze konusmaktan farki yok hatta daha rahat hareket edersin kasma.

Reaksiyon puanı
147
Ben aileminkini bile açmakta zorlanıyorum telefonla konuşmak benim için çin işkencesi gibi, telefonla konusmayi düşünmek bile stresten öldürüyor beni

Panik olmanı gerektirecek bir durum değil. Panik olmamaya çalış, birkaç denemeden sonra daha iyi olduğunu göreceksin.
Hep bi rezil olma korkusu var

Hayati bu kadar ciddiye almayin.
Agresiflik utangacligi yok eder. Sinirlenip konusmaya calis.

Yuzyuze konusmaktan farki yok hatta daha rahat hareket edersin kasma.
Bunu deneyecem başka yolu yok

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Bu heyecanlanma durumu sadece telefon görüşmelerinde mi oluyor, yoksa insan içine çıkınca da heyecanlanıyor musun?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,183
Rahat ol kardeş. Sendeki korku bence.... ne cevap vereyim korkusudur.
Salla gitsin, arkadaşların arasında dilim dolanıp kaç kere kekelediğim oldu hatta ?

Böyle konuşamıyorsan kızla nasıl konuşup muhabbet edersin? Duygular mı konuşur yoksa? ???

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kendini rahatlatmaya çalış kardeşim. Yukarıda arkadaşlar çok güzel cevaplar vermiş zaten.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Geçen dönem bende de bu heyecan vardı. Bu dönem mikrofonum bozuk bahanesine yatıyorum. Kafam rahat :D

Reaksiyon puanı
147
Rahat ol kardeş. Sendeki korku bence.... ne cevap vereyim korkusudur.
Salla gitsin, arkadaşların arasında dilim dolanıp kaç kere kekelediğim oldu hatta ?

Böyle konuşamıyorsan kızla nasıl konuşup muhabbet edersin? Duygular mı konuşur yoksa? ???
[/QUOTE]
Bende kızım ondan sorun yok :)

Geçen dönem bende de bu heyecan vardı. Bu dönem mikrofonum bozuk bahanesine yatıyorum. Kafam rahat :D
Valla bende öyle yapıyorum mikrofonu devre dışı bıraktım